Намериха формула за изчисляване на размера/оня размер.../

  • 5 618
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8
К'ъв ти опит, ако на 30 с мъж и дете не съм натрупала опит, то нема накъде  Confused

# 61
  • Мнения: 3 268
Тая работа с размера винаги може да ни изненада.Този мъж обаче съм убедена,че има малка пишка.Пише му го на челото.
http://viewsofia.com/page.php?key=article&id=2816

# 62
  • Мнения: 2 196
Не знам дали му го пише на челото, обаче като му погледна меките ръце с малки пръстчета и си предствая, че и ъъъ, достойнството му изглежда по подобен начин. Blush

# 63
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Преди време бях чела, че мъжете с малки избивали комплекса като си купували и карали големи автомобили, джипове и т.н.
Не вярвам на формули а на очите си  Shocked

# 64
  • Мнения: 266
Проверих, формулата е вярна  Embarassed

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Проверих, формулата е вярна  Embarassed

Малък или голям  Mr. Green

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Проверих, формулата изобщо не е вярна.
За зависимостта в самата формула съм съгласна, но това за размера обувки- няма единна стандартизация по света.

# 67
  • Мнения: 2 716
Всички японци са с малки.... крака и почти без носове.
Формулата е вярна на национално ниво.
Българите са  Outta Joint

# 68
  • Мнения: 12
28-годишният руснак Сергей К. почина вследствие секс-маратон, съобщава Life.ru.
Живеещият в Подмосковието мачо правил секс в продължение на 12 часа в тройка с две прелестни девочки, Алина А. и Галина З. Малко след финала на продължилия половин денонощие сеанс Сергей починал от оток на пениса.

Младият мъж решил да се прави на Роко Сифреди заради същото, заради което прави секс и Италианският жребец - за пари. Момичетата му обещали 200 000 рубли (4 350 евро), ако прави секс с тях 12 часа без прекъсване. Сергей успял да поддържа ерекцията си без стимуланти в продължение на цели 8 часа, след което взел няколко таблетки виагра. Накрая предоволните Аля и Галя му дали обещаните пари, но, за съжаление, на Сергей не му било писано да ги похарчи. Отеклият му пенис посинял, той се почувствал зле и Алина побързала да го откара в болница. Там лекарите се опитали да спаднат отока с лед и инжекции, но малко по-късно констатирали началото на гангрена. Зловещата диагноза била: "Загниване на меките тъкани на пениса и некроза". При пристигането си в болницата към 23:00 часа Сергей бил още в съзнание, но към 6 часа сутринта починал от отравяне на кръвта. Свръхмощната му ерекция продължила през всичкото време на агонията му - до мига на смъртта му.

Добре, че не разчитам на подобни глупости, иначе да съм избягала със 100 км/час  afwitch 26 (според формулата) ми идват в повечко  newsm43

# 69
  • Мнения: 593
Боже, колко мъка има по този свят, Боже!
Жени, недейте да изисквате прекалено много  luvbed от мъжете си, защото както се вижда от статията - от секс се умира!   bishop

 newsm50

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
28-годишният руснак Сергей К. почина вследствие секс-маратон, съобщава Life.ru.
Живеещият в Подмосковието мачо правил секс в продължение на 12 часа в тройка с две прелестни девочки, Алина А. и Галина З. Малко след финала на продължилия половин денонощие сеанс Сергей починал от оток на пениса.

Младият мъж решил да се прави на Роко Сифреди заради същото, заради което прави секс и Италианският жребец - за пари. Момичетата му обещали 200 000 рубли (4 350 евро), ако прави секс с тях 12 часа без прекъсване. Сергей успял да поддържа ерекцията си без стимуланти в продължение на цели 8 часа, след което взел няколко таблетки виагра. Накрая предоволните Аля и Галя му дали обещаните пари, но, за съжаление, на Сергей не му било писано да ги похарчи. Отеклият му пенис посинял, той се почувствал зле и Алина побързала да го откара в болница. Там лекарите се опитали да спаднат отока с лед и инжекции, но малко по-късно констатирали началото на гангрена. Зловещата диагноза била: "Загниване на меките тъкани на пениса и некроза". При пристигането си в болницата към 23:00 часа Сергей бил още в съзнание, но към 6 часа сутринта починал от отравяне на кръвта. Свръхмощната му ерекция продължила през всичкото време на агонията му - до мига на смъртта му.

Добре, че не разчитам на подобни глупости, иначе да съм избягала със 100 км/час  afwitch 26 (според формулата) ми идват в повечко  newsm43
newsm09 аз незнам девойките как са издържали......

# 71
  • Мнения: 593
Е те очевидно са някакви разгонени нимфоманки, ама защо не са си наели една рота войничета, ами е трябвало да си правят експерименти с горкото момче?  newsm78
Интересно ми е дали ще има някакво съдебно наказание за тия двете  Confused

# 72
  • Мнения: 2 280
28-годишният руснак Сергей К. почина вследствие секс-маратон, съобщава Life.ru.
Живеещият в Подмосковието мачо правил секс в продължение на 12 часа в тройка с две прелестни девочки, Алина А. и Галина З. Малко след финала на продължилия половин денонощие сеанс Сергей починал от оток на пениса.

Младият мъж решил да се прави на Роко Сифреди заради същото, заради което прави секс и Италианският жребец - за пари. Момичетата му обещали 200 000 рубли (4 350 евро), ако прави секс с тях 12 часа без прекъсване. Сергей успял да поддържа ерекцията си без стимуланти в продължение на цели 8 часа, след което взел няколко таблетки виагра. Накрая предоволните Аля и Галя му дали обещаните пари, но, за съжаление, на Сергей не му било писано да ги похарчи. Отеклият му пенис посинял, той се почувствал зле и Алина побързала да го откара в болница. Там лекарите се опитали да спаднат отока с лед и инжекции, но малко по-късно констатирали началото на гангрена..........


Ха,ха . Това със сигурност ще влезе в класацията на Дарвин.

Общи условия

Активация на акаунт