Мъжки времена...

  • 2 404
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 268
Много далече от моя свят е историята,разказана в "Мъжки времена".По принцип живота на селския човек дори в днешно време ми е малко чужд.Аз не мисля,че един мъж е мъж на място само ако е първичен.Защото Борис май това има предвид.Първичността е поносима само до някъде и то в чисто сексуален план.Иначе много ми харесват мъжете,които си държат на думата,които са кавалери,умни са,миришат хубаво и си знаят цената.Така наречените метросексуални мъже не са ми много по вкуса.Вълчо и Дона,съжалявам,че прекъснах разговора ви.

# 31
  • Мнения: 934
Под мъжка сила разбирам мерак. Разбираш ли за какво ти говоря?
Е хубаво де - мерак! За мерак много акъл не се иска. И после кво?
На съвременната жена май и трябва малко повече, Вълчо.
Иначе мераклии много.

# 32
  • Мнения: 4 586
От твоите уста мераклия звучи като чекиджия. Като сладострастник, точещ лиги, гледащ от дупка на чвор в женската баня. Като оня поп на Елин Пелин, дето му се привижда жена в бостана.
Как си представяш Григор Вачков като такъв?
Под мерак разбирам, като те погледне мъж, като му чуеш гласа, да ти се изхлузят бикините.

# 33
  • Мнения: X
Защо да не би могъл, лека му пръст, Вачков да изиграе оня поп, чудесно го виждам във тази роля.

# 34
  • Мнения: 804
Истински мъж,с големи мустаци,миришещ на чесън и къпещ се от Великден на Великден,нямам желание да ме отвлича.На всичкото отгоре ням.Той през целия филм,дали каза 3 изречения?
Ох Шанел! Радваш ме.

А по темата, нито "времената" нито "мъжете" от този тип харесвам.
Много спекула имаше някога с този примитивен реализъм...

# 35
  • Мнения: 14 654
Е хубаво де - мерак! За мерак много акъл не се иска. И после кво?
Това ме подсети за друг хубав разказ на Николай Хайтов - "Мерак"  Simple Smile Борисе, прочети го и после пусни тема как трябва да се ухажват жените.
А тази тема, като онзи виц за дядото, дето завел внучето си на цирк и после обсъждали:
- Дядо, видя ли какви тигри имаше там?
- А, тигри - котки бяха това! Едно време какви котки имаше - тигри!
- Дядо, видя ли какви магьосници имаше?
- А, магьосници - педерас(т)и, едно какви педераси имаше - магьосници!

Общи условия

Активация на акаунт