Много харесвам мебелите с марка Варано!

  • 2 896
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
Знам ли вече как ще се чувствам най-добре. Колкото повече го мисля, толкова повече се обърквам.  Sad Май ще трябва професионалист да намеря, за да не сътворя някоя пълна измишльотина.  Confused[/color]

Наеми Ксения  Peace

# 16
  • Мнения: 3 830
Знам ли вече как ще се чувствам най-добре. Колкото повече го мисля, толкова повече се обърквам.  Sad Май ще трябва професионалист да намеря, за да не сътворя някоя пълна измишльотина.  Confused[/color]

Наеми Ксения  Peace

Точно до този извод стигнах и аз... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2


Дайте инфо дали са качествени, коректни ли са при поръчка? И всичко друго, за което се сетите. Praynig

http://www.varano-mebel.com/


Питай виповете от VIP Brother Wink Ама щом телевизията избра ВАРАНО за обзавеждането за звезди..., сигурно има защо.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ама щом телевизията избра ВАРАНО за обзавеждането за звезди..., сигурно има защо.

понеже имам поглед, как дадена институция избира даден "обект" за целите си, ще си позволя да ти кажа, че водещето е офертата да е с най-ниска цена Wink В повечето случаи това печели.
Харесвам класически мебели, но от Варано - само някои.
И трябва умело да се съчетават, ако искаш да си хем съвременен, хем да си обзаведен с класика. при всички случаи си трябва професионален поглед и съвет.

# 19
  • Мнения: 846
На мен много неща ми хареса от сайта, не всичко разбора се. Съгласна съм ,че в панелка ще е малко смешно, но то и в държава като България ще е смешно, не всички можем да си позволим къща в квартал тип Бевърли Хилс  Laughing. Така, че аз бих си направила моят малък екзотичен свят дори и в панелка, барем забравя какво е отвън  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт