Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 764
  • 238
  •   1
Отговори
# 225
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Стига глупости! Всички мъже харесват сочни стегнати цици - пък били те и силиконови.
За тях няма значение - дали са естествени или изкуствени - а да са сочни и големкииии! Mr. Green Grinning Joy

Като тези, нали?

фотошоп ...

# 226
  • София
  • Мнения: 3 099
Питам като инженер, чисто технически, какво става с млечните потоци,
ако една мома наближи да стане мама, а е със силикон в циците?

Не пречи. Млечните потоци заобикалят подплънките.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Харесват,много даже и моят би ми сложил,но няма как да си върна кредита,с който ще ги платя........Несправетлива ситуация ooooh!

# 228
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Браво, Мариянка! Пусна тема, зададе въпрос, получи един куп отговори и възкликна "Стига глупости, аз си знам отговора". А ние се хабим, ли хабим...

Въпросът беше риторичен, а темата е с информативна цел. Умозаключенията й обаче са далече от истината. Истинските ценители на красотата (не само женската) харесват естествени форми и размери. Цицоманите са определена категория мъже.

# 229
  • Мнения: 4 585
Поредната фуклива тема, вижте ме колко съм си навила на масрафа.
В КМ да бе я пуснала, там щяха да оценят идеята по достойнство.
Имат едно предимство силиконките, създават илюзия у евентуално бебе
и чувство за спокойствие, че мляко има бол. Голяма мандра.

Диляна, подписът ти нарушава правилата на форума. Допускат се две изображения. Изключение е за майки на три и повече деца. Максимална височина на изображенията - 200 пиксела. В твоя подпис са 254.

# 230
  • Мнения: X
Почти всички мъже,с които сме коментирали харесват,особено направени добре и с мярка.Аз също харесвам и то много,но пусти страх-не отивам все още да се налея Laughing.Мъжа ми обаче е против,харесва си ги и така и не вижда смисъл от корекция.  Thinking

# 231
  • Мнения: X
Да успокоя средностатистическата съфорумка,за която е трудно да си позволи силикон, че след 10-15г фокуса ще бъде изместен към толкова много други проблемни зони, че бюста вече няма да я вълнува чак толкова, все пак и сутиена прави чудеса, а в натурален вид се предполага, че го вижда само съпруга. На него пък тогава се предполага, че толкова му се иска да опита чуждо, че е съгласен и да е с увиснали цици Mr. Green
Joy Joy Joy
Има голяма доза истина.

# 232
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не само истина, опит! Wink

# 233
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Имат едно предимство силиконките, създават илюзия у евентуално бебе
и чувство за спокойствие, че мляко има бол. Голяма мандра.
Тц. На евентуалното бебе за големината въобще никак не му дреме, нито пък има как да я прецени - него го интересува дали му тече достатъчно бързо, достатъчно силно и достатъчно много, пък ако ще да са като пъпки от комари на големина Laughing
Дали силиконът ще пречи на млекоподаването зависи от начина, по който са поставени имплантите - с някои техники може буквално да съсипят нещата, с други - да нямат никакво отражение. Добре е да се мисли и за това, когато човек решава да си прави цици.

# 234
  • Мнения: 2 132
Да, харесват, в умерена доза LaughingКогато стоят естествени и на мен ми харесват.Обаче ме е страх да си сложа Peace

# 235
  • Мнения: 674
Незнам дали всички харесват или не НО СНОЩИ МИС БЪЛГАРИЯ СТАНА ЕДИНСТВЕНАТА СЪСТЕЗАТЕЛКА КОЯТО ИМАШЕ СИЛИКОН!!! Wink Wink Wink

Така че мъжете явно харесаха и гласуваха. Mr. Green Grinning Laughing

# 236
  • Мнения: 3 268
Незнам дали всички харесват или не НО СНОЩИ МИС БЪЛГАРИЯ СТАНА ЕДИНСТВЕНАТА СЪСТЕЗАТЕЛКА КОЯТО ИМАШЕ СИЛИКОН!!! Wink Wink Wink

Така че мъжете явно харесаха и гласуваха. Mr. Green Grinning Laughing

Не знам дали са гласували,но един от тяхе платил 50 000.

# 237
  • Мнения: 4 585
То пък една миска, на улицата бих я подминал, а не съм такъв.

# 238
  • Мнения: 14 654
Мариянке, слагай го този силикон, виж колко много причини "за" си намерила вече. Няма какво да му мислиш повече, а и може да станеш следващата мис  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт