Може ли с електронна цигара дългогодишен пушач да спре пушенето?

  • 10 425
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 393
Миналата година пробвах да откажа цигарите и си купих ел.цигара, но не бях вътрешно амбицирана, тоест липсваше ми истинската нагласа. Сега съм решила отново да ги отказвам, лошото е, че я дадох на една приятелка и сега не знам кога ще успеем да се видим да ми я върне, че ако изкукам да не си купя истински цигари, а да дръпна няколко пъти от електронната. Между другото, приятелката ми от март месец пуши само електронната, а беше страстен пушач - около кутия и половина-две на ден пушеше, така че имам голяма надежда, че ще успея.

# 61
  • Мнения: 914
Мно го си права за нагласата. Аз преди няколко години бях истински амбицирана, че трябва да откажа цигарите и ги спрях за три години. След това от глупост ги пропуших пак и така вече повече от година. Сега пак обмислям да ги откажа, но нещо не съм много мотивирана, незнам дали да не пробвам с тази електронна цигара.

# 62
  • Мнения: 217
И аз съм така, пуша си само електронката, но поне не давам луди пари за цигари....като слушам и колко ще поскъпнат след нова година се радвам, че успях да ги спра от сега Wink

Общи условия

Активация на акаунт