Nestle 2+

  • 1 586
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Ние сме на 2 и 9 месеца и също бяхме на Nestle но в момента не сме в Бьлгария и при нас го няма то4но това мляко и го заменихме с прясно, но шишето с бибата си остана. Не иска да пие от 4аша, но и  с това се примирявам, нали все пак го приема.

# 16
  • Мнения: 1 420
Няма лошо в това, че детето обича да пие мляко  Peace Но според мен трябва да замените биберона с детска чашка, Защо не идете заедно в магазина с детенцето и нека то само да си избере чашка, с която ще пие. Педиатърката ми препоръчва след първата годинка бибероните да се извадят от употреба, защото носят риск за развитие на кариеси, тъй като зъбките се плакнат по-дълго време в млякото. Успех!

# 17
  • Мнения: 19
Да-въпросът с кариесите е вече налице. Има дупки на кътниците, може би ще се наложи скоро да посетим зъболекаря- не ми се мисли.... Как ще я накарам да си отвори устата??? Да я задържи отворена докато работи машинката???

# 18
  • Мнения: 2 110
angel_82 ,моята също пие млякото с биберон .Доставя и страхотно удоволствие.Според мен и напомня за кърменето и се успокоява. И аз не се старя да я отучвам.Тя не заспива с биберона и шишето в уста.През деня си пие от чаша водата.

# 19
  • Мнения: 118
Щом му е вкусно на детето нека пие, моят син също продължава с удоволствие да пие течните каши на Нестле - алете. Но биберона задължително го махайте, дори и да плаче няколко дни, ще се изкривят зъбките и после няма оправяне- зная го от детски стоматолог. на 1,5 мес. махнах изцяло биберона, имаше рев само 2 дни.

# 20
  • Мнения: 1 820
angel_82 ,моята също пие млякото с биберон .Доставя и страхотно удоволствие.Според мен и напомня за кърменето и се успокоява. И аз не се старя да я отучвам.Тя не заспива с биберона и шишето в уста.През деня си пие от чаша водата.

 ThinkingНе че нещо,ама тя може да си се успокоява още дълго време по този начин.Аз лично не приемам дете след год и половина (дори е много)да е шише.Дъщеря ми от 9-10 мес пие със сламка,шише с биберон вече даже не знае какво да го прави.Да пие от чаша сама още се улива,но и това ще стане.Млякото си е мляко,ама биберона е съвсем различно  Naughty

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Сина ми пиеше Джуниър2+ до 3г.4-5м. от шише с биберон сутрин и вечер, мисля че е доста по-добро от пр.мляко, което продават на пазара. След това започна да го пие със сламка когато пожелае. Обясних му, че бебетата пият с биберон и нямаше проблеми да пие от сламка  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт