Майчинство и детски за близнаци - 2

  • 26 155
  • 401
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 731
Момичета, аз поех ангажимент да "пипна" писмото на Марио, пратила съм му го на лични.

# 391
  • София
  • Мнения: 1 849
Тогава аз ще направя списъка на всички записали се мами  Peace Ако някой го е почнал да казва.

# 392
  • Мнения: 1 895
Пратете ми на лични списъка и окончателния текст на писмото, за да отворя нова тема, че тази доста натежа Peace

# 393
  • Мнения: 126
Така ли ми се чу или сбърках, но ми се стори, че в Господари на ефира ще кажат за нашия проблем?

# 394
  • Мнения: 75
Запис и за нас: Йорданка Любенова Цветанова с дечица- Анна и Калоян Цветанови-24.03.2008г.

Моя мъж днес е ходил в социални и съвсем учтиво са му обяснили,че закона още не е влязъл в сила,а и да влезе нас щял да ни пропусне,щото тоя месец правим годинка!

# 395
  • Мнения: 519
  Моля да включите и нас в подписката по писмото.Казвам се Мая Стоянова Стоянова. Майка съм на Ема и Сияна Илиянови Стоянови - 1.12.2007г.

# 396
  • Мнения: 173
И ние сме на линия Peace
Ивелина Димитрова с близнаци Александра и Велизара Димитрови ,родени на 27.01.2008

# 397
  • Мнения: 2 950
Тогава аз ще направя списъка на всички записали се мами  Peace Ако някой го е почнал да казва.

Тъкмо щях да се предложа да свърша тази работа.  Hug

Запиши ме и мен:

Десислава Христова Йорданова - Христо и Йордан Цветомирови Йорданови, родени на 19.11.2007 г., София.


Само и аз се чудя каква е тежестта на този списък... ние не се подписваме лично...  newsm78

# 398
  • Мнения: 80
И ние сме за тук Simple Smile
аз съм Илиана Красимирова Маркова с близнаци момченца, родени на 16.10.2008г. - Христо и Димитър Златеви

# 399
Така ли ми се чу или сбърках, но ми се стори, че в Господари на ефира ще кажат за нашия проблем?
Хаха, zoivka, не, това им е тъпият анонс, че следват веднага след "Забранена любов" - а във въпросния сериал на някой са му се родили близнаци.

# 400
Здравейте мили майки и аз сам за имам момченца Хулио Сесар и Марк Камило Родригес Пеня родени на 29.07.2008 пишете ме и мен ... Добринка Димитрова
Имам едно предложение да организираме във един и същи ден в цяла България във всеки град майките да се съберем на определено място и да се извикат медиите  така че да ни се обърне внимание защото като гледам само с тези форуми нищо няма да се получи  Sad

# 401

Общи условия

Активация на акаунт