Дистанционна форма на обучение

  • 153 667
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 473
Ееее, супер, значи ще мога да се класирам  Wink

Ще можеш със сигурност, и мартенският прием го удължиха с 2седмици. ) Хората все пак пари събират. )

# 91
  • Мнения: 1 043
Ами да, и аз на това се надявах  Mr. Green

Кажете ми, моля, съвсем ориентировъчно, колко пъти се налага да се пътува до Свищов, т.к. съм от Русе?

# 92
  • Мнения: 1
Аз изкарах там дистанционно магистратура. Пътуваш всеки семестър за по 3-4 дни - само за изпитите, които са в последователни дни. При нас бяха обикновено четвъртък, петък събота и неделя. А, да и за защитата трети семестър. Но не се коси, та ти си толкова на близо. Simple Smile Успех

# 93
  • Свищов
  • Мнения: 875
Имаш и пътуване в началото на октомври за да си вземеш учебниците за първия семестър. После има 2 пътувания за по 3-4 дни за изпитите и още 1 за защита. Сега изпитите предпоследния семестър са с 1 повече-има курс по бизнес комуникации на чужд език и се полага присъствен тест по него. Като се запишеш прати 1 ЛС да ти обясня повече за курса, защото е доста омотано. Де факто няма да го почнеш от първия, а от предпоследния семестър, което е чак до година, но все пак да имаш идея. За 6 семестъра ще имаш 7 пътувания за около 2 календарни години.

http://www.uni-svishtov.bg/default.asp?page=news#518

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 10:15 от krem4et0

# 94
  • Мнения: 1 043
Благодаря за информацията.
krem4et0 , най- вероятно другата седмица ще се запиша и ще ти пратя ЛС.

# 95
  • Мнения: 22 473
Благодаря за информацията.
krem4et0 , най- вероятно другата седмица ще се запиша и ще ти пратя ЛС.

1пътуване при записване
1пътуване за 1ви семестър
1пътуване за 2ри семестър
1пътуване за защита
Това е, общо 4пъти, като 2 от тях за по 4-5дни и другите за 1ден.
Учебниците могат да ти изпратят с куриер, не е нужно да се разкарваш до там.
А за вторият семестър ти ги дават когато отидеш на изпити за първи семестър.

# 96
  • Свищов
  • Мнения: 875
Mirama, това е така ако учи 3 семестъра. Но Pink каза, че е неикономист и обучението в този случай е 6 семестъра (може и 5, ако признаят някои и друг по-общ изпит).

Аз също съм неикономист като бакалавър, но продължавам в същата специалност като магистър, просто направлението й вече не е Информатика, а Икономика. Признаха ми 3 семестъра, но се наложи да държа 2 приравнителни. Обучението ми се води второ висше, 6 семестъра. На практика съм държала 10 изпита, ама съм почнала от 4-ти семестър. Голяма галимация беше с тази магистратура. Поне се нареди добре в крайна сметка.

# 97
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Момичета,  аз се записах в Свищов вече. Следващото ходене е за учебниците.

# 98
  • Мнения: 11 018
Последно могат ли да изпратят учебниците по куриер или трябва да се ходи на място?
Цяла сутрин се опитвам да се свържа по телефона и да попитам, но или дава заето, или не вдигат. Crossing Arms

# 99
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Последно могат ли да изпратят учебниците по пощата или трябва да се ходи на място?
Цяла сутрин се опитвам да се свържа по телефона и да попитам, но или дава заето, или не вдигат. Crossing Arms

Не знам. На мен ми казаха, че ги раздават в книжарницата.

# 100
  • Свищов
  • Мнения: 875
По принцип не зная да предлагат в Свищов такава услуга. Освен познат колега да ти ги вземе и прати...

# 101
  • Мнения: 22 473
Последно могат ли да изпратят учебниците по куриер или трябва да се ходи на място?
Цяла сутрин се опитвам да се свържа по телефона и да попитам, но или дава заето, или не вдигат. Crossing Arms

Може естествено, на мен ми предлагаха да ми ги пратят с куриер, за да не се разкарвам първият път.

krem4et0, предлагаха още преди 3години, когато си карах първата магистратура. Сега пак може.
А за икономисти и неикономисти, права си. ) Аз понеже съм икономист и продължавам пак с икономическа специалност при мен е 3сементъра.

# 102
  • Свищов
  • Мнения: 875
Ех, да знаех по-рано. Миналата година записвах колеги и после им вземах учебниците. Бях се нарамила с 3 комплекта...

# 103
  • Мнения: 11 018
Последно могат ли да изпратят учебниците по куриер или трябва да се ходи на място?
Цяла сутрин се опитвам да се свържа по телефона и да попитам, но или дава заето, или не вдигат. Crossing Arms

Може естествено, на мен ми предлагаха да ми ги пратят с куриер, за да не се разкарвам първият път.

От една позната, която се дипломира тази година, знам, че може и затова реших да попитам. Когато се записах, никой не ми предложи този вариант.
Продължавам с опитите да се свържа по телефона. Confused

# 104
  • Свищов
  • Мнения: 875
Успех! Дамите в Магистърското са така мили и отзивчиви....изобщо цялата администрация е такава. Дано се разбереш с тях. На мен ми костваше ежедневно ходене 2 седмици да се разберем като хората.

Общи условия

Активация на акаунт