Скорошни впечатление от "Приказка без край"?

  • 12 726
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Веси, особено приятно ми е да те видя в темичката, това малко офф.
Ясно, значи, ще вземем и 4-то плато.
Благодаря за подробната разбивка, както вече упоменах, губят ми се моменти, благодарение на бесния ми син.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 703
Ние бяхме около 15 родители+1-2.Бяхме с 4 или 5 плата и остана ядене,което ни го дадоха за в къщи.
Но беше ранен час 10.30 и съответно нямаше алкохол и все пак сутрин не се яде чак толкова.
Плато с панделки,палачинкови рулца,хапки като сандвичи и това се сещам.

# 17
  • Мнения: 429
Пъзел, в цената която си платила влизат 4-ри плата. Вълчото плато при нас беше 5-тото, допълнително поръчано от мен. Пилешките филенца явно съм пропуснала дори да забележа в лудницата  Simple Smile Наистина дават на всяко дете шапка, клоунска свирка и шоколадово яйце. Има едно неудобство в клуба - няма сервитьорка. Една значителна част от времето ми беше заета в това да снова между гостите и мокрия бар.

# 18
  • Мнения: 480
mi6onka, може още при посрещането и настаняването да им казваш, че бара е на тяхно разположение, да си вземат каквото искат да пият. Или импровизираш нещо от този род.  Grinning

# 19
  • Мнения: 429
И това е вариант.

# 20
  • Мнения: 1 098
Празнувах рожденият ден на сина ми там лятото. Много съм доволна. Клубчето ми харесва, и двете зали са хубави и съобразени с възрастта на децата.

# 21
  • Мнения: 5 370
Ето, включвам се с пресни впечатления. И аз се присъединявам към групата на МНОГО ДОВОЛНИТЕ!!!! Уютно, чисто, приятно, просторно, с хубава мебел в къта за възрастни, децата се набесняха, всичко останало от чиниите ми се опакова и поднесе. Евала. И най-малкото балонче и шапчица ми бяха връчени. Нямаше много деца, защото на 3 се наложи да отсъстват. Но и с 6- пак се получи страхотен купон!!!

А тортата ни....беше вълшебна.

Споделям ето това:

http://media.snimka.bg/2342/010938719.jpg
и това:

http://media.snimka.bg/2342/010938720.jpg

(да не се гледа от бременни, иде реч за торта   )

Споделям, че сърце ме болеше, когато трябваше да се нареже това уникално произведение на шоколадовото и захарно изкуство. Златни ръце има майсторката от "100 грама сладки", евала, ни една година не съм им изневерила. И един бесен и щастлив Станислав, който не даде да му пренесем ни една играчка от баба към дома

# 22
  • Мнения: 429
Радвам се, че мненията ни са се припокрили. Честит рожденик, да расте здраво, умно, будно и щастливо момче!  Hug

# 23
  • Мнения: 480
Тортата ви е страхотна! Радвам се, че сте доволни, най-вече малкия празнуващ. Да расте здрав и щастлив за гордост на близките си!  Hug

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз бях наскоро на рожден ден там и честно казано страшно ми хареса. Наистина е много приятно, просторно, кетъринга беше супер вкусен.  Peace За съжаление, ние вече си бяхме резервирали в района друг клуб, така че нашият рожден ден - след седмица, ще е на друго място. Надявам се всичко да е O.K., защото за сефте ще празнуваме там.
Имам обаче едно въпросче към Не тази вечер, Жозефина като най-прясно празнувала там. Понеже ни предстои още един рожден ден - на сина, но през август, и сериозно мисля да избера този клуб, та имам следната питанка: в тези 250 лв включва ли се тортата или тя е извън сумата. От темата разбрах, че влиза наем за зала, аниматор, детското меню, 4 плата за възрастните, парти-аксесоари. Пиенето е отделно. Но не ми стана ясно за тортата. Май и тя е отделно, но може и аз да не съм разбрала. newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 861
Здравейте, момичета! Изчетох ви с интерес, тъй като и на мен ми предстои РД скоро. Не разбрах обаче за коя "Приказка" говорите, за тази в Гео Милев ли? Мен ме вълнува най-вече "Приказка без край - Ресторанта", че ми е най-близо. Някой ще сподели ли впечатления?

# 26
  • Мнения: 5 370
Здравей, аз говоря за този в Гео Милев, на "Голаш 14".
НЕ знам ти за кой "Ресторанта "питаш? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 861
Говоря за "най-новата им зала" "Приказка без край" - "Ресторанта" в кв. "Манастирски ливади".... намерих го по нета...

# 28
  • Мнения: 480
M4, ние сме канени на рожден ден там следващата седмица и ако не ти е късно след това ще мога да ти напиша впечатления. Доколкото разбрах е за по-големи деца, в залата няма "джунгла", пързалка и т.н. Разчита се на допълнителната анимация (тематично парти, клоуни и подобни).

lulumba, в тези 250 лв. не влиза тортата. Нея можеш да я поръчаш чрез тях (работят с Лагуна и 100гр. сладки май) или да си я донесеш откъдето искаш.

# 29
  • Мнения: 5 370
мам обаче едно въпросче към Не тази вечер, Жозефина[/b] като най-прясно празнувала там. Понеже ни предстои още един рожден ден - на сина, но през август, и сериозно мисля да избера този клуб, та имам следната питанка: в тези 250 лв включва ли се тортата или тя е извън сумата. От темата разбрах, че влиза наем за зала, аниматор, детското меню, 4 плата за възрастните, парти-аксесоари. Пиенето е отделно. Но не ми стана ясно за тортата. Май и тя е отделно, но може и аз да не съм разбрала. newsm78
Ами те ми предложиха торта, но аз бях категорична, че си искам 100 грама сладки. 4-та година поръчвам при тях, просто са култови.Не, цената е БЕЗ тортата.

Общи условия

Активация на акаунт