Шофьорски курсове и бременност?

  • 6 762
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 555
Изкарах курсовете в 5-6 месец от бременността. Сънливостта и гаденето отдавна бяха минали, даже безсъние ме гонеше. Инструкторът ми беше спокоен човек, не ми е викал, съобразявал се е със състоянието ми. Докато шофирах винаги бях толкова концентрирана, че не съм усещала бебешките ритничета. В 7-8 месец шофирах на по-дълъг път и тогава пак не ги усещах.  Rolling Eyes Избрах да карам курсовете по това време, защото ако бях родила без да имам книжка нямаше да имам никаква възможност да взема дълго време след това. Сама гледам детето си, мъжът ми е на работа.

# 31
  • Мнения: 1 103
Аз също имах желание да изкарам курса ,но го отложих за по късно след като родих второто .Според мен трабва да изчакаш .

# 32
  • Мнения: 89
трябва ли докато сме бременни, животът ни да спре - да не ходим на работа, за да не се стресираме, да не караме кола, да ни би да се притесним, да не гледаме новини, че може да се уплашим, да не учим, че току виж сме се изморили... в каква среда трябва да живее една бременна жена - в изолатор???
карай си живота, както обикновено, и се наслаждавай на това прекрасно състояние. единственият риск (не маловажен разбира се) е от произшествие на пътя, което обаче може да ти се случи и ако се возиш при някой друг в кола - само това трябва да обмислиш...

# 33
  • Мнения: 74
Баща ми е инструктор , толкова голямо спокойствие има , че даже може да се подразниш от това..но сега искам да мина някой опреснителни часове и не ми дава, а ще ми трябва след това за бебето ..ама
Вярвам му , защото е инструктор с дългогодишен стаж и освен това е изкарал предгогическа специалност(нещо, което  повечето сегашни инструктори нямат).

А относно предишния пост - да те видя , ако някой невнимателен и "бързащ" те отнесе както нямаш грам опит и рефлекс , дали ще си простиш ако стане нещо на бебчето...!!

# 34
  • Мнения: 89
Баща ми е инструктор , толкова голямо спокойствие има , че даже може да се подразниш от това..но сега искам да мина някой опреснителни часове и не ми дава, а ще ми трябва след това за бебето ..ама
Вярвам му , защото е инструктор с дългогодишен стаж и освен това е изкарал предгогическа специалност(нещо, което  повечето сегашни инструктори нямат).

А относно предишния пост - да те видя , ако някой невнимателен и "бързащ" те отнесе както нямаш грам опит и рефлекс , дали ще си простиш ако стане нещо на бебчето...!!

ти деветте месеца вкъщи ли ги прекарваш?
естествено, че не трябва да се поемат непремерени рискове, но повечето постове бяха за "стреса" от курсовете и изпитите, което според мен е нелепо

# 35
  • Мнения: 9 448
Не виждам нищо лошо.Ако се чувстваш добре давай.Хайде,лека и безаварийна newsm01

# 36
  • Мнения: 494
Ако се чустваш добре защо не. Може да вземеш няколко часа пробно и да видиш как се чустваш и да прецениш. Аз карах по време на цялата си бременност, не съм имала проблеми. Имам и приятелка, която взе книжка като беше в 7-мия месец.

Общи условия

Активация на акаунт