Мъже помогнете

  • 10 802
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
За мое съжаление вече мога да кажа секса не ми се прави само сега докато съм бременна.Това състояние моето е постоянно.

# 31
  • Мнения: 4 668
Добре . Да приемем , че наистина имаш сериозен проблем и не ни пързаляш ...
Сещам се за нещо друго - мъжът ти пие ли някакви анаболи , въобще някакви препарати от този тип ?
Защото имах една позната / нейното гадже беше културист някакъв и яко се тъпчеше с всякакви химии / , та тя споделяше , че е много зле в секса - почти не се сещал , трудно му ставало и продължавало 2 минути  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 0
Преди е пил-преди да се запознаем.С мен е пил само хранителни добавки но от две години и тях е спрял.Тъй-като искахме деца а с приемането на анаболи е по-малко вероятно да стане още като се запознахме ги спря.Но преди това ги е пил само 6м. Няма проблем със ставането - само като го ..... и става ,затова му се чудя-хем му се става хубаво хем ако не го натисна не се сеща

# 33
  • Мнения: 0
princess_love нема какво да се учудваш. Много зависи от тройката. В една вечер едно след друго съм правил соло секс и тройка с две мръсници...е искам да ти кажа,че мацката от солото се представи много по-добре и ми хареса пъти повече от груповото изпълнение. Така че пак казвам всичко е според зависи.

А ти бременна ли си била бе душа! Лелеей жив фетиш си, ама разбирам защо толкова ти се прави секс. Сега си бомба от хормони. Успех! ooooh! Grinning

Едно е да предпочетеш соло пред тройка и съвсем друго е да откажеш категорично с довода, че това са глупоти, които не са за сериозен и женен мъж... Rolling Eyes Ти би ли отказал тройка по принцип? Разбирам, че всеки си има предпочитания, но щом този мъж претендира, че е серозен и женен мъж би тябвало сериозно да се замисли за последствитата ако на жена му не и стига секса (същото важи и за жените, които не задоволяват мъжете си).
Не съм и не съм била бременна и незнам какво е хормоните ти да откачат в това състояние, но липсата на секс води до силно напрежение.  ooooh!

# 34

       Mila gospojo, kogato majete postignat tova koeto iskat, po4vat da iskat nesto drugo, no tova ne zna4i vednaga sex s druga ili, 4e ste mu  omrazvana! Toi ima ve4e jenata do sebe si, koiato jelae i iska. Moje bi sega jelae kola, apartament, sobstven biznes, kariera ili prosto pove4e pari za sebe si ili za da vi vpe4atli. Mislia, 4e nestata , koito toi jelae ne se polu4avat i tova mu deistva nai-palko podtiskasto. Uspeliat maj e po-uveren i po-sklonen i po jelae da se zabavliava! Ako vie go poznavate dobre ste znaete kakvo go iade ot vatre - a sled tova mu pomognete! Neka vide vav Vas priatel, a posle vsi4ko ste si doide ot samosebe si ...i seksa ste e zapomniast. Razberete kakvo go trevoji i kakvo iska ot jivota oste, vmesto da se pravite na streptiziorka i v negovite o4i da izglejdate kato razgonena hlapa4ka, koito NE MOJE DA GO RAZBERE!
Az sam maj i mojete da se vslusate v savetite mi, no izbora i jivota sa si vasi...USPEH VI JELAIA

# 35
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не е изключено липсата му на желание да е само период - знам за такива случаи, отминават. Никога не бива да се изключва вариант за трети човек, ама при вас е много слабо вероятен.
Доколкото се запознахме с младежа, мога да кажа, че нещо в ценностите му е по-особено. Не счита секса за добра практика. Изпитва срам. Прави го когато по един или друг начин е непредотвратимо.
Този тип хора с нищо не са по лоши от другите, които искат всеки ден, само че да се живее с такъв си е проблем. Ако на авторката и е възможно, може да продължи и разнообрази самостоятелните си занимания, разбирам я обаче, че и е писнало.
  Представям си, че подобна ценностна система принадлежи на хора от клира. Може би е създаден за това. 
С две думи, не мисля, че може да се случи промяна с него.

# 36
  • Мнения: 0
Kraliaq,благодаря за отделеното време
Да- мъжа ми се е успокоил относно мен-това го рабзирам става с повечето мъже.
Да-иска да печели повече пари за нас-семейството ни за две години се увеличи двойно  Laughing
Много работи и в същото време като се прибири от работа оправяше апартамента 6м. абсолютно сам.Това измаря-пак разбирам.Сега къто се върне от работа продължава с ремонтите в къщи,тъй като още едно бебче идва и за него стая  Laughing.Знам,че държи много на семейството си и мен иска най-доброто за нас и ако не беше така не бих го търпяла.Но все пак как може на един мъж чак толкова рядко да му се прави секс.
Твоя отговор малко ме успокои.В началото само му се правих на "стриптизьорка" и като видях,че нещата не стават така спрях.Сега съм си казала,че пак ще спра и да му искам секс да видим докога ще изтрае така.За сега са две седмици  Laughing.Пак казвам много е изморен като цяло но все пак му се чудя-дано е наистина и както казва Куркума ,че просто секса не му е много по сърце- а не причината да е в мен по някакъв начин.Благодаря ви за отговорите.

# 37
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
И аз искам да добавя нещо по този въпрос,според мен си седнете на д... и се оправете между вас а не занимавайте хората с подобни проблеми.Вие други грижи нямате ли си за дас е занимавате с глупости,или идете на специалист или сексолог според мен.Надявам се да съм била полезна

# 38
...Но все пак как може на един мъж чак толкова рядко да му се прави секс....
За съжаление, не може във всяка област да си допаднат половинките.
Аз имам твоя проблем, но с друг поляритет.
Опитвах какво ли не, не става и не става.
Накрая се предадох и сега правим секс когато тя иска.
Това доведе и до отдръпване от моя страна и вече не ми се и прави секс.
Но такъв е живота.
Явно единия от двамата иска повече, а баланс рядко се постига.

# 39
  • Мнения: 637
http://www.erbos.com/

Разгледай го и си запиши час най-после или спри да пускаш пързалки.

# 40
не се тормози с въпроси защо? Заложи на -менюто (пове4е риба ,ядки,магданоз храни богати на витамин Е)можеш да добавиш и комплекс от витамини които стимулират сексуалността  Peace

# 41
  • Мнения: 0
http://www.erbos.com/

Разгледай го и си запиши час най-после или спри да пускаш пързалки.

Да,това ще го погледна но незнам за кой път казвам,че за мое огромно съжаление това не е пързалка.
Ще пробвам и това с храните а може и да му давам нещо друго-разбира се препоръчано от лекар.Без той да знае предполагам,че не би се съгласил.

# 42
Отговори с цитат
а бе, на теб каквото и да ти предложат все си го имала или пробвала, ей.....явно нямаш угодия, какво му се чудиш толкова на твоя - преситил се е човека....не от секс, от предлагане
това е един от отговорите на твоя проблем
много му се предлагаш
и ако искаш да съм откровен, другата причина е, че си има любовница
друго, което не е на последно място
след определено време при съжителство на двама човека, секса губи онази тръпка, която сте изпитали втория или третия път.
Монотонния семеен живот превръща секса в задължение. При вашият случай ти направо караш мъжът ти да си изпълни задължението.
Мъжете мразят да ги насилват.
С две думи: Направи обратното. Направи се на недостъпна и той, воден от мъжкото си его, ще се опита да те покори. Ако е още мъж.

# 43
  • Мнения: 637
Не знаем въобще какъв е човекът, затова най-добре при сексолог. Ако сте достатъчно искрени пред него, мисля че ще ви помогне. Щом всичко е пробвано вече... Аз обаче се чудя как при толкова нередовен секс успяхте да създадете две деца. То вярно и че от един път става, ама...

# 44
  • Мнения: 0
Децата се правят от раз ако и двамата сме добре здравословно.Ние нямахме проблеми с това.Това,че съм бременна с  второ дете не означава ,че правим секс всеки ден.Не сме го правили от както пуснах темата,че и преди това-вече не се сещам.Искам да видя колко може да изкара без да му искам.На мен ми е ясно,че монотонния живот убива страстта но чак пък толкова и то мъж ...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт