Възвръщане на естествения цвят

  • 17 845
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
roshavka  искаш да кажеш че даже и да си оставя боята сама да падне  без никакви препарати на места няма да ми е ест цвят ли ?  Cry
       

Боята може да падне сама, да бъде покрита с друга боя или да бъде премахната с римувър или обезцветяване. Ти си се обезцветявала за да премахнеш по- тъмен цвят от косата си предполагам.
Лошото е, че искаш естественият си цвят, но косата ти е била обезцветена - бил и е отнет пигмент, така, че само с римувър можеш да махнеш оттенъци и после да се боядисаш в близък до твоя цвят.

# 31
  • Мнения: 10
roshavka много ти благодаря за информацията която ми даде  Hug  bouquet
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !

# 32
  • Мнения: 3
roshavka много ти благодаря за информацията която ми даде  Hug  bouquet
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !

И на теб ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ! Simple Smile Ако се сещаш друго питай не се притеснявай Simple Smile  bouquet

# 33
  • Мнения: 164
Хубави отзиви има за ремоувърите из интернет. Отдавна се замислям да пробвам. И без това с всяка нова боя върху главата ми( с цел да разкарам противната безамонячна червенееща) правя все по - големи грешки. Но искам да си го купя и сама да си се направя в къщи. Много съм разочарована от фриьорите във Варна, а тези, които са ми оставили хубав спомен  Rolling Eyes не работят с ремоувъри.
Моля ви кажете откъде мога да си купя ремоувър във Варна. На първия линк от темата се пробвах да поръчам, но човекът ми каза, че не работят вече с тази марка.  Confused

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 17:37 от DilQRa`

# 34
  • Мнения: 161
Аз препоръчвам изчакване да порастне нова коса , аз така направих , напредвам вече от доста време не съм се боядисвала  и бавно но сламно се кефя на ест. си цвят  Laughing Нали така бе Сисе ? хаха

Общи условия

Активация на акаунт