Орифлейм - каталог 3- 2009 година

  • 20 641
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 414
Шоколадовият душ гел е окончателно изчерпан... сорри....

Малко само да вметна за грима. Зависи от гримьора определено. Имам една приятелка, която може да направи чудеса с гримове от левчетата... Тя просто рисува...  какъвто и боклук да и дадеш, пак ще те направи като с професионален грим  Laughing Тя ме е гримирвала с неща на Ори и щях да падна... ако не виждах какво ми слага, никога нямаше да си помисля, че не струват поне 843843 лева  hahaha


душ гел с гъба за вана и гланц.. смешно...

# 241
  • Мнения: 3
Шоколадовият душ гел е окончателно изчерпан... сорри....

Малко само да вметна за грима. Зависи от гримьора определено. Имам една приятелка, която може да направи чудеса с гримове от левчетата... Тя просто рисува...  какъвто и боклук да и дадеш, пак ще те направи като с професионален грим  Laughing Тя ме е гримирвала с неща на Ори и щях да падна... ако не виждах какво ми слага, никога нямаше да си помисля, че не струват поне 843843 лева  hahaha


душ гел с гъба за вана и гланц.. смешно...

Съгласна съм както казах ..зависи си от гримьора! Браво на твоята дружка .. може ако иска да вземе да се занимава по-сериозно с тези неща ... взимат се хубави парички  Mr. Green щом има талант  Peace 


Наистина беше направо подигравка това с подаръците, но тази година май ще са по-щедри .. разбрах че коли ще раздават Simple Smile Утре е полуфиналът Simple Smile Който иска да гледка Wink




Иначе имам въпрос .. взех си пудрата на прах.. обаче сега не знам какво да я правя Simple Smile имам четката ветрило ама май не се получава много много .... ако си взема друга четка??

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 302
този път се самозабравиха - още  не са качили 5 каталог Sad

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Аз проверявам от срядата, ама няма.  ooooh!  Този път усещам, че ще си го взема с първата поръчка.   Rolling Eyes  Close

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 302
ами аз не знам какво толкова тайно има че ни държат в невидение...в чужбина каталозите могат да се видят с 2-3 напред Simple Smile

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
В новия каталог надявам се да пуснат от серията с грозде и ехинацея сапуна, душ гела и крема за тяло.  Simple Smile

# 246
  • Мнения: 414
Да, аз гледам чужбинските и си плакна очите.. имат бая неща, които не са козметика.... разни джунджурии като рамки за снимки, държаци за снимки и от сорта... само дето там са на смешни цени, а тук ги слагат по 8-9-15 лв. и много ясно, че никой не си купува и не вървят... Имаше една серия с крава.. направо паднах... голяма красота....

А пудра и аз имам такава... и не я ползвам.. изискват се определени умения явно  hahaha Приличам на мишка оваляна в брашно като си сложа хахаха Simple Smile

# 247
  • Мнения: 2
момичета, някой да знае дали подаръка протмоне е свършил?  Rolling Eyes

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Честит 8 март!

Жени, недейте остарява,
бъдете, като липовия цвят.
Макар че в юли прецъфтява,
години пази своя аромат!   bouquet

http://yoocards.com/data/media/8/8mart2.jpg

# 249
  • Мнения: 5
Честит 8-ми март!!!

Бъдете жени благословени,
с любов и нежност надарени,
с усмивка вечно озарени
и с много радост надарени!               

 newsm51

# 250
  • Мнения: 7
Честит 8-ми март на всички жени! Бъдете обичани!  bouquet

# 251
  • Мнения: 3
Честит 8-ми март! Пожелавам ви много музика, рози и настроение! Весел празник!  smile3525

# 252
  • Мнения: 5
Имам  оферта за ТВ Енигма.Който се интересува да ми пише на лични.

# 253
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, някоя от вас виждала ли е някои от новите продукти от рали комплекта? Интересуват ме сака от първата страница, фитнес уредите, кремчетата за ръце с кокос и кайсия, шампоана и балсама с грозде... и други
Благодаря!   bouquet

# 254
  • Мнения: 2
момичета, дават ли още протмуненца като събереш 100БТ?  Thinking Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт