Колко сексуални партньори сте имали през живота си? - Анкета

  • 20 064
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 367
Embarassed....ми направиха впечатление.Останалите-колкото с тях,толкова и без тях.

# 61
  • Мнения: 163
 Shocked и аз гласувах, но имам още много да наваксвам  Peace
определено не мисля да си оставям девица Simple Smile))))))))))))))) ooooh!

# 62
  • Мнения: 0
Интересни резултати. Оказва се дори, че тези били с двама са по-малко от тези били само с един. Дали тези които са били само с един, може би са се вкопчили в него и си трайкат? Тези пък само с двама са по-малко, сигурно защото обикновенно след раздялата с първия се започва едно шетане, като все едно цял живот в заточение си бил  Grinning

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Естественно ,нали след раздялата трябва да си докажат,
че още стават Wink

# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 543
Не знам кое е малко и кое много, но определено мъжете тип бройкаджии с много записи в историята си не са най добрите любовници. ..................Тези с твърде малък опит също. Те повече искат, ама пък са по плахи и неуверени и трябва да ги учиш.  Laughing

не може всичко да дойде на тепсия
малка инвестиция в обучение и имаш един отличен любовник

# 67
  • Мнения: 301
Принципно под 10 - нито ми се виждат малко, нито са ми много. Съществените са само двама, другите все с нещо са допринесли. Нямам такива, за които да съжалявам, че съм срещнала, а и такива за които да съжалявамр че не съм срещнала.  Laughing Т.е. доволна съм от постигнатото. Laughing

малка инвестиция в обучение и имаш един отличен любовник

инвестиции отдавна не ми се правят - предпочитам завършен продукт с доказано качество  Whistling

# 68
  • Мнения: 543
Джулия, как става доказването - минава тест през някоя приятелка ли?

# 69
  • Мнения: 2 448
как става доказването - минава тест през някоя приятелка ли?

Тц, вече съм задобряла и само от тест-разговор правя доста правилна преценка дали става или не за мен.  Whistling

# 70
  • Мнения: 301
как става доказването - минава тест през някоя приятелка ли?
Тц, вече съм задобряла и само от тест-разговор правя доста правилна преценка дали става или не за мен.  Whistling

Виж как хубаво ти е отговорила Пасинет  Mr. Green
въпрос на излъчване - някои просто пръскат неувереност или понякога по-зле - прекалена увереност  Laughing
опцията "провери с приятелка" не ми върши работа - не ни съвпадат вкусовете
дали и аз съм задобряла като Паси?

# 71
  • Мнения: 370
егати,не ми се смейте ,но са 2ма. Whistling ooooh!

# 72
  • Мнения: 674
ОТГОВОРИХ С ОПЦИЯ ОТ 3 ДО 5.... Grinning
АМИ ПАЛАВА СЪМ НО СЕ ЗАДЪРЖАМ НА ЕДНО МЯСТО Mr. Green

# 73
  • Мнения: 459
от 3 до 5 и от мен  Whistling

# 74
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Под 10 са. Засрамете се.

Интересни резултати. Оказва се дори, че тези били с двама са по-малко от тези били само с един. Дали тези които са били само с един, може би са се вкопчили в него и си трайкат? Тези пък само с двама са по-малко, сигурно защото обикновенно след раздялата с първия се започва едно шетане, като все едно цял живот в заточение си бил  Grinning
По-лесно е да не повтаряш, отколкото да спреш Whistling

Общи условия

Активация на акаунт