Страх ме е - в безизходица съм

  • 35 415
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 105
Сиска,

много се радвам за теб и децата.

# 241
  • Мнения: 325
Сиска,браво за решението!Успех!Бъди силна и не позволявай никога повече да се отнасят с теб така!  PeaceНаправила си услуга и на себе си и на децата си!Пожелавам ви оттук насетне много късмет и щастие! Hug

# 242
  • Мнения: 2 386
Дали има опция темата да се закове? Може да се поизтрие плявата, но ясно се проследява процеса на това как една уплашена до смърт, малтртирана жена с дете и бебе на ръце намира сили да се справи, да напусне изверга и да се разведе. Този пример е по-голям стимул от всеки горещ телефон, мисля си..

# 243
  • Мнения: 388
Дали има опция темата да се закове? Може да се поизтрие плявата, но ясно се проследява процеса на това как една уплашена до смърт, малтртирана жена с дете и бебе на ръце намира сили да се справи, да напусне изверга и да се разведе. Този пример е по-голям стимул от всеки горещ телефон, мисля си..

Само дето авторката отдавна не се е включвала да каже какво става с нея...

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Е как не е, преди 5 дена се е включила!!

Сиско, голямо браво и от мен! Така, както звучеше в началото и аз мислех, че няма да предприемеш нищо от страх, но наистина се радвам на смелостта ти! Много щастие занапред!!  bouquet

# 245
  • Мнения: 521
Прочетох цялата ти история, Сиска. Стискам ти силно ръцете за смелостта да се справиш с тази гадна ситуация, браво. Наминавай отвреме навреме тук да казваш как се развиват нещата и как е бебчо  Hug

# 246
  • Мнения: 280
Здравейте, момичета. Да ви се похваля- днес адвокатът ми е завел исковата ми молба за развод Simple Smile Чувствам се прекрасно- сякаш огромен товар пада от мен- нямам търпение да прекратя тази  пародия на брак. Каката е вече много спокойна- въобще не споменава баща си, бебка също е добре Praynig Благодаря ви още веднъж за подкрепата и съпричастността   bouquet Дано повече жени са прочели историята , за да успеят да я предотвратят навреме.
Сиска, много кураж и от мен  Praynig
Надявам се сега живота за теб и дечицата да започне отначало, но много по-хубав и добър, такъв, какъвто го залслужавате Simple Smile
Целувки мила   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт