1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 36 355
  • 455
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 634
А тоя мухльо,Алито....даже детето не погледна, а реве за другото!!!Мухъл!Че е злобна Фюсюн ,злобна ,но и бабето не я оставаше да диша:Къде беше?Ама с кой беше?Ама с ква тоалетна хартия се бършеш!!!!!!!  #Cussing out
Абсолютно, и аз с това не съм съгласна, а тоз мухльо като си беше хванал очите и седмици наред го нямаше, с любовницата си живя, къща и преписа, не реагираха така остро, прибраха си го в къщи,а той се прибра защото оная го изрита, и избяга от него.

# 406
  • София
  • Мнения: 6 011
Все пак говорим за филм, нали? Турски филм при това.
Ако Фюсун ми беше снаха на мен щях да се чудя как да се отърва от нея, това са моите мисли.
Е как ще се чудят как да я изгонят, след като те са му я избрали  Rolling Eyes
Защото тези бракове се правят по други критерии - момичето да от добро семейство, образовано, хубаво, евентуално девствено. Характера няма как да са знаели какъв е.

# 407
  • Мнения: 539
Не схванах Фюсун защо плаче:че я хванаха или,че съжалява за изневярата newsm78 Thinking

Взеха и децата, за това плаче, другото ще го преживее. И аз плаках, поставих се на нейно място  Confused

# 408
  • Мнения: 267
Не схванах Фюсун защо плаче:че я хванаха или,че съжалява за изневярата newsm78 Thinking
Плаче ,защото е майка и я отделят от децата и.В такъв момент нищо друго няма значение! поне според мен

# 409
  • Мнения: 11 747
Цялата работа е, че младото семейство (Али Кемал-Фюсун) трябва да живее отделно, а не свекър и свкърва да светят на всяка крачка. Ако има проблеми (караници, изневери и други) те си знаят, те си решават двамата как и какво да правят и дали да информират роднини за личния си живот.
Много недостойно се разви цялата история, абсолютно неодобрявам постъпките на всичките членове в това семейство.

# 410
  • Мнения: 147
Не вярвах, че ще ми стане мъчно за Фюсун,
но даже и се разплаках...

# 411
  • България
  • Мнения: 106
Не вярвах, че ще ми стане мъчно за Фюсун,
но даже и се разплаках...

И аз съм същата,що сълзи изплаках.

# 412
  • Мнения: 959
Ама сина кротко си изневеряваше,а змията що змии избълва и ги правеше на нищо[/b].Към никого нямаше уважение,та мисля,че на бабка и преля чашата просто.Толкова години е търпяла злия характер на Фюсун...

Отимана, радвам се да те видя тук.  Simple Smile

Ами и Фусюнката си изневеряваше кротко  Whistling Що и беше на бабка да я следи?

п.п.*Буба* мерси  Blush

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 14:47 от Schmetterling

# 413
  • Мнения: 1 142
Ами,като Фюсун постоянно обиждаше мъжа,как да я обикне бе.Аз такава злоба не бях виждала.То всеки дърпа към себе си,но тя бе вечно недоволна.
Бабата и каза,много мъдра мисъл,че не се отвръща със същото.

# 414
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Няма по злобни  Crossing Arms

# 415
  • Мнения: 7 914
добре де, преляла и чашата на Надиде, ама това ли е начина???????


като не може да я търпи, да ги отделят в отделна къща с Али Кемал....а ако Али Кемал не можа да я понася ( Фюсун) да се разведе... а той или се крие зад панталона на баща си, или зад полата на майка си Sick

# 416
  • Мнения: 75
Ники. Напълно съм съгласна с теб.Все пак говорим за мюсюлмански порядки които ние Не разбираме защото сме Хриситияни и разбираме живота по друг начин и го живеем по друг начин.

Звезди каква ти библия душко.В корана незнам да има история с камани.

# 417
  • Мнения: 0
Леле как ми домъчня за Фюсун , то че е кобра -вярно ама чак пък да я изгонят.Несправедливо ми се стува. Добре че гледах всички серии и знам какво ще стане.

# 418
Да съгласна съм не се отвръща със същото, но че има двоен аршин има.
А на Али Кемал тогава му простиха бързо бързо, защото бяха разбрали грешката си с Ахмет и Шехерезада и не искаха да изгубят и другия си син.

# 419
  • София
  • Мнения: 6 011
Звезди каква ти библия душко.В корана незнам да има история с камани.
Има много истории с камъни - с тях убиват неверните жени.   Peace
Звезди, мислиш много европейски, душко!

Общи условия

Активация на акаунт