8-ми март!

  • 2 739
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 884
Този ден го отбелязваме в нашето семейство като празник на майката-приготвям нещо вкусно, за да си зарадвам децата.Не бих споделила точно този ден с приятелки на кръчма!

# 31
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
На 14-ти февруари мъжът ми  купил кутия луксозни шоколадови бонбони за деня на влюбените.По пътя за в къщи го застигнали приятели,отклонили го(уж за малко)до едно лозенце извън града,започнали да  зарязват,изяли бонбоните като мезе за виното и вечерта към 10 часа един бакшиш ми го достави в насипно състояние... Crazy
Така,че не ми споменавайте,че жените на 8-ми март не били за гледане,страшно било,изтървани били....ама-ха Naughty

# 32
  • Мнения: 25 600
На 14-ти февруари мъжът ми  купил кутия луксозни шоколадови бонбони за деня на влюбените.По пътя за в къщи го застигнали приятели,отклонили го(уж за малко)до едно лозенце извън града,започнали да  зарязват,изяли бонбоните като мезе за виното и вечерта към 10 часа един бакшиш ми го достави в насипно състояние... Crazy


Това наистина ли се случи?  Joy

# 33
  • Мнения: 63
Вероятно с близките ми хора и най-скъпата ми приятелка - майка ми

# 34
i az ochakvam goliama veselba za 8-mi. no kude? Whistling Thinking

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 953
На 7-ми съм на хаус парти, което ще премине в осмомартенско Wink

# 36
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не излизам по женски вечер - много лустросани изтървани жени, чалга почти навсякъде  Twisted Evil, а и женските събирания не са ми по вкуса Simple Smile. Предпочитам точно на подобни дни - домашно събиране с приятели - чудесен повод за няколко водчици и хубава музика.

# 37
  • Мнения: 852
Ние с мойто мило на 07.03 отиваме на Банско Heart EyesТам и ще празнуваме Peace

# 38
  • Мнения: X
Точно на 08.03 празнувам като майка...с децата.
А жена...се чувствам почти всеки ден...да е живи и здрав милия...

Общи условия

Активация на акаунт