Бъдещи мами - ЮЛИ - тема № 18

  • 12 754
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 893
Момичета от 2 дена нещо ниско долу ме дърпа,или не по скоро ми тежи newsm78 newsm78Като вървя също ми тежи.Кажети ми какво е newsm78

бебето е  Mr. Green расте и дебелее Wink ако ти дърпа много си купи един колан за бременни и родилки, да ти поддържа корема. може да си като мене - слаба коремна стена ooooh! питай  доктора си дали е необходимо Thinking
на мен ми каза моя че затова се подувам така и затова не ми се прибра корема след каката  Tired и наистина вече започва да ми натежава и започнах да ходя странно пък е доста рано за бременни походки Laughing та си сложих бабешките гащи и сега съм добре  Peace

# 61
# 62
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от мен!Както Лорка правилно е отбелязала, аз съм в Благоевград вече, а тук нета ми е незаконно безжичен и съответно не мога да разчитам винаги на него  Mr. Green Извинявам се,че така се получи!
Искам само да сложите розови гащи на Медула и да добавите tikva - термин 07.07, от Варна,втора бременност и сини гащи.
Извинявам се пак,че нямах време да оправя темата ама докато вляза и вие сте пуснали нова  Joy
Ние сме много добре, благодаря на всички които питаха за нас  Heart Eyes

# 63
Здравейте.И аз съм една бъдеща майка през юли.Терминът ми е на 18-ти юли . Сега трябва да съм 18-19 седмица и много ме интересува дали вече на видеозона може да се види пола на бебето.На последния преглед беше седалищно,ако и на слеващия е така,това ще попре4и ли да се разбере пола на детето.Ще сам ви благодарна ако някои сподели или си кайе мнението по моя въпрос Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 092
Привети и от мен !
Лорка , честит рожден ден , малко късничо , наистина , но от сърце !  Hug
Честито на всички узнали пола !
Аз ще потвърдя или отрека наличието на сини гащи след 25-ти живот и здраве , тогава съм на ФМ.Момичета  да попитам нещо тези дето са били във Фемина - каква е цената на тази ФМ ( в смисъл за периода 18-23 г.с.) и плаща ли се допълнително за запис  на бебето .
Имам едни спомени от период , в който ходих с Наната , ама то си е било отдавна , ясно е че цената не е актуална , но в нея влизаше и  записа на бебето .
amanita , радвам се че си добре !
darka_jivko , спокойно , бебето расте ! тя Вирджинити вече ти е отговорила  Simple Smile
Юлско бебе  съжалявам за тягостната атмосфера в работата ви , много гадно !  Sad
galelei , добре си дошла ! Моля те прочети добре как се публикува отговор ,ч е не ми се гледа първата страничка през няколко поста . Wink
И не на последно място - Марулка , благодаря ти за темата !  Hug
aaliah85Добре дошла ! Да , може да се види пола на бебето , да разбира се зависи как е застанало  Simple Smile Да не забравяме че все още много се въртят , така че следвашият път дано малкото реши да се покаже
Хубав и слънчев ден , момичета !  

# 65
  • София
  • Мнения: 121
Марулка  bouquet и запис
Мацко и Маноло, пуснах си и аз мейл за йогата, ще чакам да ми отговорят, но видях в графика, че е само в петък или нещо не съм разбрала...Маноло, можеш ли да споделиш коя е книгата за кърмене?

Мен мнн ми се иска бебока да е лъвче, ама няма как да го пренося толкова. за близнаци съм горе-долу навита, макар, че са ми по-близки като зодия от рачетат, нищо , че мъжът ми е рак Laughing и раче да е - ще го обичаме пак толкова.
Вирджинити, честити сини гащи и снимка -  открийте разликите Laughing

На всички на които са им познали пола също честито и на новодошлите - успешно бременеене.
Хубав ден на всички!

# 66
  • Мнения: 425
Вили. аз в петък съм на ФМ във Фемина и като се обадих ми казаха, че прегледа е 60 лв. А някоя мама тук ми беше казала, че за запис на диск се плаща още 10 лв. Като се върна в петък от ФМ-то ще ти кажа с точност как стоят нещата.

Момичета след малко съм на ЖК, така че стискайте палци всичко да е наред и да видя най - накрая какви гащи ще трябва да купувам. Нещо взе да ме лови параноята, винаги преди преглед ми е едно такова притеснено.

# 67
  • Мнения: 14
здр!добро утро!
добре дошли на всички новозаписалисе! Hug
мамите от варна искате ли да се организираме да ходим на гимнастика ? Peace

# 68
  • Мнения: 332
Добро утро момичета, аз днес и вчера съм с контракции, изписаха ми магнерот, някой пие ли такова нещо?

# 69
  • София
  • Мнения: 67
Добро утро на всички!
Искам да попитам ходилите на ФМ при Марков дали аз трябва да си нося диск или той го дава?!? Аз съм утре в 14ч. Естествено вече ме хвана паниката, но се опитвам да мисля позитивно.  
 Hug Hug Hug на всички!

# 70
  • Мнения: 40
ЕЕЕЕ, пак сте напреднали. Вчера бях на ЖК при държавния. Добър е милия, но хич го необича тоя видеозон, дай му вагинални прегледи. ...Ама аз не давам. И така на видеозона каза, че всичко е в норма, без да уточняма размери. Потвърди - СИНИ ГАЩИЧКИ. Таткото се подхилква само, много му е кеф.
Другата седмица съм в частната клиника и там ще знам повече подробности.
Относно раждането - имам доверие на частния си лекар, много е добър, освен това в клиниката е като на хотел и ти обръщат много внимание. Обаче, раждането се поема частично от ЗК и е 450 нормално и 650 лв. секцио. Аз исках секцио там, но още не съм решила.
От друга страна държавния лекар е мнг. добър в изражданията. Единственото, което ме притеснява при нормално раждане е не болката, а разкъсванията - не искам шевове, кой знае как ще ме накъдрят....
Що се отнася до епидуралната упойка и там има риск .... и незнам, пак влязох във филм.
Важното сега е, че бебчо е наред  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 61
Marulka_s благодаря ! Друго си е с гащи на първа страница  bouquet smile3540

# 72
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро!

Добре дошли на новите полънения и от мен  Hug

Гале, аз все се каня да те питам, казаха ли ти каква е цената на прегледа при Марков? Аз не помня дали питах Crazy - мноого съм зле с паметта напоследък.
Usmivka123 , гледам и ти при Марков ще ходиш, но си преди нас. За съжаление нямам идея дали ти си носиш диск или не. Някой беше споменавал, май, че може и на флашка - аз така мисля за всеки случай да направя Peace Стискам много палци утре и веднага да ни се похвалиш след това Heart Eyes
beru6ka , и на теб много  fingerscrossed на прегледа в петък.

Хубав ден на всички  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 67
Felicity81 ,  на мен ми казаха, че прегледа струва 80лв. А ако искаме запис - още 20. Но това ми го каза приятелка. Цветен прашец беше при него и мисля, че потвърди инфото, но не съм сигурна.

# 74
  • Мнения: 256
Здравейте бъдещи мами!
Лорка аз пия магнерот!Какво те притеснява?
Добре дошла Галелей!  bouquet
Тани, много се радвам за прегледа и честити сини гащи!За раждането не е задължително да имаш разкъсвания!Не го мисли от сега има достатъчно време!

Общи условия

Активация на акаунт