Спамо - чат темичка - 23.02 - 2.03 - Но ти си толкова хубава..

  • 29 198
  • 2 219
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 183

Нищо ново под слънцето Гил. Само дето ще изперкам вече в къщи. Това като добавка към всичко останало  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е аде сега  Hug Кат изперкаш кво оставаш без мънечката и .... Wink Не се предавай толкова лесно  Peace

# 256
  • Мнения: 1 226

Нищо ново под слънцето Гил. Само дето ще изперкам вече в къщи. Това като добавка към всичко останало  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е аде сега  Hug Кат изперкаш кво оставаш без мънечката и .... Wink Не се предавай толкова лесно  Peace

Е тя и тя изперква вече. Иска си кафето с приятелки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 257
  • Мнения: 183
Е тя и тя изперква вече. Иска си кафето с приятелки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Кафеджиики такива  hahaha hahaha

# 258
  • Мнения: 194

Нищо ново под слънцето Гил. Само дето ще изперкам вече в къщи. Това като добавка към всичко останало  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е аде сега  Hug Кат изперкаш кво оставаш без мънечката и .... Wink Не се предавай толкова лесно  Peace

Е тя и тя изперква вече. Иска си кафето с приятелки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy

Аз преди така ставах, рано, рано. Още в 5 и 30, да мога да я свърша, щото и децата ставаха рано. Сега, от както се научиха да спят до късно, хич не си давам зор Mr. Green Ми ако стана толкова рано, ще ми се приспи в осем вечерта, а те ще ми играят. аааа не Naughty

# 259
  • Мнения: 15 619
Мляс на сичкуутту спам! Hug Hug Hug
На половината съм.....
Ренка, метни  го на грил, шпиковай го с чесън и масло, омажи го с подправки и го бучнеи на грила......, ако нямаш грил в пецата, го завий с фолио.....аз така го любя пипето....ммммм Crazy Crazy Crazy
К`о става пак???
Тишина... Thinking Thinking Thinking

# 260
  • Мнения: 194
Абе, уж сте ошетали.... пък зачезнахте........? newsm78

# 261
  • Мнения: 1 629

и аз бе любимо  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=mwsYrW_MpaA&feature=related поздравче  Crazy аз ще гледкам филмче преди да започвам, че ме мързи много бееее ooooh!

# 262
  • Мнения: 15 619
Абе, уж сте ошетали.... пък зачезнахте........? newsm78
аз не съм още.... на полувремето съм... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 263
  • Мнения: 15 619

и аз бе любимо  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=mwsYrW_MpaA&feature=related поздравче  Crazy аз ще гледкам филмче преди да започвам, че ме мързи много бееее ooooh!
Оф, давам на пършина още малко време да натроши още едно парче кекс по пода....ужасена съм.... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 264
  • Мнения: 183
Мляс на сичкуутту спам! Hug Hug Hug
На половината съм.....
Ренка, метни  го на грил, шпиковай го с чесън и масло, омажи го с подправки и го бучнеи на грила......, ако нямаш грил в пецата, го завий с фолио.....аз така го любя пипето....ммммм Crazy Crazy Crazy
К`о става пак???
Тишина... Thinking Thinking Thinking
Става и в тава набучено на шише с бира  Peace

# 265
  • Мнения: 194
Ох Луне, ти поне се на половина. У нас е Бейрут и не съм си дигнала г..а още Mr. Green

Мъжът ми спи, да не вдигам шум, затова Outta Joint Joy

# 266
  • Мнения: 15 619
Мляс на сичкуутту спам! Hug Hug Hug
На половината съм.....
Ренка, метни  го на грил, шпиковай го с чесън и масло, омажи го с подправки и го бучнеи на грила......, ако нямаш грил в пецата, го завий с фолио.....аз така го любя пипето....ммммм Crazy Crazy Crazy
К`о става пак???
Тишина... Thinking Thinking Thinking
Става и в тава набучено на шише с бира  Peace
само съм чувала, не съм пробвала....може и върху пакет сол.....то си поема само, колкото му трябва.... newsm10 newsm10 newsm10

# 267
  • Мнения: 15 619
Ох Луне, ти поне се на половина. У нас е Бейрут и не съм си дигнала г..а още Mr. Green

Мъжът ми спи, да не вдигам шум, затова Outta Joint Joy
Любвеобвилна сопруга си, КАМ!!!! Wink Wink Wink
Само така!!! newsm10
Няма да му разваляш ряхятлъка!!!
Мойто се е заело да троши стационарния телефон.... Mr. Green

# 268
  • Мнения: 194
Оооо, тва на шишето с бира става много добро. Само, че към края завивам крилцата с фолио, че прегарят.

А по принцип и в плик да го правя, пак капвам малко бира в плика. Носи на биричка пилешкото Peace

# 269
  • Мнения: 194
Ми шаа го троши детето. Без тва сметките високи Joy

Общи условия

Активация на акаунт