БТВ ще ни отрази

  • 9 926
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Малко сме Confused
Хайде поне за присъствие няма ли желаещи?

# 16
  • Мнения: 1 077
И ние ще гледаме да дойдем.

а ние ще дойдем да гледаме  Hug (всъщност съм закотвена в Пловдив, но не можах да се стърпя да го кажа  Mr. Green Hug)

# 17
  • Мнения: 1 547


Може би и ние. Ще направим възможното. Нали фотограф трябва все пак  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 462
Правя всичко възможно,за да дойда,но със сигурност ще ви кажа довечера.
Много ще ми е мъчно,ако не успеем.
Не съм много по публичните изяви и не знам,как бих кърмила пред камери,но се боря със себе си и се опитвам да убедя сама себе си,че си струват усилията и че дори една майка да успеем да убедим да кърми,пак си е струвало.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Разбира се, че си струва усилията, Емиа! Wink

Слагаш физиономия на отворен непукист и вдигаш блузата, звучи много просто, нали Mr. Green
Ех, защо не съм в София...

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Правя всичко възможно,за да дойда,но със сигурност ще ви кажа довечера.
Много ще ми е мъчно,ако не успеем.
Не съм много по публичните изяви и не знам,как бих кърмила пред камери,но се боря със себе си и се опитвам да убедя сама себе си,че си струват усилията и че дори една майка да успеем да убедим да кърми,пак си е струвало.
Хайде,ще се скриеш зад нас с Мери Mr. Green Много се надявам да дойдеш Praynig
Момичета,че те няма да ни снимат отблизо как кърмим - най-вероятно ще е само някакъв общ план и репортажчето ще е от порядъка на 20-30сек - не си представяйте,че подробен документален филм ще правим Mr. Green

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Освен това нямат право да показват цици в близък план преди 23 ч.   Mr. Green Laughing

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А дали не е умесно да се пусне и една подобна тема по други кърмчески и мамински форуми, че да могат да дойдат повече желаещи смелчаги?

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
В Биберон има вече Grinning

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да, за там не съм се и съмнявала Wink
Ако искаш мога да пусна и в дир-а Thinking, както и в ма-мабг

# 25
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Добре де, последно колко майки ще кърмят утре пред БТВ-то?

# 26
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пускай,Джейд - където се сетиш Grinning
Зъхи,то пилците ще ги броим утре - че сега някои се пишат,пък може да не успеят,други нищо не казват,пък могат приятно да ни изненадат - така че на място ще се види Grinning
Теб да те броим ли - по-добре ли сте? Grinning

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Пуснах! Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 2 896
Може няколко майски мами и бебета също да дойдем (сега се организираме), ама без да кърмим, още ни е срам пред медиите (иначе две-три от нас си кърмят свободно навън, аз не съм в това число   Embarassed)

# 29
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Браво на майските майчета Grinning Като сме повече,може и да ви мине страха (като се изгубите в тълпата кърмачки Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт