Какво ще кажете вие?Момче ли е,или е момиче?

  • 10 978
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Имам двама сина. Д-р Даскалов ми потвърди това единият път в 16 г.с, другият в 18 г.с.  Grinning

# 16
  • Мнения: 718
Според мен е момченце.  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 447
Втората снимка не мога да видя нищо,а на първата това което виждам ми прилича на момче!А това че док на консултацията не е видял не е задължително да е от апарата.Напълно е възможно бебо да е застанало така че да не се вижда!В такъв случай и на 3Д и 4Д пак няма да се види!

# 18
  • Мнения: 9 973
е,каквото и да е,ваше е!

# 19
  • Мнения: 2 334
Каквото и да е ваше си е и най важното е да ви е живо и здраво.Пожелавам ти да е момче след като толкова много го искате  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 9 814
В този срок на бременността е нормално да се види и на 500% пола на бебето на 4Д.
Може да се види със същата точност и на 2Д ехограф, зависи кой седи зад апарата! Wink

За мен и на двете снимки се виждат мъжки атрибути, но все пак аз не съм лекар.

# 21
  • Мнения: 9 776
...
Да не вземе да измъдри,че е момиче,че незнам какво ще правим тогава.И количка купихме и сини дрешки имаме.... Laughing

За снимките не мога нищо да кажа, защото голяма фантазия си трябва по принцип.
Но една мама беше писала, че детето и - момченце, спи в предварително купената розова кошарка по причина, че са им казали - момиче. И какво от това Laughing? Живо и здраво да е Peace.

# 22
  • Мнения: 1 354
И според мен се довери на д-р Даскалов ,а и от това което виждам от неговата снимка ми прилича на момче Thinking
Успех Peace

# 23
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Така като гледам  снимките на момче  ми прилича,ми те арибутите му много добре се виждат,Аз съм вече в  33  г.с  и още  не могат да видят hahaha
Нищо ,като родя ще ми кажат Joy



# 24
  • Мнения: 1 740
И според мен е момче.
Успех

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И на мен ми се вижда, че е момче.Но каквото и да е да мине всичко нормално и да е живо и здраво. На мен до последно доктора ми казваше, че ще е момче. И аз се приготвих за момче, нооо се роди мома. Laughing Аз тайничко се надявах да е момиче де.

# 26
  • Мнения: 3 483
Елфичка, ще си имате 100 процента юначе и по двете снимки Laughing Мъжът ми ги разчете. И на мен ми казаха във 20-та седмица на 4Д, че е момиче, а в Пазарджик чак накрая се видя. Дано всичко е наред. Аз останах с две щерки- ще видим за третото Wink

http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 76&Itemid=137  виж тук има много снимки от 3 и 4Д

# 27
  • Мнения: 2 015
Прилича ми на момче, но каквото и да е, се моли да е живо и здраво.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На момче ми прилича и на мен.Да е живо и здраво,но те разбирам.Аз не мога да си представя,ако при втората бременност ми кажат момче,незнам как ще реагирам.Много искаме момиче.
Пожелавам ти да е това,което искаш.

# 29
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Ами и според мен е мъжко,поне по това,което виждам на снимката.
Peace И аз смятам така.
Безпроблемна бременност и леко раждане, и разбира се живо и здраво момченце. Wink

Общи условия

Активация на акаунт