Дрехите с марка FOX

  • 5 703
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Повечето дрешки на дъщеря ми са на фокс, има жилетка и дебел суичър, които носи втора зима. Тази зима й купих и нови моделчета. Аз лош модел на каквато и да било детска дрешка там не съм видяла. А дали ще купите турски дънки от пазара подобен модел за 10 лв., кол,кото са сега във фокс или яке за 15 лв, жилетка за 10лв, анцуг за 15лв. и т.н.????? newsm78

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
Повечето дрешки на дъщеря ми са на фокс, има жилетка и дебел суичър, които носи втора зима. Тази зима й купих и нови моделчета. Аз лош модел на каквато и да било детска дрешка там не съм видяла. А дали ще купите турски дънки от пазара подобен модел за 10 лв., кол,кото са сега във фокс или яке за 15 лв, жилетка за 10лв, анцуг за 15лв. и т.н.????? newsm78
Thinking такива цени май никога не съм срещала на зимните дрехи
каква е промоцията в момента?

# 17
  • Мнения: 1 440
Повечето дрешки на дъщеря ми са на фокс, има жилетка и дебел суичър, които носи втора зима. Тази зима й купих и нови моделчета. Аз лош модел на каквато и да било детска дрешка там не съм видяла. А дали ще купите турски дънки от пазара подобен модел за 10 лв., кол,кото са сега във фокс или яке за 15 лв, жилетка за 10лв, анцуг за 15лв. и т.н.????? newsm78
Thinking такива цени май никога не съм срещала на зимните дрехи
каква е промоцията в момента?

Нито пък аз Thinking

# 18
  • Мнения: 1 186
Марката е Израелска Peace....аз лично много ги харесвам и затова и си купувам постоянно дрехи от тях още като стъпя на израелска земя Laughing......там цените са доста по ниски от тукашните,разнообразието е голямо и имат страхотни промоцийки Peace

# 19
  • Мнения: 1 650
Повечето дрешки на дъщеря ми са на фокс, има жилетка и дебел суичър, които носи втора зима. Тази зима й купих и нови моделчета. Аз лош модел на каквато и да било детска дрешка там не съм видяла. А дали ще купите турски дънки от пазара подобен модел за 10 лв., кол,кото са сега във фокс или яке за 15 лв, жилетка за 10лв, анцуг за 15лв. и т.н.????? newsm78
Thinking такива цени май никога не съм срещала на зимните дрехи
каква е промоцията в момента?

Нито пък аз Thinking
Ами, момичета преди 2 дни бях в мола на Стамболийски и цените на старата колекция бяха точно такива- отидете и жижте. Говоря за бебешкия, защото в детския нещата са изчерпани, но за по- малките от 0 до 2г. има. Преди месец и в детския имаше якета по 15 лв. и жилетки и дънки на тази цена.

# 20
  • Мнения: 22
    Не ми харесват дрехите на " Fox" - ниско качество на висока цена. Имам точно една дреха оттам и няма да повторя.
    За детските нямам наблюдения. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 440
Цитат
Ами, момичета преди 2 дни бях в мола на Стамболийски и цените на старата колекция бяха точно такива- отидете и жижте. Говоря за бебешкия, защото в детския нещата са изчерпани, но за по- малките от 0 до 2г. има. Преди месец и в детския имаше якета по 15 лв. и жилетки и дънки на тази цена.

Аз в Бургаския в началото на месеца ходих, но не тръсех бебешки, а за 3-4 години и от намаление имаше 2 вида поли, някоя друга блузка май, обикновени тениски и клинчета. Не ми допадна нищо за подарък от тях, а новата им колекция беше на зашеметяващи цени.

# 22
  • Месторождение
  • Мнения: 27
    Някои неща ми харесват, други - не толкова. Дъщеря ми има един сет - поличка, блузка и жилетка, с които е страхотна сладурана, но жилетката се раздърпа. Същото се случи и с двата анцунга, които си ги носим вкъщи вече. Явно е до късмет да попаданеш на качествено. Понякога има толкова сладки моделчета, че пренебрегвам момента с качеството. Blush

# 23
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Фен съм на този магазин. Тази Коледа успях да си накупя доста работи за мен лично и с радост си ги нося.
За детските нищо не мога да кажа , тъй като не пазарувам  дрехи на синът ми от България. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт