Клиника в Тутракан

  • 145 400
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • България
  • Мнения: 181
Правят всякакви прегледи - дори и са осеопороза. И да за записване също се чака толкова много.

# 76
Здравейте момичета!През месец март тази година имах спонтанен аборт.  Днес по спешност отидох в тази клиника при др Богомил Бойчев. Понеже имам положителен тест отпреди девет дни и зацапване вече 6 дни, което все още продължава. Останах много доволна като докторът ме прегледа и каза че има три варианта.  Да съм нормално бременна но все още да не се вижда плодно сакче, да е извънматочна бременност, и да съм имала бременост обаче организмът ми вече да е почнал да го изхвърля. Също така след вагиналната екография каза че не вижда нищо в матката. Изписа ми дуфастон, ношпа и витамини, и ми каза да отида във вторник. И ако дотогава ми продължава зацапването и във вторник не се види нищо в матката, ми каза че ще ми направят лапароскопия. Момичета, моля ви,пишете ми, много се притеснявам и незнам какво да мисля вече. Когато попитах Бойчев какво е лапароскопия- той ми каза че е - безкръвна операция. Тази операция защо се прави, само за преглед ли, зада разберат къде е проблема, или за да отстранят този проблем. С две думи много съм доволна от др Бойчев, и от асистентката му която беше там. Сега чакам вторник, пия си хапчетата и живот и здраве, ще ви пиша пак. А между другото преди да отида в тутракан, бях при друга докторка коята направо ми каза че съм за кюртаж.

# 77
Здравейте, за пръв път пиша в този сайт, но не можах да се сдържа.........
Моят съвет е да "бягате" от др. Бойчев......сами си правете изводите. Заради неговата цветна снимка ми отрязах и двете маточни тръби, а сега вече от година и половина се мъча за успешно инвитро.
Пожелавам успех на всички бъдещи майки
Ние го заслужаваме!!!!!!!!!!!!!

# 78
  • Мнения: 646
Здравейте, за пръв път пиша в този сайт, но не можах да се сдържа.........
Моят съвет е да "бягате" от др. Бойчев......сами си правете изводите. Заради неговата цветна снимка ми отрязах и двете маточни тръби, а сега вече от година и половина се мъча за успешно инвитро.
Пожелавам успех на всички бъдещи майки
Ние го заслужаваме!!!!!!!!!!!!!
Той ли ти е правил лапароскопията и ти е отстранил тръбите?
Ако е на друго място - колко време преди това е била направена цветната снимка?

# 79
  • Свищов
  • Мнения: 209
Asia_81 доктора ти е обяснил всичко. Предполагам вероятната лапароскопия ще е ако е извънматочна бременност. Но във вторник ще се разбере всичко. Лапароскопията е много щадяща операция, само на три места имаш по едно шевче (под пъпа и около яйчниците). А предната докторка как ще ти направи кюртаж като няма нищо в матката? Ако имаш извънматочната бременност с кюртаж нестава. Слушай доктора и стискам палци за вторник.

dilyana84 така хоп за първи път във форума пишеш,,,,,добре, но поне разкажи по-вече за случая ти.
la belle  ти е задала уместни въпроси.

# 80
Здравейте, за пръв път пиша в този сайт, но не можах да се сдържа.........
Моят съвет е да "бягате" от др. Бойчев......сами си правете изводите. Заради неговата цветна снимка ми отрязах и двете маточни тръби, а сега вече от година и половина се мъча за успешно инвитро.
Пожелавам успех на всички бъдещи майки
Ние го заслужаваме!!!!!!!!!!!!!
Здравей , можеш ли да разкажеш малко повече за случая . Аз в понеделник ( 29.06.2009 ) влизам в Тутракан за лапароскопия.Досега не съм чула или прочела някой да е с лоши отзиви за докторите или клиниката там. Твоето изказване може да стресира доста хора , на които им предстои такава интервенция. Кой лекар е стигнал до извода че трябва да ти бъдат отстранени тръбите и го е направил?

# 81
  • Мнения: 170
Здравейте, за пръв път пиша в този сайт, но не можах да се сдържа.........
Моят съвет е да "бягате" от др. Бойчев......сами си правете изводите. Заради неговата цветна снимка ми отрязах и двете маточни тръби, а сега вече от година и половина се мъча за успешно инвитро.
Пожелавам успех на всички бъдещи майки
Ние го заслужаваме!!!!!!!!!!!!!
Би ли обяснила в какво точно обвиняваш доктора, и какви изводи очакваш да си направим?
Ако при цветната снимка е установено, че имаш хидросалпингс например, естествено, че се махат тръбите.

# 82
  • Мнения: 646
И аз за това питах Диляна за подробности, а тя мълчи  Sad
Несериозно е да се обняват лекарите без да се оповестят подробностите

# 83
  • Мнения: 5 391
Я, колко пациентки на Тутракан Simple Smile
Аз родих 2 пъти там, и трети да има-пак ще е там.
Не съм се сблъсквала с проблемно забременяване, не знам до колко му се простират познанията на Л.Бойчев в тази област, но за мен той е много специален и с негова помощ задържах 1вото си дете в напреднала бременност.

# 84
  • Мнения: 657
Диляна, как така с лека ръка хвърляш такива обвинения? влизаш като гост и ни караш да бягаме от някъде, където ходим с такова желание.
Аз пък няма да избягам.Напротив  това е лекарят ,който съм търсила.Вчера си записах час за 19.11.
Съжалявам, че не съм раждала там, а в София на толкова далеч насред зима.

# 85
Здравей 7404!  Били ми казала при тебе защо правят лапаро и защо сега на 29,06. Просто питам защото и мене май ме очаква същото и то на 30,06 или на първи. Предварително ли ти казват на коя дата ще ти правят лапаро, не те ли накараха да останеш в болницата за да те прегледат поне малко преди лапарото. Какви са ти впечатленията от тази клиника и при кой от братята си?  Май доста въпроси станаха, съжалявам, ще се радвам да ми пишеш!

# 86
  • Мнения: 14
Здравей 7404!  Били ми казала при тебе защо правят лапаро и защо сега на 29,06. Просто питам защото и мене май ме очаква същото и то на 30,06 или на първи. Предварително ли ти казват на коя дата ще ти правят лапаро, не те ли накараха да останеш в болницата за да те прегледат поне малко преди лапарото. Какви са ти впечатленията от тази клиника и при кой от братята си?  Май доста въпроси станаха, съжалявам, ще се радвам да ми пишеш!
Здравей,
По принцип ще ме приемат на 29.06.2009 в болницата. Грешката е моя. Не съм се изразила правилно. В случая предполагам че лапароскопията ще е на 30.06 или на 01.07. Записана съм при доктор Любомир Бойчев.

# 87
  • Мнения: 14
Здравей 7404!  Били ми казала при тебе защо правят лапаро и защо сега на 29,06. Просто питам защото и мене май ме очаква същото и то на 30,06 или на първи. Предварително ли ти казват на коя дата ще ти правят лапаро, не те ли накараха да останеш в болницата за да те прегледат поне малко преди лапарото. Какви са ти впечатленията от тази клиника и при кой от братята си?  Май доста въпроси станаха, съжалявам, ще се радвам да ми пишеш!

Ако искаш да се видим остави ми съобщение тук

# 88
  • Свищов
  • Мнения: 209
Asia_81 влез в търсачката и виж-лапароскопията се прави в много случай. Специално в твоя, ако изобщо има такава, ще е наложителна т.к. си с евентуална извънматочна бременност и неможе да се отлага. А аз и други момичета, които сме с други проблеми чакахме и чакаме от два до три месеца докато ни дойде реда за операцията. Влизаш в болницата предния ден и ти правят кръвни изследвания и ден след операцията си в къщи.
А ти имаш ли още кървене? Само един тест ли си направи?

Аз пък няма да избягам.Напротив  това е лекарят ,който съм търсила.
И аз никъде няма да бягам.  PeaceЛесно е да кажеш две думи мръсотии и да изчезнеш.

# 89
Калимера благодаря ти! Правила съм си 3 теста и трите положителни, да все още имам зацапване което почна на петия ден от закъснението, днес е седмия ден със зацапване. Вчера доктора нищо не видя в матката и затова ми спомена за лапаро.
7404 може да се видим, да, даже ще се радвам, но при мен нещата са малко по различни-във вторник ще ми каже доктора всъщност какво и кога ще правим, аз предполагам че веднага ще искат да ме оперират понеже може да е извънматочна.

Общи условия

Активация на акаунт