Бихте ли ...

  • 3 233
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Plovdiv
  • Мнения: 550

Ами аз за стопаджийки ти говоря де. Всяка стопаджийка мисля че е наясно че "Щом се е качила значи се е решила" така че не виждам проблем.

 Joy Ееееее

# 46
  • Мнения: 274
Винаги качвам. Предимно млади хора. Последно качих младо момче и момиче - студенти - художници от Търново за София. Купих им бири от първата бензиностанция и ги побърках от Металика. Много се изкефиха.
Като бях ученик и аз така съм патувал, затова сега спирам.

# 47
  • Мнения: 2 590
И мен Борис няма да ме качи, защото не съм руса, иначе на другите условия отговарям  Joy Жалко явно ще ходя пеша.

# 48
  • Мнения: 2 196
И мен Борис няма да ме качи, защото не съм руса, иначе на другите условия отговарям  Joy Жалко явно ще ходя пеша.
Ти поне можеш да се боядисаш, ама на мен ще ми трябва стълба, за да стана 1,75.

# 49
  • Мнения: 2 590
И мен Борис няма да ме качи, защото не съм руса, иначе на другите условия отговарям  Joy Жалко явно ще ходя пеша.
Ти поне можеш да се боядисаш, ама на мен ще ми трябва стълба, за да стана 1,75.
Joy Joy Иначе ако знаех нямаше да си почерня естественото русо  Joy Ама нали уж на черно сините очи изпъквали по-добре, много глупава съм била. Mr. Green

# 50
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Качвала съм,но сега ме е страх.Може би е заради бременността.
Бях пуснала  такава тема през лятото Wink
Явно съм я пропуснала...Извинявам се.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 735
Не бих.Страх ме е.Вече такива психари се навъдиха и то независимо от възрастта и пола. Naughty

# 52
  • Мнения: 14 654
Качваме, само че откакто детето проговори, умирам от срам какво ще каже на хората. Веднъж качихме двама студенти, които се връщаха от практика по археология, не се бяха къпали бая време-нямало е условия и смърдяха. Моето като набръчка нос и започна да пуфти, да се пули да повръща, въобще да преиграва, щели да го заразяти да замиришел и той. Друг път пак качваме двойка и то още от началото каза "тая с пъпките не искам да се вози до мен" и я подритваше от Ямбол до Пловдив.

# 53
  • Мнения: 2 609
Не, не бих. Naughty
Страх ме е, знам ли ги какви са...
И се чудя на тези бабки- те пък с какъв акъл се качват на спряла им кола?

Качваме, само че откакто детето проговори, умирам от срам какво ще каже на хората. ............................
hahaha

# 54
  • Мнения: 2 407
Сега не,едно време съм качвала един два пъти.

# 55
  • Мнения: 6 029
Качваме, само място да има, че обикновено сме гъч.

# 56
  • Мнения: 8 999
Не, по никой начин, в никакъв случай, абсурд, никогиш, няма шанс, абсолютно и категорично "НЕ".

# 57
  • Мнения: 43
Аз не шофирам , но ако шофирам на тия времена в които живеем не бих .

# 58
  • Мнения: 4 785
Не. Качвала съм само възрастни баби между 2 села - нещо не ми е комфортно да качвам разни хора. Наистина не знам с кой акъл е и ако през цялото време тва ми е на акъла...то егати!

А и не съм пътувала на стоп, освен веднъж, ама аз не спирах никой - колата сама спря. Прибирах се от дискотека сутринта, беше някакъв зверски студ, а си бях изпуснала автобуса за вкъщи - па то неделя сутрин...зарежи. И след 40 (!) мин. увещаване се качих и по едно време много почнах да съжалявам - по начина по който тръгна разговора.... но като видях, че си кара по пътя се успокоих. Направо си ме изнуди да му дам тел. номер - звънна да провери. В момента в който тръшнах вратата зад себе си си проклех акъла. Звъня много пъти, аз не вдигнах, бях благодарна, че ме прибра, ама той изобщо не беше в тази посока. И повече не бих се качила и аз! Naughty

# 59
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Преди 7-8 години качихме на стоп една жена, пътуваща между Банско и Добринище. Оказа се, че е родом от селото на баща ми - голямо съвпадение. В Банско ми подари чифт прашки /работела в шивашки цех/. Голям смях падна.
Иначе преценяваме на момента, но не е ежедневна практика, де.

Общи условия

Активация на акаунт