20 признака, че вече си остарял

  • 4 132
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Почвам да се дразня на щерката за музиката, която слуша. Като ми каже: "Това е Риана", аз питам "Коя е пък тая?!" Одъртявам, спор няма.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз пък доколкото знам, най-сигурният признак, че остаряваш, е ако почнеш да харесваш ретро-музиката  Mr. Green

# 32
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък доколкото знам, най-сигурният признак, че остаряваш, е ако почнеш да харесваш ретро-музиката  Mr. Green

Е, значи вече съм сто процента остаряла. Слушам само Радио 1.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 877
2 и 13 са моите точки, по другите съм си още инфантилна.
13, доколкото не съм точно по бирата, вкъщи вино се въди.

# 34
  • Мнения: 4 841
Аз пък доколкото знам, най-сигурният признак, че остаряваш, е ако почнеш да харесваш ретро-музиката  Mr. Green


Я кажете, Hard`n`Heavy-то вече към ретрото ли спада, или още е "яка музика", та да знам по този критерии къде се класирам  newsm78

# 35
  • Мнения: 12 674
Питаш се дали секървата не е права.

# 36
  • Мнения: 2 966
31. Започва много да те вълнува какво има в сиренето, хляба, салама и др., като че ли ще живееш 100 год. здравословно. На младини  те интересува най-вече да има просто нещо за ядене.....

# 37
  • Мнения: 3 969
Аз пък доколкото знам, най-сигурният признак, че остаряваш, е ако почнеш да харесваш ретро-музиката  Mr. Green

Sorry, ама хич не си права. Аз ретро музиката си я слушам от дете. Въпрос на това какво са слушали родителите ти. Моите не са слушали Лепа Брена. А например Елвис (за тяхното си време - нормално). Ама въпросът е, че аз явно съм свикнала, изгградила съм някаква музикална настойка и ...аз в днешно време също слушам Елвис. Успоредно с това обожавам черна музика. Слушам с удоволствие 50 centили Джей Зи, така че не съм изостанала мисля.

Verona, стига бе. Нормално е да не знаеш коя е Райна. По-притеснителното щеше да е ако не знаеш коя е Мадона. А детенцето ти например като ще е за модерни изпълнители по-добре да и покажеш Кат Делуна. Малка фръцла, ама хубаво пее

# 38
  • Мнения: 12 674
Не Райна, а Риана. Има разлика. LaughingЛеле колко съм млада.

# 39
  • Мнения: X
Не Райна, а Риана. Има разлика. LaughingЛеле колко съм млада.
Joy

# 40
  • Vienna
  • Мнения: 519
все пове4е ти прави впе4атление 3а колко много неща родителите ти са били прави.
правиш все пове4е неща, които си мра3ил като тиинеиджьр, то4но както са ги правили родителите ти (най ве4е как се караш на децата си...)....

# 41
ехей, знаех си аз, че все още съм на 25 ..., само 4 от 20

# 42
  • Мнения: 3 969
Не Райна, а Риана. Има разлика. LaughingЛеле колко съм млада.

Уууу, така става. Аз вече дотолкова съм свикнала народът масово да захласва по тая музика, че съм го решила автоматично. А за Риана (някъде я пишат Рейхана)...ами пък трЕва да знаеш коя е...Няма какво

# 43
  • Мнения: 1 479
Аз пък доколкото знам, най-сигурният признак, че остаряваш, е ако почнеш да харесваш ретро-музиката  Mr. Green
Peace А аз,като слушам най-новата музика сьм инфантилна. Joy

# 44
  • Мнения: 301
Не Райна, а Риана. Има разлика. LaughingЛеле колко съм млада.

 hahaha

Сигурно ще се почувствам остаряла, когато спрат да ме поглеждат учудено, като си кажа годините. Ще ми липсва (въпреки, че все още се дразня от това) да минавам за с 10-тина години по-млада.
Обаче вече се хващам, че използвам цели изрази от майка ми, за да се скарам на детето.  Embarassed
Въпреки това от 5-6 години все на 25-26 г. си се чувствам и не смятам да се оставя така лесно да остарея по душа.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт