Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 705
  • 419
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Е, свърши се. Сега чакаме победителя...
Най -накрая  newsm44

# 406
  • Мнения: 3 628
Незнам, но на мен ми е жал за Краси. Всички го нападат, като че ли те са много дОбри. Ми та на състезание, като на състезание. Има победитали и победени, доволни и недоволни, но един трябва да спечели, в случая е той. Стига го нападат човека, чак ме е жал да го гледам.

# 407
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Незнам, но на мен ми е жал за Краси. Всички го нападат, като че ли те са много дОбри. Ми та на състезание, като на състезание. Има победитали и победени, доволни и недоволни, но един трябва да спечели, в случая е той. Стига го нападат човека, чак ме е жал да го гледам.
Ами са съжаление си е..ти ако искаш по -добра му съчувствай Peace

# 408
  • Мнения: 3 628

Незнам, но на мен ми е жал за Краси. Всички го нападат, като че ли те са много дОбри. Ми та на състезание, като на състезание. Има победитали и победени, доволни и недоволни, но един трябва да спечели, в случая е той. Стига го нападат човека, чак ме е жал да го гледам.
Ами са съжаление си е..ти ако искаш по -добра му съчувствай Peace
Благодаря ти за тона, чисто по български.

# 409
  • Мнения: 3 835
Като си мисля за изказването на Петя Б. (http://www.dnes.bg/article.php?id=70816) се сетих защо за нищо не ставаме.
Защото никой не си гледа неговата работа, а гледа да пречи на другия и да се направи на голяма работа.  Crossing Arms
"Всеки един от нас четиримата имаше своята солова партия и импровизация"
- на хор ми заприличва. А не на солист и бек-вокали. Нещо жабите си попрескочиха гьола и влязоха в чуждия.  Naughty
Такива сме си.

И тук да споделя
Ето резултатите от Първия полуфинал.
http://www.eurovision.tv/event/scoreboard?event=1480
За нас са гласували само Турция - 2т. и БЮР Македония - с 5т.

# 410
  • Мнения: 721
Като си мисля за изказването на Петя Б. (http://www.dnes.bg/article.php?id=70816) се сетих защо за нищо не ставаме.
Защото никой не си гледа неговата работа, а гледа да пречи на другия и да се направи на голяма работа.  Crossing Arms
"Всеки един от нас четиримата имаше своята солова партия и импровизация"
- на хор ми заприличва. А не на солист и бек-вокали. Нещо жабите си попрескочиха гьола и влязоха в чуждия.  Naughty
Такива сме си.

Колко си права! Аз мисля, че песента беше в крайна сметка добра, но сценичното представяне, липсата на "тийм" на сцената, 0 ПР, отвратителните костюми и не на последно място - липсата на 1 българско знаме на Олимпийский помогнаха да се класираме пред пред последни.  Cry

# 411
  • Мнения: 66
... 0 ПР, отвратителните костюми и не на последно място - липсата на 1 българско знаме на Олимпийский помогнаха да се класираме пред пред последни.  Cry

Ааа, как така 0 ПР, според мен си беше доста и то с отрицателен знак  Laughing

# 412
  • Мнения: 3 835
Ааа, как така 0 ПР, според мен си беше доста и то с отрицателен знак  Laughing

Нас за това ни бива. Ама никой не търси такива "специалисти".  #Crazy

Всъщност нашето оформления на сцената ми допадна най-много!
Както и това на Литва.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 14:44 от Стики

# 413
  • Мнения: 5
Мисля,че не. Wink

# 414
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441

Незнам, но на мен ми е жал за Краси. Всички го нападат, като че ли те са много дОбри. Ми та на състезание, като на състезание. Има победитали и победени, доволни и недоволни, но един трябва да спечели, в случая е той. Стига го нападат човека, чак ме е жал да го гледам.
Ами са съжаление си е..ти ако искаш по -добра му съчувствай Peace
Благодаря ти за тона, чисто по български.
Извинявай  Hug,не исках да те обидя ,наистина си мислех ,че е за съчувствие Краси...съжалявам ,че така си го приела Embarassed

# 415
  • Мнения: 3 628

Незнам, но на мен ми е жал за Краси. Всички го нападат, като че ли те са много дОбри. Ми та на състезание, като на състезание. Има победитали и победени, доволни и недоволни, но един трябва да спечели, в случая е той. Стига го нападат човека, чак ме е жал да го гледам.
Ами са съжаление си е..ти ако искаш по -добра му съчувствай Peace
Благодаря ти за тона, чисто по български.
Извинявай  Hug,не исках да те обидя ,наистина си мислех ,че е за съчувствие Краси...съжалявам ,че така си го приела Embarassed
Peace

# 416
  • Мнения: 251

Смях се на изявлението на Петя Буюклиева,че те представили България на най-високо ниво. И ето един от коментарите , на хората за това изявление.

Лелеее, ако това е ”най-високото” ни ниво, догодина да пратят направо 6 бездомни кучета да повият 3 мин. там, поне ще е оригинално, ако не друго.
 Joy
 

# 417
  • Мнения: 502

Смях се на изявлението на Петя Буюклиева,че те представили България на най-високо ниво. И ето един от коментарите , на хората за това изявление.

Лелеее, ако това е ”най-високото” ни ниво, догодина да пратят направо 6 бездомни кучета да повият 3 мин. там, поне ще е оригинално, ако не друго.
 Joy
 
Joy hahaha
 

# 418
  • Мнения: 431
Ново развитие, интересно дали е истина:

http://life.dir.bg/2009/05/25/news4504090.html

# 419
  • Мнения: 67
Лизбет и  аз бях чувала,че имало някаква такава игра,но не съм сигурна Rolling EyesМоже и да не е точно така,но със сигурност има някаква лъжа,не може 90% от хората да го ненавиждат като певец,а той да спечели newsm78
Преди няколко дни си вървях по улицата и имаше 2 момичета пред мен,чу се сирена на линейка и едното момиче каза:Ааа,Краси Аврамов Joy hahaha Joy hahaha Joy hahahaПосле 5 минути така се смях,че чак стомаха ми се сви

Общи условия

Активация на акаунт