д-р Ганчева - моля за информация

  • 53 277
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Чух много добри отзиви за лекарката. И искам да я посетя. Да ми кажете какви са цените при нея в кабинета й - за профилактичен преглед, цитонамазка, микробиология? За колко време излизат резултатите и дали могат да се проверяват по телефона?

# 1
  • Мнения: 433
Да уточня - става дума за д-р Антоанета Ганчева - акушер гинеколог и онколог, София.

# 2
ПРЕГЛЕД С ЦИТОНАМАЗКА Е 35 ЛЕВА В ЧАСТНИЯ Й КАБИНЕТ. РЕЗУЛТАТА МОЖЕШ ДА ПРОВЕРИШ И ПО ТЕЛЕФОНА.

# 3
  • Мнения: 1 322
Дайте координати на частния и кабинет?

# 4
Частният кабинет на д-р Ганчева е на ул.Искър №23,а тел.9832900.Преглежда понеделник,вторник ,сряда и петък от 15.30 до 19.30.Записват ти час за около един месец напред.

# 5
  • Мнения: 179
И аз се интересувам от нея. Досега съм била на частно при друг лекар, а за д-р Ганчева знам, че работи в Института по Онкология в Дървеница. Дали мога да отида там на преглед с направление?

# 6
  • Мнения: 5
при д-р Ганчеа неможе с направления нито в онкологията нито  на ул Искар,
цитонамазка, колпоскопия и преглед -70лв

# 7
  • Мнения: 433

цитонамазка, колпоскопия и преглед -70лв

Не е вярно. Трите неща струват 35лв, а с ехограф на яйчниците - 40лв. Информация на три седмици.

# 8
Аз съм пациент на д-р Ганчева от няколко години и смело мога да кажа ,че е невероятен професионалист! Винаги е отзивчива и за разлика от много лекари тя гледа на пациентите като на хора с проблеми дошли при нея за помощ, а не като на банкомати. Тя е една от малкото доктори ,която всяка сутрин минава през всичките си пациенти в болницата,за да ги попита как са и имат ли нужда от нещо. Препоръчвам ви ако имате нужда от гинекологичен преглед да й се доверите.Няма да съжалявате!

# 9
  • Мнения: 112
Момичета,мисля и аз да я посетя тази докторка.
Днес имамхме профилактични прегледи и ми откриха раничка.
Знаете ли дали тя се занимава с тези неща?

# 10
  • Мнения: 179
Момичета,мисля и аз да я посетя тази докторка.
Днес имамхме профилактични прегледи и ми откриха раничка.
Знаете ли дали тя се занимава с тези неща?

Да, дори мисля, че главно в това е страшно добра. До скоро е работила в Онкологията. И аз ще я посетя скоро по същия повод. Само искам да те посъветвам да се обадиш възможно най-скоро, защото графикът й е препълнен. Мен едва ме вмъкнаха и то за след 20 дена. Питах за цената - пълен преглед+цитонамазка е 35 лева, а ако искаш и екограф на яйчниците е 40, но тази цена е повече от евтина за такъв специалист. На мен другаде с направление само за колпоскопия ми искаха толкова!

# 11
  • Мнения: 112
Момичета,мисля и аз да я посетя тази докторка.
Днес имамхме профилактични прегледи и ми откриха раничка.
Знаете ли дали тя се занимава с тези неща?

Да, дори мисля, че главно в това е страшно добра. До скоро е работила в Онкологията. И аз ще я посетя скоро по същия повод. Само искам да те посъветвам да се обадиш възможно най-скоро, защото графикът й е препълнен. Мен едва ме вмъкнаха и то за след 20 дена. Питах за цената - пълен преглед+цитонамазка е 35 лева, а ако искаш и екограф на яйчниците е 40, но тази цена е повече от евтина за такъв специалист. На мен другаде с направление само за колпоскопия ми искаха толкова!


Именно и аз си изпатих от лекари обирджий Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 1 120
Кабинетът й се намира в един вход с лаборатория "Рамус", в която си правя изследванията.
Винаги, когато минавам от там, има чакащи пациентки и от споделеното с тях останах с впечатление, че е много добра.

# 13
  • Мнения: 23
 Прочетох добри отзиви за д-р Ганчева.Знае ли някой дали прави преглед за установяване на бременност?

# 14
  • Мнения: 179
Прочетох добри отзиви за д-р Ганчева.Знае ли някой дали прави преглед за установяване на бременност?

Ами... има си ехограф, както и лаборатория в същата сграда, така че не мисля, че ще е проблем. Само дето се чака по месец за час при нея и най-вероятно ще искаш по-рано Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт