Пяна за коса?

  • 7 455
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 166
Засега само Малиция-та ми върши добра работа.Моята коса също е чуплива и като е леко влажна  намачкана с пяна и поизсушена с дифузера става супер.
Инъче тази на Сери много я хвалят,мисля да я пробвам..

# 31
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
за6то то4но пяна... има толкова много други стилизира6ти продукти... newsm78
тук специалистите избягват пяната
Аз лично ползвам пяна, защото никой друг стилизиращ продукт не може да я приведе в приличен вид. Нито е права, нито е къдрава, а и на всичкото отгоре косъма ми е дебел и шуплест. Преди да открия пяната за мен беше ад, не можех да си позволя да изляза с пусната коса, постоянно беше вързана, защото приличаше на гръмнал бойлер в тръстика. А от постоянното връзване почна да ме боли главата.
а с какво друго си пробвала?

# 32
  • Мнения: 2 590
за6то то4но пяна... има толкова много други стилизира6ти продукти... newsm78
тук специалистите избягват пяната
Аз лично ползвам пяна, защото никой друг стилизиращ продукт не може да я приведе в приличен вид. Нито е права, нито е къдрава, а и на всичкото отгоре косъма ми е дебел и шуплест. Преди да открия пяната за мен беше ад, не можех да си позволя да изляза с пусната коса, постоянно беше вързана, защото приличаше на гръмнал бойлер в тръстика. А от постоянното връзване почна да ме боли главата.
а с какво друго си пробвала?
Гелове, кристали, вакси, какво ли още не, вече не помня даже всичко. А и от доста години вече съм на пяна и съм доволна от резултата.

# 33
  • плевен
  • Мнения: 644
Когато искам  да си начупя косата използвам на Тафт лилавата за "кашмирено мека коса"

# 34
  • Мнения: 30
аз искам да питам как се постига този мокър ефект (върху цялата коса и то за по-дълго време) става начупена по цялата си дължина и съмита кичури са много тънички? преди време една позната ми предложи да си начупя краищата на косата с разбит белтък-бях удивена (може би,защото никога не съм пробвала да се видя с др прическа освен права) та крайчетата на косата ми се начупиха страхотно,но този мокър ефект с времето изчезна и пак косата ми стана на обикновени къдрици (аз съм с дълга,начупена коса с дебел и твърд косъм-ужасна направо-не знам какво да я правя вече)

# 35
  • Мнения: 2 590
аз искам да питам как се постига този мокър ефект (върху цялата коса и то за по-дълго време) става начупена по цялата си дължина и съмита кичури са много тънички? преди време една позната ми предложи да си начупя краищата на косата с разбит белтък-бях удивена (може би,защото никога не съм пробвала да се видя с др прическа освен права) та крайчетата на косата ми се начупиха страхотно,но този мокър ефект с времето изчезна и пак косата ми стана на обикновени къдрици (аз съм с дълга,начупена коса с дебел и твърд косъм-ужасна направо-не знам какво да я правя вече)
Аз постигам ефекта, като сложа пяна (ползвам Taft-червена с фиксация 4) на напълно мокра коса, малко издухвам след това със сешоара, но съвсем малко и след това я оставям да изсъхне сама.

# 36
  • Мнения: 30
аз искам да питам как се постига този мокър ефект (върху цялата коса и то за по-дълго време) става начупена по цялата си дължина и съмита кичури са много тънички? преди време една позната ми предложи да си начупя краищата на косата с разбит белтък-бях удивена (може би,защото никога не съм пробвала да се видя с др прическа освен права) та крайчетата на косата ми се начупиха страхотно,но този мокър ефект с времето изчезна и пак косата ми стана на обикновени къдрици (аз съм с дълга,начупена коса с дебел и твърд косъм-ужасна направо-не знам какво да я правя вече)
Аз постигам ефекта, като сложа пяна (ползвам Taft-червена с фиксация 4) на напълно мокра коса, малко издухвам след това със сешоара, но съвсем малко и след това я оставям да изсъхне сама.
не се ли разваля формата на къдриците с времето.в началото моите са много твърди и след 2-3 часа (може би защото се случва да ги пипна) се развалят и стават като обикновен,мек кичур коса...

# 37
  • Мнения: 2 590
Задържа ми горе-долу 5-6 часа такава твърдост, че като хвана кичур и го изправя нагоре косата стърчи, а не сляга надолу, ако ме разбираш какво искам да кажа. Само че слагам около 4-5 големи шепи пяна, даже повече някой път, но моята коса е дългичка.
Ето снимка за ориентир, горе долу какво се получава, но тук съм ползвала значително по-малко пяна от обикновено. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10966783

# 38
  • Мнения: 121
И аз много харесвам косата на клечки, но за съжаление е само първия ден.

# 39
  • Мнения: 2 590
И аз много харесвам косата на клечки, но за съжаление е само първия ден.
Да наистина  е само първия ден, но ако искаш и втория ден да е така, аз лично процедирам така, навлажнявам я отново хубаво цялата коса и добавям още малко пяна, като след това отново я оставям да изсъхне сама , без сешоар.

# 40
  • Мнения: 30
Задържа ми горе-долу 5-6 часа такава твърдост, че като хвана кичур и го изправя нагоре косата стърчи, а не сляга надолу, ако ме разбираш какво искам да кажа. Само че слагам около 4-5 големи шепи пяна, даже повече някой път, но моята коса е дългичка.
Ето снимка за ориентир, горе долу какво се получава, но тук съм ползвала значително по-малко пяна от обикновено. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10966783
аз имам предвид наистина тънки кичурчета коса,сякаш снопчета от 3-4-5 косъма само.ако намеря снимки ще ви покажа нагледно,щото така май не мога да обясня като хората.моята коса абсурд да седи както искам повече от час,най-много 2,да не говорим ако искам да седи така 2 дни

# 41
  • Мнения: 1 425
аз искам да питам как се постига този мокър ефект (върху цялата коса и то за по-дълго време) става начупена по цялата си дължина и съмита кичури са много тънички? преди време една позната ми предложи да си начупя краищата на косата с разбит белтък-бях удивена (може би,защото никога не съм пробвала да се видя с др прическа освен права) та крайчетата на косата ми се начупиха страхотно,но този мокър ефект с времето изчезна и пак косата ми стана на обикновени къдрици (аз съм с дълга,начупена коса с дебел и твърд косъм-ужасна направо-не знам какво да я правя вече)
За тази цел ползвам от професионалната серия на Лонда едно желе. Стават идеални тънки къдрици и изглеждат, като мокри. Като ги пипнеш са много твърди.
Иначе по темата ползвам пяната на Лореал от професионалната серия - Страхотна е!

# 42
  • Мнения: 30
http://www.bukli.com/?sesion=MTIzNjYwNDkzMA==&action=product&product=949
аз казах и ще повторя,че съм нова в къдренето на коса и ще попитам за какво и как се използва това???

# 43
  • Перник
  • Мнения: 726
http://www.bukli.com/?sesion=MTIzNjYwNDkzMA==&action=product&product=949
аз казах и ще повторя,че съм нова в къдренето на коса и ще попитам за какво и как се използва това???
Според мен е за трайно къдрене. По принцип се прави само от фризиор. Peace

# 44
  • Мнения: 2 229
Този ефект, за който говорите с тънките, "мокри" кичури, съм го виждала на много момичета, но само от половината коса надолу. Confused Изглежда ми ужасно! Косите им си личи, че са естествено къдрави/много чупливи и са ги стилизирали с нещо, но защо се получава само надолу, не ми е ясно - изглежда ужасно неестествено, обаче!

Аз търся точно обратния ефект - да не изглежда мокра и твърда косата, да е на големи кичури и големи вълни/къдрици.

за6то то4но пяна... има толкова много други стилизира6ти продукти... newsm78
тук специалистите избягват пяната

Какви други продукти, например? За ефекта, който описах, че търся?
Че и на мен вече ми писна пяната, само ми се заплита косата...

Общи условия

Активация на акаунт