Много голяма звезда в небето тази вечер.

  • 5 943
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 590
Сигурно е било НЛО...пак ни сканират....
 hahaha

Хихи нищо чудно, все пак в безкрайната вселена не е възможно да сме сами. Sunglasses

# 31
  • Мнения: 25 676
Всяка вечер,когато е ясно небето виждам такава звезда.Даже мисля,че и викат Зорница.

Зорницата се наблюдава сутрин. Вечер се нарича Вечерница. Иначе все си е планетата Венера.
Не се ли учи вече това в училище?  Shocked

# 32
  • София
  • Мнения: 2 020
Всяка вечер,когато е ясно небето виждам такава звезда.Даже мисля,че и викат Зорница.

Зорницата се наблюдава сутрин. Вечер се нарича Вечерница. Иначе все си е планетата Венера.
Не се ли учи вече това в училище?  Shocked

Не е така - Вечерница, Зорница и Деница са все имена на планетата Венера.   Flutter

# 33
  • Мнения: 476
Да ви кажа бая сме гледали звездите като по-млади  Laughing
ама тая ми се видя по-голяма и ярка от Вечерницата  newsm78

# 34
  • Мнения: 25 676
Зорницата се наблюдава сутрин. Вечер се нарича Вечерница. Иначе все си е планетата Венера.
Не се ли учи вече това в училище?  Shocked

Не е така - Вечерница, Зорница и Деница са все имена на планетата Венера.   Flutter

А аз какво казах?  Flutter

# 35
  • Plovdiv
  • Мнения: 551
Виждам я като много, много ярка звезда - МКС
Кога се вижда от България
Още и още Hug
Може би....

# 36
  • Мнения: 25 676

Видях данни само за януари. А сега сме февруари.
Има логика да е това, ако някой е видял нещо необичайно. Аз обаче видях само обикновени звезди.  Thinking

# 37
  • Plovdiv
  • Мнения: 551
Видях данни само за януари. А сега сме февруари.
Има логика да е това, ако някой е видял нещо необичайно. Аз обаче видях само обикновени звезди.  Thinking

Данните ги потърсих заради вас, за да не съм голословна. Simple Smile Иначе аз си я гледам от година, може и повече, не помня. Не се вижда като нещо необичайно, просто много ярка звезда.
Обаче, само авторката си знае какво е видяла. Laughing

# 38
  • Мнения: 25 676
Обаче, само авторката си знае какво е видяла. Laughing


Така е.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт