1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 21

  • 25 345
  • 444
  •   1
Отговори
# 435
  • на морето
  • Мнения: 103
Приятно гледане и от мене !Трябва да бягам!
ЩЕ се срещнем пак довечера в новата тема !
ЗА всички  Hug Hug  bouquet

# 436
  • Мнения: 3
Искам само да кажа относно ''турчина'', че няма място за расисти в този форум и няма да коментирам повече.И бяло: мисля, че ше обвинят Шехи за покушението над Керек, но Онур ще каже, че той го е направил итака него ще вкарат в затвора, а Шех ще се върне при него, защото се е жертвал.Докато разберат истината, защото предполагам, че Керем е в кома и не може да каже кой го застреля!!!!!!!!

# 437
  • Мнения: 75
ББ 7-8 част епизод 827 част.
Еда казва,че когато види бенну ракавелата какво ли ще каже.Но приятлеката и и казва,че нищо няма да каже даже щеи се подиграе.
В огъня гориш и казва тя в огъня.Еда рови в компютара и се шашка на това което вижда там.
Керем тръгва на работа,Онур го пресреща на входа на къщата на керем.
Онур го пита тука ли ще говорим или в холдинга.Керем пита за какво и онур му отговаря за да развали ортаклъка.
Еда вижда ,че са и блокирани всички сметки и е останала без пари изка наза+ем от приятелката си
но тя не и дава много.
В това време шех и каан са в някаккво заведение и си говорят.Каан казва,че е станал бездомник
Шех весело отговаря какво защо така си мислиш.Каан и казва защото не ходя на училище.
Шех му казва,че ще ходи на ново училище когато се върнат в Истанбул.
Каан повръща шех е притеснена.

Онур и Керем се карат във офиса на Биняпъ.Онур казва на керем ,че н еизка и секунда повече да бъде ортак със него.
Или тои да си продаде делът или онур.Керем казва ,че и тои не изка само да намери някои да му купи дяла и заминава.
Онур е ядосан и казва или аз да намеяр кои да ги купи.Керем му казва,че не изка да викат и да се карат спокоино да разрешът проблема.
А онур му отговаря ,че тои наистина до сега всичко спокоино е направил.
Севал се намесва в разговора и им казва да престанат.Керем и казва да не се бърка.
И кзава,че дори да няма нищо тои ще си продаде дяла и ще замине.Севал не е съгласна и им казва,че никога няма да стане това.
Онур и казва,че това съдружие повече не може да продължава.Севал им казва ,че е разбрала и ,че нещо много голямо има между тях двамата.
Няма да пита какво е но и двамата няма да продават нищо.Керем и казва пак да не се бърка.
Онур казва,че тои ще уреди нещата само да се раберът тои ли ще замине или Керем.
Шех и каан са във хотелска стая телефонът на хотела звъни и и казват ,че гостенинът и я чака във фоайето.
В това време еда Еда сабира всичките си скъпоценности а  бенну се връща в болницата.Севал и Мелек я съпровождат
Бенну им казва да кажат на Керем,че този път ще успее да се излекува.
Телефонът на Еда звъни,Керем е на телефона казва и,че няма да може да избяга тя го е унищожила и тои ще я унищожи.
Все някога ще я намери.
В колата на път за болницата бенну пита защо пех не я търси няколко дена Мелек и разказва какво е станало и ,че
шех я няма.Взвмала каан и заминала изоставила онур.Севал пита аккво има между тях дали мелек знае нещо.Севал казва,че онур и керем развалят съдружието.
Шех се среща във фоайето с Адвокатка по бракоразводни дела и пуска молба за развод.Но Адвокатката е предявила иск от нея в които има и финансова облага за Шех
И шех не е съгласна казва и ,че не изка нищо от онур.
Адвокатката се съгласява и решава да оправи документите.Но и се струва,че онур няма да и даде развод.Шех и казва,че ще и даде защото ако не и даде ще разкаже всичко.
Така да му каже на онур ,че ако не и даде развод ще разкаже сичко тои щял да се сети за какво става дума.
Бенну влиза пак в болницата Севал и казва,че ще доиде да я види и си тръгват с мелек.И им предава да кажат ако пита керем ,че този път ще успее.
В къщата на Бурхан бей прислужниците чистят заедно с фюсун.
Наадиде идва при тях да пита за умут нещо и пада на земята всчики са отгоре и и фюсун казва да извикат линеика бързо.
Али Кемал и Бурхан бей са в магазина и Али кемал говори на баща си за бизнес сделка.Бурхан бей му казва,че няма настроение да се занимава с това сега
остава на Али кемал да реши какво да прави.Телефонът на Бурхан бей звъни и му казват за наадиде.Тои се притесни ужасно.
Адвокатката на Шех отива при онур и му предава думите и каовото и поръча да му каже.
Оставя му документите и му казва да им ги изпрати като ги подпише.Тръгва си.
Керем я вижда в коридора и отива при онур.
Започва да приказва с него и му казва да не казва нищо.А да го изслуша.
Казва му,че не онур е този които трябва да отиде да погледне шех в очите а тои трябвало да отиде.
Щял да и разкаже всичко,ще и разкаже,че тои е виновен за всичко а не онур.И след това ,че замине от Истанбул.
Керем се прибира в къщи.Бенну е в болницата чуди се да му се обади ли по телефона.Керем спира пред къщата
в този момент телефонът му звъни вдига от другата страна е бенну.И в този момент получава два истрела в тялото.
Бенну говори в телефона Керем обаждам ти се да ти кажа колко много те обичам.Без теб не мога да разберъ живота си.
Моли го да не я изоставя без него не може да живее много гообича.Пита керем там ли си но керем лежи на асфалта прострелян.



Само да допълня с Бели букви.На мен ми се струва,че Еда не е стрелеца защото тя направо си бягаше панически .Видя се направо,че незнае какво да прави. newsm78
Може ли Ердал бей да излезе на сцената пак. newsm78

# 438
  • Мнения: 10
Момичета не си разваляйте хубавите емоции с едно мнение ,което на никой не допада!Оставете "кучетата да си лаят ,а нека кервана си върви"-такива мнения според мене трябва да се пренебрегват и дори да не се коментират,за да ги игнорираме завинаги!Икакто се казва:Всеки истински талант,плащайки данък на века си,твори за вечността.
Н.М.Карамзин  newsm10Мисля си,че човек трябва да се възхищава на талантливите,без да ги категоризира по пол,раса или етност,ЗАЩОТО:"Който се прави на врял и кипял, обикновено дрънка врели — некипели."  smile3505

# 439
  • София
  • Мнения: 34
Имам си задачка  да намеря песента в 5-6 еп. Дайте жокер- певица поне.... С класиката бързо се справих, но с турската - освен с жокера който имах - Карач- що песни изслушах, колко певци, клипове . Но не се отчайвам. Жалко, има мами от Турция , но те не пишат често тук.
А относно " заинтригуващия" постинг на .... някаква мария .... уважавам всякое предпочитание. Всеки филм си има своя фен. Но постинга на дмария не ме впечатли. anubhis- и аз съм русофил - завършила съм висше в Ленинград - но мога да твърдя , че това не ми пречи да бъда , както се казва, да бъда " космополитен" човек , уважаващ всички ценности на човечеството. Е , казах си приказката! Халит е.... Халит - заради него преди 3 месеца започнах да се ровя в нета като луда, да ангажирам приятели - е , сега съм щастлива  - няма възрастова граница всеки човек да разшири своя мироглед. А такива хора вече ме впечатляват!
ерика Ти преведе всичко. Дай жокер за песента?!?

# 440
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде пак проблем, http://www.freebgtv.com/page.php?23 и този линк не работи вече...
Някакви идеи къде мога да гледам онлайн?! Тия прекалиха вече  #Cussing out

# 441
  • Мнения: 7 914
пиша поста тук, понеже се надявам спора да не премине в новата тема Rolling Eyes

хаха.... много ми е смешно като чуя,турчин  Joy.. ами ако някой в Америка или Италия или незнам си коя друга"любима" държава каже.. "абе остаовете го този няма значение, че е толкова талантлив/красив/надарен и тн.. нали е българин".. тогава какво????? Crazy


# 442
  • Мнения: 75
ББШех ще я разпитват дали е спала с керем ще подозират и нея но главният заподозрян е Онур.Не мисля,че ще обвинят Щех защото когато я разпитват тя се изненадва на това ,че полицаите пдоозират онур за покушението.Наи много тя да се подложи вместо него ама и това е малко вероятно.  bouquet

# 443
# 444
  • Мнения: 75
Шеф даи линк да я чуя.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт