bremenost

  • 2 042
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Аз си направих теста 3 дни след закъснение и едната чертичка беше съвсем малко
по бледа,А моя позната си е правила ден преди датата и е показало пак,
но в такива случаи най добре е с първата урина

# 16
  • Мнения: 9 436
Не беше пускана скоро такава тема. Нужно ли е всяка седмица да отговаряме на въпроси от рода на бременна ли съм и кога да си напрвя тест ooooh!
То бива,бива незнание,но чак пък толкова.Ако се поразровиш из форума сигурно ще откриеш стотици теми като тази!

# 17
  • Мнения: 4 784
Не беше пускана скоро такава тема. Нужно ли е всяка седмица да отговаряме на въпроси от рода на бременна ли съм и кога да си напрвя тест ooooh!
То бива,бива незнание,но чак пък толкова.Ако се поразровиш из форума сигурно ще откриеш стотици теми като тази!
И аз мислех такова мнение да изразя, но предположих нападателните отговори от сорта - "на който не му харесва да не чете" и за това се отказах. Иначе споделям напъно мнението ти.

# 18
  • Мнения: 681
Горе долу 10-ина дни след закъснението на цикъла ти  Peace

# 19
  • Мнения: 1 354
След закъснение на цикъла - най-точно е с кръвен тест, почти във всички частни лаборатории правят такива тестове.


 Peaceсъгласна съм

# 20
  • Мнения: 6 713
Аз дори не изчаках закъснението и направих тест! Crazy

# 21
  • Мнения: 9 973
сслед 2-3 дни като ти закъснее

# 22
  • София
  • Мнения: 44 106
Щом ти закъснее веднага общо взето. С тест - стандартен за бременност или кръвен по-сигурно.
Седмизца след закъснението може да се види и на ехо.

Има и тестове за ранно тестуване - 7 дни след половия акт...но при тях не е много сигурно. - престо.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 19:27 от Angel_Dust

# 23
  • Мнения: 268
 Хайде, момичета, не се дразнете от питането на девойчето, не виждате ли, че е нова, не и е ясно кое къде се намира във форума още! Разбирам, че се дразните, но ако беше чак толкова фатално , че е повторила или потретила темата- има си модератор, ще я махнат или заключат, явно не е чак толкова фатално, нали?!
pipats , може да си направиш тест за бременност като се съветвам да използваш Шуър Чек. По принцип всички съветват да се направи теста поне след ден закъснение на М, но аз си го направих доста по-рано и ми излезе положителен! Но при всички е различно. Дори и на самия тест пише, че трябва да се прави след ден закъснение! Успех

# 24
  • Мнения: 5 026
сслед 2-3 дни като ти закъснее
Peace

# 25
  • Мнения: 268
То бива, бива, раздразнени бременилки, но чак пък толкова..... Joy

# 26
  • Мнения: 1 045
2 дни преди предполагаемия цикъл си направих тест и ми отчете бременност,така че ако си точна с МЦ можеш да си направиш тест след ден два закъснение по мое мнение и опит. Peace

# 27
  • Мнения: 4 514
По мое мнение Sure Check са доста надеждни, двете ми бременности ги показа 2-3 дни след закъснение на МЦ.

# 28
  • Мнения: 3 294
Кръвен тест , на първи ден от закъснението  Peace

# 29
  • Мнения: 494
Около седмица след като ти закъснее

Общи условия

Активация на акаунт