Доволни ли сте от продуктите на Алое вера?

  • 7 126
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте!
 Вчера минах в НДК има изложение за билкови продукти и разни неща за здравето. На втория етаж има 2 щанда точно за продукти от алое. Гела беше 34лв.
Пак ли на forever или?


да, но изложението свършва днес, така че сигурно до към обяд ще има щандове които да работят

# 31
  • София
  • Мнения: 973
milisa , Евпраксия  това, което баба ми пие за кръвното е Forever Garlic-Thyme Хранителна добавка с чесън и мащерка Знам, че й изпращаме и още неща, тоест не е само това. В месечните списания на Forever всеки път има и по статия например за кръвно какви неща от продуктите им да пиете, за проблеми с очи и т.н.
 Thinking странно ми е това, че ги има по аптеки и изложения....доколкото знам от майка дистрибуторите на Forever нямат такова право и затова я попитах отново. Тя ми отговори, че освен Forever има и немска фирма, която си правела реклама на техен гръб  newsm78
Мен принципно не ме вълнуват на коя фирма са нещата стига да помагат Peace

Относно цените...34лв е дистрибуторската цена на гела от алое....което ме навежда на мисълта, че на въпросния щанд просто си трупат точки ( само изказвам мнението си без никакъв упрек, всеки им право да печели пари както е намерил за добре стига да не е в разрез с правила )

Общи условия

Активация на акаунт