Кухни - 19та тема

  • 52 973
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 315
jivotinche и аз да попитам за плота какъв е и на каква цена. Ние също искаме светъл плот и за сега сме се спрели на чисто бял на водего, но не знам дали няма да е много труден за поддръжка. Питах и в предната тема, но тя приключи, та да пита и тук, има ли някой с чисто бял плот и захаби ли се лесно. Ние си бяхме харесали алабастър - като млечно бял беше, но в Хосе-то във Варна не го нямат и няма да го внасят. Sad Имат чисто бял и сега сме се спрели на него. Ето ни го проекта иначе на кухнята http://snimka.bg/album.php?album_id=342217. Спрели сме се на първия вариант, като тъмното ще е черен дъб, а светлото лакобел - бял.

# 61
  • Мнения: 696
а ако сравним фурна за вграждане на Zanussi и CROWN......и двете ли нестават..........?
спорез мен може да намериш електролукс не са чак толкова скъпи-моята е такава и съм супер доволна!
а между тези две марки май по-добре зануси

# 62
  • Мнения: 63
jivotinche i mmilena, страхотни кухни наистина,моята е подобна на mmilena, с бели горни шкафове и оранжеви долни,само плота и гърба са сиви,нещо не се престраших да са бели, дано не съжалявам.

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 459
Благодаря ви за милите думи!   bouquet

За плота съм писала няколко пъти вече...
От технически камък е, а гърба е стъкло - лакобел
Правени са от SKV и струваха малко под 3500

# 65
  • Мнения: 77
може би малко отклонявам темата за плотовете, но да ви попитам има ли някои комбиниран плот - на ток и газ.......??  има ли нещо вярно в това, че тенджерите с които готвя на газ, т.к. не са с идеално право дъно от горелката на газта, няма да ми вършат работа за другите два керамични котлона.....???

# 66
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
  има ли нещо вярно в това, че тенджерите с които готвя на газ, т.к. не са с идеално право дъно от горелката на газта, няма да ми вършат работа за другите два керамични котлона.....???
Не съм забелязала такова нещо.

# 67
  • Мнения: 1 204
Благодаря ви за милите думи!   bouquet

За плота съм писала няколко пъти вече...
От технически камък е, а гърба е стъкло - лакобел
Правени са от SKV и струваха малко под 3500

сега разгледах снимките Flutter  страхотно е станало,много добре сте съчетали цветовете  Peace плота е идеален  Crazy много ми хареса и червения цвят на стъклото  Hug  Peace
ще ти бъда благодарна ако споделиш с мен цените на линеен метър за плота и стъклото   bouquet
п.с. дизайна на кухнята сами ли си измислихте?

# 68
  • София
  • Мнения: 459
сега разгледах снимките Flutter  страхотно е станало,много добре сте съчетали цветовете  Peace плота е идеален  Crazy много ми хареса и червения цвят на стъклото  Hug  Peace
ще ти бъда благодарна ако споделиш с мен цените на линеен метър за плота и стъклото   bouquet
п.с. дизайна на кухнята сами ли си измислихте?

Благодаря, радвам се, че ти харесва.
Дизайна го мислихме съвместно с дизайнерката на фирмата, която я прави. Но главната идея си е наша.

Цена на линеен метър не мога да кажа, защото зависи от много неща - колко отвора има в плота, какъв цвят е точно, как е оформен ръба и разни такива неща...
Моя плот е дълъг общо 3500мм, и цената само на плота е 2300. Отделно има цокъл по гърба + стъклото.

# 69
  • Мнения: 30
извинявам се ако въпросът не ми е за тази тема но като става въпрос за кухни с какво си почиствате стаклените котлони наи добре  взимам един препарат на медикс но не сам доволна

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 51
ето и моята кухня, все още не е довършена напъло, няма никакви аксесоари, но мисля пролета да отида до Икея http://picasaweb.google.com/mikys888/IUBJcH#5305654172540548146

# 71
  • Мнения: 77
mikys   много е готина и мн мек цвят.....

# 72
  • Варна
  • Мнения: 315
jivotinche мерси за инфото за плота, бая ценичка е. Sad

mikys много сладка кухня. Би ли ми казала какви са плоскостите. Съответно кремавите, дървесната шарка и горе тези черни стъкла, лакобел ли са. Thinking

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 51
МДФ лак са светлите, гърба е само МДФ, чените са отгоре пак са МДФ, а тези под тях са черно стъкло, незнайно защо исках стъкло, като ефекта е същия  newsm78, но тогава нищо не разбитах като я мислех, сега доста неща бих променила, но е късно.Мисля, че е боядисано стъкло, май се казваше лакобел да, не помня вече Blush

# 74
  • Варна
  • Мнения: 315
Да mikys, лакобел е боядисано стъкло. Мерси за инфото. Hug

Общи условия

Активация на акаунт