ваксина превенар

  • 10 664
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
детето ми е на 7 месеца какво мислиш да я поставя ли
да!

До колкото разбрах, страничниге реакции се появяват след 5-10-15 години. Много от съвременните болести се дължали на ваксините.

Вижте отново това - Какво има във ваксината ви! - и предайте нататък!
Ваксините - информиран избор!Петиция за промяна

ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ ЗА ПРОМЯНА НА ИМУНИЗАЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ - 1004 подписа

Очаквате от Гоце, че ще направи Референдум или нещо по въпроса?

Аз залагам повече на това, че когато човек е информиран качествено(и той предава нататък) и осъзнал безумието няма да е част от него.

Вижте отново това - Какво има във ваксината ви! - http://www.vbox7.com/play:bcf2656f и предайте нататък!

Фармакологичната мафия е част от NWO пирамидата.

# 31
  • Мнения: 647
детето ми е на 7 месеца какво мислиш да я поставя ли
да!

До колкото разбрах, страничниге реакции се появяват след 5-10-15 години. Много от съвременните болести се дължали на ваксините.

Вижте отново това - Какво има във ваксината ви! - и предайте нататък!
Ваксините - информиран избор!Петиция за промяна

ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ ЗА ПРОМЯНА НА ИМУНИЗАЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ - 1004 подписа

Очаквате от Гоце, че ще направи Референдум или нещо по въпроса?

Аз залагам повече на това, че когато човек е информиран качествено(и той предава нататък) и осъзнал безумието няма да е част от него.

Вижте отново това - Какво има във ваксината ви! - http://www.vbox7.com/play:bcf2656f и предайте нататък!

Фармакологичната мафия е част от NWO пирамидата.




Здравейте!

Вие май не правите разлика между фармация и фармакология. Чудно ми е как тогава оценявате една ваксина?!

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 32
  • Мнения: 1 984
детето ми е на 7 месеца какво мислиш да я поставя ли
да!

До колкото разбрах, страничниге реакции се появяват след 5-10-15 години. Много от съвременните болести се дължали на ваксините.

Вижте отново това - Какво има във ваксината ви! - и предайте нататък!
Ваксините - информиран избор!Петиция за промяна

ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ ЗА ПРОМЯНА НА ИМУНИЗАЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ - 1004 подписа

Очаквате от Гоце, че ще направи Референдум или нещо по въпроса?

Аз залагам повече на това, че когато човек е информиран качествено(и той предава нататък) и осъзнал безумието няма да е част от него.

Вижте отново това - Какво има във ваксината ви! - http://www.vbox7.com/play:bcf2656f и предайте нататък!

Фармакологичната мафия е част от NWO пирамидата.


prevenar е въведена 2002г минали са вече почити 8 г... оценката за нея е че е ефективна и работеща. сочи се спад на заболяванията предизвикани от покритите от нея щамове у ваксинираните с 60%, в контактните с тях лица с 40-50%.... и почити никакви странични явления. включително и при около 10-тина наблюдавани от мен деца. /в период от 2 г/ . ако се поровя мога да открия и точните цифри но се движат от 20% за менингитите, през 50% за пневмониите, до 60% за отитите... безумие е че в БГ умира по 2-3 деца на година от "осоляване", че тн. ДМК бълват заразени храни, че майките на децата в Бг трябва да се връщат на работа щото детските не стигат дори за елементарни нужди, че ваксините и лекарствата за деца не са безплатни, че лекуваме децата с клееви тинктури и коларголи....
безумие е че ползваме ваксини и имунизационен календар от 50-те, че студенти 5-6 курс не смеят да прочетат една страница от западен учебник по педиатрия защото ако кажат какво пише вътре няма да вземат изпита... безумие са огромните рушвети и връзкарство с които мнозина студенти завършват.... безумие е че една частна БГ фирма продава вече 20 г буклуците си които БГ-лекарите са задължени да слагат на децата... безумие е че никой от тях не смее да каже една дума... а ако каже бива гонен и уволняван като др. Несторов...
   говорите за фармакологичната мафия... знаете ли че ако децата боледуват повече примерно с 10% печалбите ще са много по големи отколкото всичките пари който са направили Уаят от тази ваксина? а защо примерно гадовете от Бристол-майърс /пройзвеждат много АБ/ не са подляли вода на конкурентите си? знаете ли че с такива изказвания като : "не се ваксинирайте" наливате парички в голяяямата им сметка? знаите ли колко такива кампании са спонсорирани от разни такива фирми?

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 21:24 от tonev

Общи условия

Активация на акаунт