Отговори
# 45
  • Мнения: 308
   Чили, щом си тренирала преди това, мисля че можеш да правиш и втория диск. Той обаче е около 1ч. и 15мин., та има значение и колко време можеш да отделиш. Аз не съм го правила и не знам каква е сложността, но май четох, че е по-натоварващ. Иначе от първия диск са 2 програми по 45мин. и една от 10мин (тя е в дните, когато нямаш много време или възможност да тренираш). Можеш единия ден да правиш първата програма на Синди, втория ден идеален ханш, третия ден втората програма на Синди и така да си ги редуваш. Тъкмо няма да ти омръзне едно и също.

# 46
  • Мнения: 1 380
И аз ще дам мерки,изчакайте ме за табличката  Praynig
Креми на Ара мерките, моля те....
Като сте готови казвайте да я слагам на 1-ва страничка..

# 47
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
ъъъъъм..... Сладкишче,........ таковата   Embarassed ...Аз вече съм 61кг  Cry Мисля, че може би е заради наближаващия цикъл, ама си ме стресна сутринта като го видях това кило  Confused

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте, момичета! Да се похваля, след 40 дни редовно правене на упражнения, 4 дни лунуване,мазане, разтриване и т.. ,вече съм -2кг., и съм свалила по 2-3 см. от обиколките. Laughing Та да споделя - упражненията са супер  Laughing. Продължавам упорито , и след месец се надявам на още по-добри резултати! Успех на всички , и не забравяйте - упоритостта се възнаграждава! Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета, на мен последно време упражненията на  Синди ми доскучаха нещо и се спрях на една от аеробиките на първа страничка-Slim and  sleek, много е раздвижена, придружена с малко музичка от мен става много лесно и тонизиращо. Опитайте няма да съжалявате Hug

# 50
  • Мнения: 29
Успех на всички , и не забравяйте - упоритостта се възнаграждава! Peace
Върно е, че се възнаграждава. Спрях да се тегля и да се меря, просто си правя упражненията през ден, мазане сутрин и вечер (много досадно, но вече го правя машинално без да мисля) и се мятам на степера  вечер за 10 мин., докато гледам новините. Днес панталона  ми  е широк. Няма по-хубаво чувство оттова да ти е широко нещо, в което до преди месец си приличал на парен кренвирш  Simple Smile
Другата седмица ще се измеря за коригиране на данните в табличката.

# 51
  • Мнения: 1 380
ъъъъъм..... Сладкишче,........ таковата   Embarassed ...Аз вече съм 61кг  Cry Мисля, че може би е заради наближаващия цикъл, ама си ме стресна сутринта като го видях това кило  Confused
А кантара ти не  е верен.... Mr. Green
Преди цикъл и аз съм с кили отгоре, така, че може да е временно.... Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 060
Направих днешната тренировчица, сега хуквам на масаж, всъщност на дермосоник.

# 53
  • Мнения: 1 380
Направих днешната тренировчица, сега хуквам на масаж, всъщност на дермосоник.
Да обясниш после какво е това....дермосоник

# 54
  • София
  • Мнения: 2 060
Още съм тук.

Ами това е един апарат за вакуумен масаж. Процедурите с него са антицелулитни и отслабващи А ето и инфо, което копнах от сайта на студиото, в което ходя:
Цитат
ДЕРМОСОНИК
Разработен за третиране на козметични проблеми, засягащи основно дермата и съединителната тъкан, този метод е единствения базиран на комбинацията от две специфични терапии: ултразвук и неинвазивна субдермална терапия, чиито ефекти се допълват взаимно, за да предложат най-ефикасните резултати в терапията.
 
Резултатите от процедурата се сравняват с тези от ултразвукова липосукция, но без инвазивна намеса върху тялото. 
 
DERMOSONIC метод:
- елиминира трайно всички видове и стадий на целулит
- отстранява периферни циркулаторни смущения
- третира локалното затлъстяване
- моделира и оформя фигурата 
 
 

Дермосоник
методът е насочен към третирането на тези естествени увреждания, които засягат дермата и хипoдермата, като включва комбинация от две специфични терапии: Ултразвук и Неинвазивна субдермална терапия (НИСТ), чиито ефекти взаимно се подсилват с цел постигането на максимални резултати в естетичната терапия.
УЗ приложение - Техника, която подобрява кръвообръщението, позволява дезинтеграция на макромолекулите, деполимеризация на мукополизахаридите, засилва разрушаването на фиброзните прегради и освобождаването на целулитните възли, увеличава пропускливостта на клетъчните мембрани, води до обезболяващ и противовъзпалителен ефект. Тази фаза на третирането подготвя тъканите, с цел по- голяма ефективност на последващата неинвазивна субдермална терапия.
Неинвазивна субдермална терапия. Втората фаза на терапията се основава на приложението на неинвазивната субдермална терапия. Техниката позволява елиминиране на акумулираните мазнини, стимулиране на кръвообръщението, засилване на реабсорбцията и дренаж на задържаните течности и токсини, подобряване на еластичността и качеството на кожата. Във връзка с това DERMOSONIC® има вградени предварителни програми с клинически тестван ефект.


КЛИНИЧНИ РЕЗУЛТАТИ
DERMOSONIC® методът се състои от комбинация от техники и терапии чиито ефекти се подсилват с цел постигане на най- добри резултати в терапията на целулита: подобрение на вида и качеството на кожата; отстраняване на “портокаловата кожа”; декомпресия на дермата; отсраняване на болката; засилване на кръвообръщението; подобрено хранене и оксигенация на тъканите; разкъсване на фиброзните влакна и освобождаване на целулитните възли; втечняване на желеобразния оток; реабсорбция на отока и лимфен дренаж. Осигурява най- добрите резултати в лечението на целулита: средно намаляване на обиколките с 1 см. за процедура. Намаляването на обиколката може да бъде дори 3,5 см. на процедура. Очаквано намаление на обиколките от 12 процедури - до 6см. Диуретичен ефект при 100% от клиентите. Подобряване на кръвообръщението още при първата процедура. Значително подобряване на вида и качеството на кожата. Само в DERMOSONIC ® – са включени двете най- мощни оръжия в борбата с целулита: Ултразвук и Неинвазивна субдермална терапия (НИСТ), чиито ефекти взаимно се подсилват с цел постигането на максимални резултати в естетичната терапия. 16 автоматични програми.
 АПАРАТ No 1 в борбата с целулита.

# 55
  • Мнения: 1 380
Stacked много ме заинтригува....
Я кажи къде ходих на процедури, колко плащаш и след какъв период от време се махат локалните натрупвания...... Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 2 060
sladkish4e, ходя от доста време в СПА студио "Сабина". Направо съм им абонат. За първи път преди две години си правих 2 програми от по 10 процедури включващи редуване на стягащи маски+ръчен антицелулитен масаж и тангентор+антицелулитен масаж /пак ръчен/. Бях много доволна и така се зарибих по масажите, че продължих да си ходя всяка седмица поне веднъж. Всичко това, доведе до почти пълно изчистване на целулита. През лятото и есента обаче имах здравословни проблеми и ми биеха хормонални инжекции, та понапълнях и още не може да ми се оправи организма от това. Все пак целулита не се възстанови. А и през цялото време съм ходила на масаж поне веднъж седмично.
Понатрупала съм мазнинки и сега тях ги боря. Целулита е под контрол и надявам се с упражнения, масажи и диета да отслабна и да се върна пак във форма.

Това е.

Хайде да хуквам, после пак ще ви чета.

# 57
  • Мнения: 164
Браво, момичета, за резултатите  Hug
She_R, аз от известно време редувам двете тренировки на сп. Селф, за сега съм доволна от действието им  Peace
InaV, веднага да го махаш този килограм, ти не разбра ли, че няма да има графа "плюс" на таблицата  Hug
Ако искаш пробвай 90-дневната диета, тя е на принципа на разделното хранене  Peace, гарантира и по-бързо сваляне, все пак е диета  Wink Аз съм все още в началото, но съм смъкнала някое килце вече  Wink

# 58
  • Мнения: 1 380
Stacked мерси много за инфото.
Намерих сайта им, видях и цените, приемливи са, но смятам да си купя някой гел за мазане с термо ефект за палските ми..... Crossing Arms
Понеже съм работила в салон за красота преди време, учила съм и за масажист при учител от НСА и знам как се работи по салоните,  също и че понякога ти калкулират процедура с даден крем , или маска, а използват нещо друго....няма да издават повече,  та смятам аз да си правя масаж.... Mr. Green
Миналата година април   месец, като подарък за РД, майка ми подари СПА масаж с вулканични камъни в един център......
Не беше нищо особено, за цената от 120 лв, но нали е подарък.... Crossing Arms
О.К обаче след като се прибрах в къщи, не бяха минали и 2 часа и цялата се опъпчих, а на следващият ден кръщавах детето си.... ooooh! #Crazy #Crazy
Беше доста гадно.....даже имам снимка от кръщенето, как се чеша като крастава......за това реших тогава, да не стъпя повече там......
Като бременна използвах маслата на "Икаров"против стрии и никъде не получих, та същата фирма има и загряващи масла против целулит, и мисля да си купя.....
Обаче се чудя и за това искам да дадете мнение.....
Паласките не са целулитни, та в случаят какво масло да купя??? newsm78
От плуването ми се махна и малкото целулит който бях придобила по време на бременността, но гадните "любовни дръжки" около талията така и не изчезнаха.....
Сега се сетих за думите на viv-miv , че  48 кила е била и пак е имала паласки....ух, че гадно.....а навсякъде другаде съм слаба, даже мъжо ме заплашва, че ако още продължавам да слабея, ще ме изгони, че на нищо не приличам вече.... hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 164
Sladkish4e, виж в гуглето, но по спомен - масло от грейпфрут, канела май са за отслабване  newsm78, но и само масаж да правиш с обикновено бебешко олио, щом знаеш техниката, мисля, че ще има резултат, просто бъди постоянна  Hug
Аз имам един електрически масажор с няколко приставки, но мързел, кво да прайш...

Общи условия

Активация на акаунт