Дюкан показва ни пътеки към магазини с нови дрехи -157

  • 26 547
  • 500
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 55
Туни  newsm53  smile3501, давай цялата статия да й се порадваме и ние...

# 421
  • Мнения: 451
До "blumchen_fee" - Аз я нямам.. до няколко дни се надявам да ми я сканират и да ми я пратят..

# 422
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Туни, бравос значи!
Ама сега да не се улееш на галато по този случай. Обещал си да внимаваш.  Naughty

# 423
  • Мнения: 6
Здравейте слънчица wavey Hug
*АДРЕНАЛИНКА* , това което си си взела, са си рулца от раци...не гледай, че пише лангусти, на нашия пазар лангусти не се продават. Колкото раци има в рулцата от раци, толкова и лангусти в лангустите-това си е месо от бяла риба, с ароматизатори и пресовано под форма на рулже или лангуста.Истинсите лангусти не са по джоба на нормален чвек в Бг...
Bruce Darnell   , факт че е медицински обосновано,за натоварването на бъбрека от протеини...аз бих добавила засега...както беше медицински обосновано допреди няколко год, че хората с бъбречни проблеми, не трябва да консумират млечни прдукти...и аз съм с доста сериозни бъбречни проблеми, трябва си консултация с лекар и редовни изследвания....ама не съм съгласна , че месец след режима проблема е в режима, преди като се хранех главно със салати, защо ли имах цяла кариера....а сега 5 мес след режима нямам кризи, изследванията са супер....и да вметна, вземи говори на Дорето, вместо за 1/2 бройка да взема да я броя за една, а?а?а? Wink
Да не говорим, че колкото лекари, толкова мнения....
tonito27, galli_, Агнес,Рошавка, да са ви честити месечинките и резултатите.   bouquet
Цоци, страхотна сладурана сииии   bouquet дано бързо грейнеш с холивудска усмивка, харесвам хора като теб, които в трудни моменти запазват свежо чувството си за хумор
blumchen_fee  Heart Eyes Hugлипсваш.... Cry..и да има сърдити, грабвам гушките, за другите друг път Wink
Мilena   не си
Варненска среща на 07.03 в 13ч, заведението доуточняваме, записване при мен на л.с.
НА ВСИЧКИ...







# 424
  • Мнения: 170
 Joy Joy Joy Туни, тази статия е убиец.....Да се видело, че шкембетата можели да се тунинговат...... Joy Joy Joy ...... И петъчните протеинчета не са пропуснати, действащи като нежно утешение за дюканстващата нежна половина от човечеството.... Joy Joy Joy.......

# 425
  • Мнения: 55
Еееееее, нито снимки от срещата, нито подробен разказ, а сега и статия няма..... smile3518, но ще чакаме, дано ни огрее....

feelgood, най-накрая и ти се появи на хоризонта, слънчице!  Heart Eyes За теб една специална -  kiss

# 426
  • Мнения: 63
sanny3,  права си за уплашения поглед. Точно учудено гледаше снега горкото  #Shocked
tuningmania, усещам, че ще ти се увеличи фен клуба  newsm20 и ще те следят (следим) под лупа, значи нямаш право на повече грешки  Mr. Green

# 427
  • Благоевград
  • Мнения: 24
хе - много добре звучи тази част от статията, която се вижда. Туни, да се нареждаме за автографи, а? А?  Party

Много ви се радвам за волята, за резултатите, а и за срещичките, също! Друго си е да си споделите това-онова на живо, пък най-вече за тоалетни неволи  Joy

Ама много ми се услади тази вечер салатката, нали ще ми е последната в следващите 4 дни - ох, едни вкусни доматки с едни печени чушчици, с магданозче, парафинче, изварка, диетична солчица... пържолката нещо не ми хареса толкоз много, не си я доядох даже...

Мисля, че и мерките ми са мръднали малко, но още не смея да се радвам, че удържам фронта и че има ефект!

Гушки за всички и лека и отслабваща вечер   bouquet

# 428
  • Мнения: 230
Искам пак да ви питам нещо бързичко   Flutter
Когато сте във втора фаза на период на протеини и зеленчуци, на всяко ли ядене ядете протеини? Т.е. мога ли за обяд да ям тиквички с кисело мляко и за вечеря примерно зеленчукова супа? Има ли ограничение в количеството зеленчуци? Щото аз май на тях наблягам. Благодаря предварително.

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 21:41 от goldish

# 429
  • Мнения: 11
Добра вечер и от мен!  Hug Отново си пропуснах месечинката, но...здраве да е  Wink Само ще отчета: за 4 месеца :

тегло - 19, 5 кг
гр. об. - 18 см
талия - 18 см
ханш - 19 см  Mr. Green

... надявам се през следващия месец да празнувам 5 мес. с вас  Crazy

Успех на всички!

# 430
  • Мнения: 63
Искам пак да ви питам нещо бързичко   Flutter
Когато сте във втора фаза на период на протеини и зеленчуци, на всяко ли ядене ядете протеини? Т.е. мога ли за обяд да ям тиквички с кисело мляко и за вечеря примерно зеленчукова супа? Има ли ограничение в количеството зеленчуци? Щото аз май на тях наблягам. Благодаря предварително.

Идеята е да се храниш както ти харесва и да не се чувстваш ограничена, но периода е ПРОТЕИНИ и зеленчуци  Naughty
Мисля, че не удачно да ги изключиш напълно.

# 431
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Опашката за целувки започва от еееййййй там. Моля, не се бутайте, ще има за всички Crazy

# 432
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
До "ВСИЧКИ" - Опашката за целувки започва от еееййййй там. Моля, не се бутайте, ще има за всички Crazy
Пу първа на опашката  Crazy !!!

# 433
  • София
  • Мнения: 250
До "ВСИЧКИ" - Опашката за целувки започва от еееййййй там. Моля, не се бутайте, ще има за всички Crazy
Много си щедър!  newsm03

# 434
  • Мнения: 63
До "ВСИЧКИ" - Опашката за целувки започва от еееййййй там. Моля, не се бутайте, ще има за всички Crazy
Браво, браво, не се криеш, а си посрещаш почитателите (-ките) като истинска звезда  smile3501
И аз така и така пиша, да се наредя.... не че бързам -  нали за всички щяло да има, ама като си знам късмета....   newsm53

Общи условия

Активация на акаунт