Течен препарат за пране

  • 5 999
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 294
Досега не съм ползвала течен прах за пране , ще ви следя за кометари  Peace

# 31
  • Мнения: 3 459
Досега не съм ползвала течен прах за пране , ще ви следя за кометари  Peace
И аз не съм, но обмислям да започна да пера само с такъв, че ми писна от бели следи по дрехите.

# 32
  • Мнения: 1 080
Ама от къде ги вземате бе хора? Аз ли нещо не мога да открия течни препарати само?
Е, как от къде - във всички по - големи магазини със сигурност ще ги откриеш, аз даже си купувам и от кварталните.
Само не разбрах и пак да попитам. Ако слагам гела в отделението за прах - нали няма проблем.
Или трябва да е вътре при дрехите.
И още нещо да питам в чужбина ползвах едни гелчета на Ариел в малки торбички - еднократна доза, който се поставят със дрехите заедно - много бях доволна. Някой да е виждал токова чудо в БГ?!?

 Thinking Thinking Thinking

# 33
  • Мнения: 18
И аз съм доволна от течния Rex.Ползвала съм за бяло и за цветно.За цветно пране съм купувала два вида.Повече ми харесва "REX Almond Milk".Прането ухае прекрасно и няма бели следи.

# 34
  • Мнения: 158
Аз съм доволна, а и аромата е страхотен.
И аз съм доволна  Peace
Peace

# 35
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
пера с течен персил и съм много доволна,като ми свърши ще пробвам гръцкия скип,ползвах го като прах,но го има и като течен препарат.много ми харесва как изпира дрехите и не трябва да се добавя и омекотител.
Течният SKIP е невероятен-изпира отлично и дрехите ухаят много свежо дълго време. Прала съм с течен Ариел и Персил, но от този съм най-доволна за сега  Grinning

# 36
  • Мнения: 3 211
Вчера взех течен Persil за първи път. Щом го използвам през седмицата ще пиша отново, но сега се надявам, че най-накрая няма да остават бели петна от праха по черните дрехи, че направо  #Crazy

Ама от къде ги вземате бе хора? Аз ли нещо не мога да открия течни препарати само?

Аз си взех от Пикадили. Рекс-доволна съм. Слагам го в отделението за прах.
Гледам рекламата на Персил, че го слагат с чашката при дрехите. Някой прави ли така?
Чакам отзиви за Сано течен.

# 37
  • Мнения: 1 311
Само на мен ли не ми остават бели следи по дрехите от нормалните прахове?   

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2-ра опаковка ползвам.
Но не си спомням марките...
1-вата ухаеше ОК, но втората е  Sick

да дауточня...

Гадно ухаещия е РЕКС за цветно.
А хубавия мисис имаше Персил (универсал).

# 39
  • Мнения: 5 209
Аз си взех от Пикадили. Рекс-доволна съм. Слагам го в отделението за прах.
Гледам рекламата на Персил, че го слагат с чашката при дрехите. Някой прави ли така?
Чакам отзиви за Сано течен.

Винаги го слагам в мерителна чашка и в барабана при прането. Даже на течния Ариел има картинка на пералня: чекмеджето е зачеркнато и една стрелка сочи към барабана.


Само на мен ли не ми остават бели следи по дрехите от нормалните прахове?  



Не, и на мен не ми остават бели следи от праховете.

# 40
  • Мнения: 1 080
Само на мен ли не ми остават бели следи по дрехите от нормалните прахове?   
И на мен не са ми оставали следи до сега нито еди път.
Да не би да е защото не изплаква хубаво след това ли  - незнам.   

 Thinking Thinking Thinking

# 41
  • софия
  • Мнения: 376
Отдавна използвам течен Персил, веднъж взех и REX, но като че ли Персила изпира по - добре.
Последно си взех Первол, ама още не съм го ползвала. Слагам го в мерителна чашка в барабана при дрехите, понякога и в чекмеджето за прах след като започне да взима водата.

# 42
  • Мнения: 18 010
Добре де, ами ако искам да ползвам отложен старт, къде да го сложа този течен препарат- ако е в барабана, няма ли да просмуче в дрехите, ако е в чекмеджето ми се струва, че ще изтече някъде си...

# 43
  • Мнения: 5 209
Добре де, ами ако искам да ползвам отложен старт, къде да го сложа този течен препарат- ако е в барабана, няма ли да просмуче в дрехите, ако е в чекмеджето ми се струва, че ще изтече някъде си...

Изсипваш го в мерителната чашка и я слагаш в барабана върху дрехите. Не го изливаш вътре. Няма как да се разлее и да ги повреди.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 658
аз купих и за мен и за майка ми течен Frosch, много сме доволни и мирише много свежо и приятно на лимон и наистина с по-силна миризма, отколкото омекотителите. Мисля следващия път да взема и такъв омекотител да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт