За веждите...

  • 6 547
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Пробвала съм се преди доста време но не успях и затова си продължавам с пинсетката.

# 31
  • Мнения: 3
И аз пробвах да се похваля ,но не много успешно . Мисля да пробвам по краката или от сорта за да свикна може и да е удобно.Но сега съм тъкмо след кола маска и ми се усуети плана с конеца хе хе . Simple Smile

# 32
  • Мнения: 292
 Hug Hugстрахотно ще пробвам непременно

# 33
  • Мнения: 196
Ей, страхотно ми се струва, и под линия  Laughing ще пробвам и аз
  Rolling Eyes Да под линия...

# 34
  • София
  • Мнения: 3 688
Използвам този метод но за мустачките- много съм доволна- няма зачервяване,няма премахване на кожата като при кола-маската...
Откакто ми ги махат така ходя на 2 месеца и вече са толкова тънички,че почти не се забелязват.
Но за веждите не мога да ги изтрайвам че да ходя на козметик- аз действам всеки ден с пинцетата преди да се гримирам,така ми отнема малко време и винаги са ми супер веждите

# 35
 Момичета,това е мн интересно...ще му хвана цаката аззз !!!

 smile3502 smile3502 smile3502

# 36
  • Мнения: 148
Зък аз пробвах и за облстта над устните и се получиии!!! Преди работа с конеца, почиствам със спирттт...  bouquet  bouquet hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 348
Аз пък момичета днес минах на кола маска и пинсета  Embarassed съвсем ще си нарежа пръстите с тоя конец  Laughing, отначало всичко вървеше добре ама... трудно е.

# 38
  • Мнения: 739
позната, живяла в Либия, каза, че там е доста разпространен и стар този метод и основен за обезкосмяване. Предполагам и в другите арабски страни.

# 39
  • Мнения: 1 224
Аз успях  Party
Наистина се получава много добре, защото захваща и най-малките косъмчета.

# 40
  • Мнения: 660
Аз пък си мислих как тези мънички косъмчета,които чернеят и са леко подкожни може да се хванат с тоя метод с конеца Rolling Eyes Едвам успявам с пинсетата да ги отсраня и не всеки път става...Аз всеки ден махам израстнали косъмчета,струва ми се,че за да се махат така трябва да ги изчакваш да потраснат,но как да ходя  с наболи космаци като горилка  Joy

# 41
Аз съм го пробвала този метод.Резултата е много добър.Не боли толкова.
Ходив в един салон в Слатина при един арабин,но той се премести и сега не мога да го открия
къде е?

# 42
  • Мнения: 1 224
Анаморф с конеца се хващат и тези малки косъмчета.

# 43
  • Мнения: 549
Момичета страхотни сте Peace Изгледах два пъти клипчето което е пуснала трейси и се пробвах.Става,много е лесно Mr. Green това ще ми спести пари за ленти.Голямо благодарско   bouquet

# 44
  • Мнения: 148
Амиии... Пари, не чак толкова, но определено време, за да ходим по козмети чни салони - ДА!!!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт