Форумски липси 2

  • 60 437
  • 785
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 827
Андариел не е Отилия определено, може би Отилия не е никой стар потребител , а си е просто тя , сигурно е голямата сестра на Трещерица ... Simple Smile

# 736
  • Мнения: 4 586
аз преди години смених акаунта, защото ми беше писнало от предишния и наистина се връзвах повече,но и скъсах с определен етап в живота, и една вечер спонтанно ми се стори готина идея да се зануля.
Разликата е качествена, предишния образ беше по-кофти, не можех да го трая.
Жоза може да е сменяла екранно име - друго е.
Давам 20 лева (бих дал и повече, но нали виждате - криза е) на някой, който изкара Отилия да почиства на 9-ти. Една торба смет, събран от Отилия е достатъчна.

# 737
  • Мнения: 25 830
Ама тя и Отилия май изчезна, от няколко дена не съм я мяркала да чете проповеди и да маха с пръст. Crossing Arms Whistling Joy

А, защо, тук си е. Вихри се в Нашите деца и в Деца в училищна възрастLaughing

# 738
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Вие пък сега! Аз не знаех, че центчето е имала друг акаунт. Може ли на ЛС да ме просветлите  Sunglasses, ако е удобно.

# 739
  • Мнения: 5 710
 Lennie

Вие пък сега! Аз не знаех, че центчето е имала друг акаунт. Може ли на ЛС да ме просветлите  Sunglasses, ако е удобно.

# 740
  • Мнения: 326
 Тук съм. Виждам, че ви липсвам, коментирате ме. pasinet, аз никак не съм изперкала, а относно супер трагичното, ами гледай да не те сполети теб, защото никой на тоя свят не е застрахован от трагични преживявания.

# 741
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Lennie

Вие пък сега! Аз не знаех, че центчето е имала друг акаунт. Може ли на ЛС да ме просветлите  Sunglasses, ако е удобно.
Ааа, вярно бе! И двете сте ми симпатични  Heart Eyes Hug.

# 742
  • Мнения: 5 370
аз преди години смених акаунта, защото ми беше писнало от предишния и наистина се връзвах повече,но и скъсах с определен етап в живота, и една вечер спонтанно ми се стори готина идея да се зануля. Но не съм крила че съм аз, както всички знаят че Жозефина сменч акаунти като я прихванат.
Извинявай, Лени, освен екранни имена НИИИЩО друго не меня. Laughing Laughing
Имам представа от мрежи и знам, че до нищо особено няма да доведе. Пак Който Трябва, ще знае коя съм. Laughing

Оня ден, апропо, се оказа, че потребителка ми помни невероятно добре една от интерпретациите, защото...и тя е фен на ДЕПЕШ. Laughing

# 743
  • Мнения: 2 070
ма и вилико ли не пише вече?
Отилия влезе с триста във форума, не е нова, изобщо
отилия може и да  не е ксения, но може да е андариел:) има я тази категоричност, характерна за майките на по-големи мъжки рожби, които вече тренират за свекърви:)
Joyколко големи, аз май съм закъсняла с тренировките

# 744
  • Мнения: 5 710
аз преди години смених акаунта, защото ми беше писнало от предишния и наистина се връзвах повече,но и скъсах с определен етап в живота, и една вечер спонтанно ми се стори готина идея да се зануля. Но не съм крила че съм аз, както всички знаят че Жозефина сменч акаунти като я прихванат.
Извинявай, Лени, освен екранни имена НИИИЩО друго не меня. Laughing Laughing
Имам представа от мрежи и знам, че до нищо особено няма да доведе. Пак Който Трябва, ще знае коя съм. Laughing

Оня ден, апропо, се оказа, че потребителка ми помни невероятно добре една от интерпретациите, защото...и тя е фен на ДЕПЕШ. Laughing

извинявай, но освен депешка беше  смехурко или нещо от сорта:)

# 745
  • Мнения: 5 370
 Mr. Green
СърДечко. Всичко това са екранни имена.

# 746
  • Мнения: 2 931
А аз те "видях" за пръв път като Пъзел и все се чудех защо всички те наричат "Жози".
Тогава не знаех, че екранното име може да се сменя Blush

# 747
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
А аз те "видях" за пръв път като Пъзел и все се чудех защо всички те наричат "Жози".
Тогава не знаех, че екранното име може да се сменя Blush
  Joy Което ми напомня за Никол, която в момента е Не се сърди човече. За мен ще си е Никол.
 Аз скоро се възползвах от опцията за смяна на името. Разнообразие да има.

# 748
  • София
  • Мнения: 900
Аз пък си липсвам сама  Joy Joy Joy
И ми липсва форума като цяло - ама май предишния форум  Rolling Eyes

Искам да си сменя аватара  Mr. Green - вече имам 5 лични сМУщения
не ме ли е срам да си показвам "голотийте"  Shocked
А едно моме даже ме посъветва да отслабна, че мъжа ми можело да ме изостави  hahaha hahaha hahaha

Ще ви липсва ли моя аватар  Wink
И да го сменям ли изобщо - притесних ся ......  Thinking

п.с.
Вълчо, знаеш че държа на твоето мнение - ценител си тиииии   Heart Eyes

# 749
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 hahaha Мина, не ги взимай в напредвид  тези работи!
 Липсваш ми, липсва ми и Дамянти. Липсва ми и форумът от преди 5-6 години.

Общи условия

Активация на акаунт