кака Владка с условна присъда

  • 2 819
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Мисля, че Саня пита дали пълнолетните хора около това дете (родители, учители ако е от дом, социални работници, пък и сводника даже що пък не), които се предполага, че носят отговорност за него са включени някъде в общата картинка, или търсенето на сензация измества фокуса от основния проблем, които поне за мен е - защо изобщо има такива деца за които никой не се грижи докато не попаднат на чичко който случайно е обект на медиен интерес. Защото ако педофилът не беше известен нямаше и да чуеме за случая..а колко още такива дечица има знае ли някой? Поне аз така разбрах въпроса и, а не като защита на педофилията...Може и да не съм разбрала де...
А Кузов е гад. Малкия може да не разбира смисъла, може живота толкова да го е блъскал, че да му е все едно как изкарва левчетата си, но оня мръсник прекрасно знае какво прави, както и че в случая "взаимно съгласие" не фъфи

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мече Пухче, представената от теб случка е пример за "класическа" педофилия, ако мога да така да го нарека. Човекът хваща кое да е дете, или такова, което е по извратения му вкус и го води някъде. Няма значение дали е предложил нещо или не. Обикновено детето е твърде малко за да окаже някаква съпротива. Обаче. В случая с Кузов нещата не са точно така. Има човекът някаква извратена нужда, но и има кой да му я удовлетвори срещу заплащне. Въпросът е - кой е пратил това дете там? Защо, кога и как се е стигнало до това положение? Недейте да ми приписвате твърдения от сорта, че щом е циганче, значи може; щом се плаща - значи може и тем подобни.
ana_karenina, браво на щата Ню Йорк, но ние все пак сме си в България.
Казах каквото имах по темата. Нямам намерение да се повтарям, че и да потретвам.

П.п. Archea, прекрасно си изразила мнението ми.

# 32
  • Мнения: 2 759
...Има човекът някаква извратена нужда, но и има кой да му я удовлетвори срещу заплащне...
                     'Човекът с нуждата' е наясно, че с пари или без върши нещо забранено от закона. Хванат ли го - ще лежи. Или поне ако всичко това се случваше в друга държава. Това е практиката за всяко нещо, забранено по закон. Дали си си купил 2 кг дрога или са ти я подарили - все тая - знаеш, че е незаконно да я притежаваш. Нашето общество счита за неприемливо подобно отношение към децата и това е. И няма смекчаващи обстоятелства. Или поне не трябва да има.
                    Не исках да ти приписвам нищо, просто се опитвах да разбера позицията ти. Благодаря за поясненията   bouquet!

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 21:27 от Мече Пухче

# 33
  • Мнения: 3 405
Мисля, че Саня пита дали пълнолетните хора около това дете (родители, учители ако е от дом, социални работници, пък и сводника даже що пък не), които се предполага, че носят отговорност за него са включени някъде в общата картинка

Надявам се да са включени и да си понесат последствията.
Детето е жертва.

# 34
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
аз в скоро време съвсем ще се откажа да пускам теми тук.

въпросът не е кой е пуснал циганчето да проси и да проституира и дали Карбовски му е купил колело, за да лъжесвидетелства (както се говореше). това е тема на отделен разговор.
въпросът е, че в БГ парламента има осъден за педофилия идиот. или ти пак сега ще питаш дали са направили нещо на циганката, дето е казала на мангалчето да ходи да прави свирки  Tired Tired Tired
 

# 35
  • Мнения: 776
 КАСТРАЦИЯ за педофилите!

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 23:33 от Mlyna

Общи условия

Активация на акаунт