Тъп (може би) въпрос към специалистките тук

  • 13 176
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 739
ето какво намерих http://www.musingsofamuse.com/2008/05/beauty-abroad-bourjois-paris-cream.html
такъв ефект ли се търси? но май се слага в случая само на скулите

# 61
  • София
  • Мнения: 38 553
Това е на Буржуа.

# 62
  • Мнения: 4
Блестящият стик как се зове на английски?
  hahaha ха ха яко!
Зарибихте ме и яз си го купих този стик.

# 63
  • Мнения: 194
Ефекта, за който питаш, най-добре съм виждала да става с въпросната пудра на Ревлон, която едно от момичетата спомена. Невероятна е! За съжаление наистина май е спряна от производство...Ако някой знае от къде може да се поръча/купи, да пише Praynig
Една приятелка я има ВСЕ ОЩЕ, а си я купи преди 4 години мисля. Наричаме я ВЪЛШЕБНАТА  Flutter пудра, понеже сме я ползвали всички по МНОГО и то по ЦЯЛОТО тяло през лятото...направо се оливахме...ама мн добре стоеше просто...а тя не свършва и не свършва... в момента кутията е пълна повече от половината... не знам как се получава номера, но за 30-те си лева определено си струва...  bowuu

# 64
  • София
  • Мнения: 58
Мацки,чакаме снимки Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 901
Някой виждал ли е пудрата на Ревлон по магазините наскоро? Май цялата серия Skinlight  е спряна  Sad

# 66
  • Мнения: 10


За тази пудра ли става въпрос?  Thinking Ако да, има я доста изгодно и изобилно из e-bay  Peace

# 67
  • Мнения: 3 641
В Бонжур няма блестящия мус на Мейбълин, помагайте за някъде другаде Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 10 317


За тази пудра ли става въпрос?  Thinking Ако да, има я доста изгодно и изобилно из e-bay  Peace

Аз я имам от 8 години... колко ли ще е читава в е-бей  Thinking

Между другото, ефекта от тази пудра е като да си се поръсил със ситен брокат, за тяло е перфектна,  но за лице, според мен прекалена  newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 58
Купих стика за блясък на MF ,но не ми понесе(зачерви ми се лицето и още не мога да го успокоя).И е прекалено блестящ ефекта.Иска ми се да е малко по-дискретно,лицето да изглежда свежо и с равен тен.А сега и това зачервяване...... Thinking

# 70
  • Мнения: 636
Този ефект се постига и с ФДТ само, но говорим за марковите, не от рода на максфактор или мейбълин.

# 71
  • Мнения: 1 224
Този ефект се постига и с ФДТ само, но говорим за марковите, не от рода на максфактор или мейбълин.
И какво , слагащ си ФДТ само на скулите ли ?  ooooh!

# 72
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Добре де дай за пример някой от марковите, с които се постига ефекта Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 165
Аз ползвам Hydra-Radiance на Avon Solutions. За деня е идеален, слагам малко върху дневния крем и лицето придобива лека лъскавина и много свеж вид Peace
За малко по-силен ефект ползвам SkinLights на Revlon, моят цвят е праскова.Покрива добре и създава равномерен тен.
Този крем на Avon и аз съм го ползвала преди години.Наистина придаваше много приятен вид на лицето.В момента и аз съм в търсенето на подходящ продукт за придаване на свеж и сияен вид на кожата на лицето, без да прави лицето като мазно, лъскаво.По-напред в темата прочетох за един продукт на Estee Lauder, може би ще отида в някой магазин да го видя него.Гледах и някакъв нов продукт на Avon "Основа за грим MagiX" - заглажда кожата, скрива порите, озарява, ама дали е хубав и дали изобщо е това, което търсим  newsm78

# 74
  • Мнения: 36
Според мен въпросната Avon "Основа за грим MagiX" не е ефекта, който търсите - това е база за под фон дьо тен-а. Аз я ползвах и не съм особено очарована ... чак да озарява - малко са прекалили с рекламата. А и грима не издържа повече време.

Общи условия

Активация на акаунт