работа в Италия, май4инство в България

  • 2 002
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нали има 1 год стаж в БГ, като започне някъде да я водят на работа, си плаща за 2 месеца преди термин осигуровките и готово. Излиза си после 45-дни преди раждане и после плаща само 13 лв всеки месец. Кое не можеш да разбереш. Никой не е казал, че трябва през последните 12 месеца да имаш 12 работени. Общия ти трудов стаж трябва да е най-малко 1 год. След това ако искаш за 1 ден започни някъде, държавата е длъжна да ти плаща. Има ли нещо неясно?

ПП: Тя авторката търси надбавки аз какво обяснявам. То имало подробност после ама кой да чете  Embarassed

# 16
  • Мнения: 6 274
ПП: Тя авторката търси надбавки аз какво обяснявам. То имало подробност после ама кой да чете  Embarassed

Ми аз за това се чудя какви надбавки ще й плащат, като тя даже и на работа не е назначена, ама викам явно не мога да те разбера нещо...
Както и да е - разбрахме се накрая....
  Peace

# 17
  • Мнения: 237
Много ви благодаря за отговорите, както се вижда аз изоб6то не съм в 4ас с не6тата, така 4е и това ми бе6е много полезно
Тя с4етоводителката на фирмата не свеки сигурно ги знае тея не6та и като се прибера в бг 6те ме светне, дали трябва да ме назна4ава

Общи условия

Активация на акаунт