Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 181
Христос Воскресе!
Много здраве и мир!

# 61
  • Мнения: 168
Ангел от небето слезе блага вест донесе. Христос Возкресе

# 62
  • София
  • Мнения: 1 511
Христос Воскресе!!!
Много здраве и късмет за всички ни!


Разкажете как изкарахте? Някой някъде да е ходил...тук има доста скитни?!

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
ние ходихме до село и до Хасково. Децата се нащуряха.
Никол пак ходи на танци, този път учителят й допада, много се забавляват децата с него. За разлика от предишната учителка, дето им гоовреше все едно са втори клас. 
Почивните дни на 1 и 2 май, сме с едни приятели в една къща, доста деца ще се съберат и мисля че ше й бъде забавно, организарам бабите да гледат Павел, щото е много див и двамата ще ни дойдат много. На 3 и 4 в Търново при кумците и така, само дано е хубаво времето.
Айде до скоро, мисля да захващам един пъзел Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 1 511
Лелелеееее,тези Гормити. Тано има само два,тъкмо запобнахме да ги събираме и спряха да ги внасят.Чакаме следващата партида. Не можем да помогнем в случая.
 Grinning

Искам да почерпя,тъй като моето Жоси става на една годинка....представяте ли си колко бързо мина времето....
Точно преди една година, в тези минути започнаха конракцийте и след три часа се появи Жоро. Flutter
И така - моля,почерпете се за здравето и късмета на момчето!


  ura  ura  ura  ura

# 66
  • София
  • Мнения: 2 181
Кате,да ти е жив и здрав вече "големия' мъж Heart Eyes
Много здраве пожелавам и весел празник!

Да,лети си времето ooooh!.На мен понякога много ми липсват бебешките моменти,чак ми се доплаква.

А какви са тези гормити Embarassed,чувам само за тях се говори,но нямам време да се образовам по темата,та ако може някой да ме светне.
Стела в събота послучай деня на балета ще има представление,после ще показвам снимки.Сега тече трескава подготовка.

# 67
  • Мнения: 910

Честит първи рожден ден на Жоро! Да е здрав и много щастлив!
Весел празник!

# 68
  • Мнения: 2 255
KAТЕ,  да ти е жив и здрав малкия сладур и да е голям късметлия  newsm59

..как си минава времето наистина ...особено отстрани  Joy

ех тези гормити   smile3556 Коко пощръкля по тях като бяхме в Италия  #Crazy но като си дойдохме и вече им бяха спряли вноса ....та в резултат засега имаме само 1  Mr. Green ....някакъв "шеф" на водния народ както казва малкия  Grinning та май не мога да съм от полза  newsm78

... а специално за Галя и другите "женски" майки - ЕТО  ...да се образовате  hahaha

# 69
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,аз пак нищо не вдявам Embarassed
Това са някакви играчки ли,който купувате.....
Нещо като нашите принцеси и феички ли Laughing

# 70
  • Мнения: 1 089

Gwen, честита ви първа годинка! Да ви е жив и здрав Жорко, много късмет и щастие от сърце му желаем! Hug
Много целувки и за батко Тано Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 255
Вярка,аз пак нищо не вдявам Embarassed
Това са някакви играчки ли,който купувате.....
Нещо като нашите принцеси и феички ли Laughing
dadada
"куклички" - човечета от пласмасо-гума  Joy

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Gwen, да ви е жив и здрав малкият мъж!   bouquet

Офф, и ние имаме един гормит, купихме го от книжарницата вместо книжка  doh. Никол беше гледала рекламата и момченце от групата имало и като отвори пакетчето беше много разочарована, че е само един гормит. Очакваше, че ще са като в рекламата всички Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 537
Къде се затрихте ,народеееееееееееее Rolling Eyes
Какво правите? Вече е малко по-хубаво временцето и е екстра за разходки Grinning Дано да се задържи така,че ми писна с тоя студ,постоянно ми е студено.
Ние се готвим лека по-лека за Гергьовден, иначе сме добре, аз ще почивам 10 дена, от кога я чакам тая почивка.
Това е за сега, поздрави Wink

# 74
  • Мнения: 1 089
Мим`с , така се радваааааааааааам! Честита ти  втора  лентичка Heart Eyes
Лека бременност!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт