Секс в къща с родители

  • 17 209
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 484
Никога не  сме  живели  заедно.Нито  със  свекърът  ,нито  със  моите  родители и  дано  не  ни  се налага.

# 46
Ох, наближава датата да се изнесем. Няма как да отидем заедно при татко, защото той не може да понася мъжа ми и беше против сватбата ни. Казваше, че това момче не е от нашия сой. Преди него имах друг приятел, който също не беше от някое заможно семейство, но татко много го харесваше. Казваше, че е много буден и че и в тоалетна да го затвориш ще измисли как да изкара пари и много съжаляваше, че се разделихме. След това се запознах с мъжа ми и след 6 месеца се оженихме. Баща ми казваше, че е лигльо и за нищо не ставал, камо ли за семейство. Как сега да отидем да живеем при него? newsm45
И на квартира не може, защото нямаме пари. До сега една година живяхме безплатно в апартамента на мой братовчед, само че той се прибира от чужбина за постоянно на 15 март. Направо ще полудея, май татко ще се окаже прав. В апартамента на братовчеда уж щяхме да сме временно, уж съпругът ми щеше да продаде някакъв имот в провинцията и да купим с парите апартамент, всичко си останаха само приказки. Аз пък, за да не се каже че не участвам в семейството му купих кола...... Сега не трябвало да бъда лигла, трябвало да отида при майка му пък по-нататъка всичко щяло да се нареди... newsm45 От семейството ни само секса остана да ме радва, сега като гледам ще трябва да се разделя и с него.... ужас... как да му се насладя, ако знам, че това животно свекърва ми спи през една стена....
Еовин, наистина не съм много опитна, но определено не си представях брака така.... Аз съм на 30, той е на 33... Трябва ли да го чакам още да видя дали най-накрая ще се реализира нанякъде и ще може да поема семейни отговорности?

# 47
  • Мнения: 6 993
Ох, трудно ми е да ти дам съвет, още повече, че си и доста по-голяма от мен, както и мъжът ти. Blush
До толкова години трябваше да се е реализирал, ако не сам, то поне с побутване...Според моите виждания.
Но ние се оженихме много малки...и аз знам, че моят не е самата амбиция  Mr. Green и знам, че от мен и от моите насоки зависи дали ще се реализира добре и от там насетне дали аз ще си живея добре Grinning...Но пред нас има много време.
Просто...и ние нямахме пари, когато се изнесохме на квартира. В началото живеехме в една стая с хазяи, после деляхме апартамент с познати... Принудих се да работя кретенската си работа само и само да сме малко по-добре и той да започне да се развива в насока, която след 4-5 години би му носила много повече...
Така че, пораснете и двамата Simple Smile...стегни го тоя човек, помогни му, насочи го. За това е всъщност бракът - да се подкрепяте, да сте заедно. Hug Трябва да сте силни, трябва да сте заедно и ще изплувате  Grinning 
Не ти препоръчвам да идете при свекървата, ако твоят човек наистина е по-мекушав, после по-трудно ще се съгласи да излезете на квартира.
Ако искаш се регистрирай, и ми пиши на лично, ако имаш нужда да споделяш с някого...Аз може клиширани съвети да давам Mr. Green , но съм добър слушател.
Успех  bouquet

# 48
  • Мнения: 780
Баща ми живее при нас / болен е , майка ми почина , а аз съм едно дете - така , че няма другаде къде да бъде / . Стаите ни са една до друга / преходни / , вратата не е плътна - даже го чувам вечер като диша . Ха сега познайте как се прави секс в къщи  hahaha Embarassed В банята като се къпем  Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 153
Оооо много е кофти така!!! Дано на никой да не се налага! Винаги трябва да се съобразяваш, да не те чуят, да не събудиш някой, да не скръцне леглото и т.н. А пък и секса става доста еднообразен........... Ето една от положителните страни, че живеем отделно... Laughing

# 50
  • Мнения: 308
Не знам, много съм объркана, но една мисъл се върти в главата ми - като няма да е секс както сме свикнали, като ще трябва да живея със свеки, то защо пък трябва вобще да живеем заедно с моя и защо аз да не си живея при тате. Пак ще имаме същото неудобство, само че няма да търпя гадната му майка. Да ви кажа, мисля да взема превантивно да се изнеса, а той ако ме обича да идва у татко и да се виждаме като гаджета. Пък ако се наложи да се разведем, нека поне да не зарадвам майка му и тя да триумфира със заслуги за това.

Как мислите? Не съм го решила категорично, но везните наклоняват натам..... newsm45 newsm45 newsm45

    Shocked  Извинявай за емотикона, но ти сериозно ли говориш? Говориш само за секса и нищо друго. В какви отношения си със свекървата? Досега имала ли си проблеми с нея? Да не се настройваш просто, че непременно нещата няма да се получат. Може и да се разбирате, кой може да знае. От това, което казваш ми се струва, че не обичаш мъжа си, искаш да се разделиш с него и си търсиш извинение.

# 51
  • Мнения: 139
Деца имате ли?
Ако не и пред вид факта, че 33 годишен мъж не е в състояние да осигури на семейството си отделно жилище, по-добре овреме бягай далече.

# 52
  • Мнения: 1 475
повече от 50% от мъжете в БГ не могат да осигурят жилище на жена си, ако така поставим въпроса, 25% го имат в наследство от мама и тате  и едва 25% са способни сами да изкарат парите за да го закупят жилището или пък имат отново помощ от мама и тате!

# 53
  • Мнения: 6 993
Предполагам, че под отделно жилище се има предвид поне наем да може да се плаща  Peace
И ние не можем да купим в момента, но няма да си зарежа мъжа заради това. Crazy

# 54
  • Мнения: 138
Ако не иска на квартира, как пък после ще поиска да се отдели от мама като си заживее при нея  newsm78
Ние така бяхме, ама с много побутване от моя старана го накарах да се махнем от тях. Първо на квартира бяхме, забременях след това, и къде да идем, аиде у тях. по-голяма грешка не бях правила в живота си. минутка спокойствие нямах, рев, сълзи, караници, абе ужас.....За минутка не ме оставяха сама в стаята. Че и един дядо се налагаше да търпя. ама като се роди бебето вече не ми издържаха нервите. Казах му, или идва с мен на квартира, като не можем сега да си позволим да си купим жилище, или си отивам при мама и тати, щом той не иска да остави майка си. А свекърва ми постоянно се хвали иначе каква голяма заплата взима, ама не иска да ни даде пари, ми ако иска пък, то и аз няма да съм вечно в майчинство, че мъжо не се осигурява на цялата заплата.
Та, мисли докато е време, ако само секса те държи при него, бягай, не можеш да си сигурна, че няма да намериш по-добър партньор... Стискам палци на всички в подобно положение да вземат правилното решение  Praynig
А на мен баба ми е казвала, че две поколения заедно не могат да живеят, и аз се убедих  bowuu

# 55
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
повече от 50% от мъжете в БГ не могат да осигурят жилище на жена си, ако така поставим въпроса, 25% го имат в наследство от мама и тате  и едва 25% са способни сами да изкарат парите за да го закупят жилището или пък имат отново помощ от мама и тате!

нещо не разбрах - тези с наследствените имоти трябва да се чувстват неудобно ли?

# 56
  • Мнения: 1 475
не, що да се чувстват неудобно,просто са късметлии, а пък най-големите късметлии са реститутите  Mr. Green- аз отговорих с това на един по-горен пост! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт