Мнения за няколко 4 и 5 звездни хотела на българското черноморие

  • 8 859
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 819
За Елените - не съм била в Андалусия, вижда ми се огромен... Бяхме на вилите, и пак бих отишла там (ако можем да си го позволим тази година). Басейн не ви трябва - плажът е прекрасен - чист, тиха и плитка вода, няма много хора. Аквапарка е за всички. Не се плаща за съоръженията, но се плаща за шезлонг и чадър, а и бара не е включен в ол-инклузива.

# 16
  • Мнения: 2 439
Комплекса Сол Несебър има едно преимущество - децата могат да ходят сами на басейните и игрищата, вечер могат да се включат в програмата на хотела, като ги повериш на аниматорите те самите следят за съответните забавления и идват да търсят децата. Но говорим за деца 1-7 клас.
Не видях в списъка Гранда и съответните хотели /бивш Сейнт Елиас/ - там също е хубаво за семейство с деца, всъщност моите там порастнаха.

# 17
  • Мнения: 674
Има си аниматори и детски програми - всичко е на ниво не се безпокой....
А храната м м м мм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 202
Здравей, от изброените съм почивала само в Мирамар, миналото лято. Останах страшно доволна откъм храна,чистота, внимание на обслужващия персонал. За деца от 4 до 12 години  има детски клуб всеки ден от 10 до 12.30 и от 15 до 17 мисля беше.Не съм давала малката , защото беше на 2 години, а големите се забавляваха сами. Аниматорите водеха програмите и на български,така че нашите деца не се чувстваха ощетени за сметка на русначета,германчета, полячета и т.н.. Сутрин и вечер има и мини дискотека по 30 минути. Направила съм резервация за тази година в края на юни -началото на юли.Цената е 91 лева без отстъпката на възрастен,деца до 13 години са безплатно.

# 19
  • Мнения: 325
Имам впечатления само от Мирамар и те са само положителни. Изобщо всичко беше перфектно.

# 20
  • Мнения: 391
Имам впечатления само от Мирамар и те са само положителни. Изобщо всичко беше перфектно.
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 320
Миналото лято бяхме на Елените в хотел Зорница сандс. Точно до него бяха Роял Парк, Бей и Андалусия. Трите хотела са в един двор и ако не се лъжа са от една верига. Мисля че Андалусия го пуснаха последен,края на лятото като най-нов.Аквапарка е за трите хотела и може би за вили - Елените. Не ни пуснаха да разхледаме хотелите, но  това което можехме да видим от вън бяха много зеленина и паркове около хотелите. Определено ни хареса и ги заплюхме за това лято. А и аквапарка е голямо предимство за по големите деца като нашата кака на 12г.

# 22
  • Мнения: 7 743

била съм в Адмирал и в Азалия
и и от двата съм с чудесни впечатления

Азалия е на най-хубавия плаж на св. Константин и Елена, на юг към гранд-хотела изобщо няма плаж

Адмирал е малко по-лъскав, ама колко народ има лятото на Златните..............

приятно прекарване, каквото и да избереш   bouquet

# 23
  • Мнения: 209
Благодаря на всички за включването в темата   bouquet
Аз вече избрах и резервирах хотел за лятната ни почивка  Peace Спрях се на хотел "Мирамар" - прочетох много мнения за този хотел и всичките бяха положителни, затова ще им се доверя и когато добия лични впечатления от него ще пиша  Peace

# 24
  • Мнения: 342
spring,100% плащане ли искаха или някакъв % капаро?

# 25
  • Мнения: 202
spring,100% плащане ли искаха или някакъв % капаро?
Не съм spring,но ще ти кажа  понеже и аз съм резервирала за там. На мен ми искат 50 % капаро/днес ще ги преведа/ до края на февруари. Другите 50 % трябва да ги преведа до 30 април за да мога да ползвам 10 % отстъпка.

# 26
  • Мнения: 342
spring,100% плащане ли искаха или някакъв % капаро?
Не съм spring,но ще ти кажа  понеже и аз съм резервирала за там. На мен ми искат 50 % капаро/днес ще ги преведа/ до края на февруари. Другите 50 % трябва да ги преведа до 30 април за да мога да ползвам 10 % отстъпка.

Мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт