Дистанционна форма на обучение

  • 153 579
  • 745
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 838
Ще звънна, за да съм подготвена... финансово Simple Smile Още веднъж, благодаря   bouquet  bouquet

# 631
  • Мнения: 1
Здравейте,търся колеги които са записали в Свищов магистратура дистанционно, специалност Счетоводство и одит на нефинансовите предприятия, прием октомври 2014. Създала съм друпа и във facebook - "Магистри "Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия" 2014".

# 632
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Здравейте,търся колеги които са записали в Свищов магистратура дистанционно, специалност Счетоводство и одит на нефинансовите предприятия, прием октомври 2014. Създала съм друпа и във facebook - "Магистри "Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия" 2014".

Здравей ,мисля да запиша магистратура в Свищов дистанционно и да те питам запозната ли си с обучението там ?Т.е знаеш ли колко дни са присъствени и прочие Simple Smile

# 633
  • Мнения: 2 838
Срокът за подаване на документи за магистратура дистанционно в Свищов беше до 3.10.
Няма присъствие на лекции, подготовката е самостоятелна, именно затова го наричат и "дистанционно". Правят се тестове онлайн и се решават казуси, които се пращат до университета, а най-накрая полагаш изпити по дисциплините.

# 634
  • Мнения: 22 436
И сега да поиска някой да се запише, няма да му откажат. Simple Smile
За дистанционната форма на обучение присъствени дни няма. Записваш се, плащаш таксата, взимаш си учебниците и отиваш само за изпитите след това.

# 635
  • Мнения: 1 404
Привет и от мен. От този месец, записвам магистратура "Управление на образованието", дистанционно във Велико Търново.
Ще се радвам, ако има колеги тук. За първи път, ще се обучавам така, но моя колежка в офиса, завърши там магистратура, дистанционно и наистина това е много удачен вариант, за работещи хора.  Peace

# 636
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Срокът за подаване на документи за магистратура дистанционно в Свищов беше до 3.10.
Няма присъствие на лекции, подготовката е самостоятелна, именно затова го наричат и "дистанционно". Правят се тестове онлайн и се решават казуси, които се пращат до университета, а най-накрая полагаш изпити по дисциплините.

А казусите трудни ли са ?В момента уча бакалавър Стопанско управление и имам още 2 години ,но от сега планирам къде да запиша магистратура

# 637
  • Мнения: 2 838
Нямам представа дали са трудни казусите. Още не съм си взела комплекта с учебници и нямам поглед върху нещата. Пък и логично е казусите да се решават след изчитането на материала (учебниците) и с тяхна помощ решаването им да е по-лесно.

# 638
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Ако те плащат казусите защо отиваш да учиш магистратура?! Laughing  Лесно няма, момиче. Трябва да се потрудиш, ако  искаш да научиш нещо. Ако не искаш, просто ще молиш от колеги да препишеш и понякога ще си задаваш въпроса"абе що троша парите на мама и тате като не ми се учи?"  Laughing
Иначе, на въпроса ти...за всеки учебен предмет се дава- учебник; книжка от казуси, която се изпраща до опр.срок преди изпита; една допълнителна  книжка с компресирана информация по предмета. Освен това  се дава потр. име и парола за онлайн достъп до ситемата за дистанционно обучение на университета, където също полагаш онлайн тестове. Задължителни са! Тези онлайн тестове ще са твой плюс или минус за същинския изпит, тъй като преподавателите си правят разпечатка на тях  и ги гледат, а някой дори ги вземат под доста голямо внимание при окончателното поставяне на оценката. Даже по някои предмети, публично ги лепяха по вратите преди самия изпит.  Joy  Ако си прочела учебника, книжните казуси няма да са ти никакъв проблем. Накрая обучението завършва с избор и писане на дипломна работа. Както и защитата й. Незабравимо преживяване е. Успех!

# 639
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Ако те плащат казусите защо отиваш да учиш магистратура?! Laughing  Лесно няма, момиче. Трябва да се потрудиш, ако  искаш да научиш нещо. Ако не искаш, просто ще молиш от колеги да препишеш и понякога ще си задаваш въпроса"абе що троша парите на мама и тате като не ми се учи?"  Laughing
Иначе, на въпроса ти...за всеки учебен предмет се дава- учебник; книжка от казуси, която се изпраща до опр.срок преди изпита; една допълнителна  книжка с компресирана информация по предмета. Освен това  се дава потр. име и парола за онлайн достъп до ситемата за дистанционно обучение на университета, където също полагаш онлайн тестове. Задължителни са! Тези онлайн тестове ще са твой плюс или минус за същинския изпит, тъй като преподавателите си правят разпечатка на тях  и ги гледат, а някой дори ги вземат под доста голямо внимание при окончателното поставяне на оценката. Даже по някои предмети, публично ги лепяха по вратите преди самия изпит.  Joy  Ако си прочела учебника, книжните казуси няма да са ти никакъв проблем. Накрая обучението завършва с избор и писане на дипломна работа. Както и защитата й. Незабравимо преживяване е. Успех!




Благодаря много за разясненията Simple Smile)

# 640
  • Мнения: 6
Извинете за глупавия въпрос. Но тъй като ще си получа дипломата през юни 2015 година. На завършилите счетоводство и одит в нефинансовите предприятия, в дипломата какво е посочено магистър по икономика или нещо друго. Предварително благодаря за отговора.

# 641
  • Мнения: 2 838
Според мен да, защото това е направлението на тази специалност.

http://www.uni-svishtov.bg/?page=mcprog

# 642
  • Мнения: 322
Здравейте,
Харесах си 2 магистратури в Икономически Университет Варна ... Питането ми е във връзка с провеждането на изпити към запознатите принципа е като в Свищов или като в УНСС, или като в НБУ, т.е. Свищов отиваш и всички изпити са събрани един след друг, в УНСС бяха 4-5 поредни съботи, а в НБУ до колкото разбирам всичко е онлайн .... Въобще ще съм благодарна на каквато и да е информация за ИУ   bouquet

# 643
  • Мнения: 93
Здравейте,
аз съм завършила магистратура "Финансов Мениджмънт" - Свищов,
ако някой има нужда от помощ за казусите, тестовете или друго може да ми пише на лично.

Последна редакция: пн, 05 яну 2015, 14:47 от .Iva.

# 644
  • Мнения: 2 838
Търся помощ за казусите по ВВС и Митнически режими (МП ВМДК Свищов) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт