Сняг до кръста е сега,но кой ще види втората черта?/23,02-01,03/

  • 10 799
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 247
Mileto ти направо ме разби Joy
със зъболекаря

# 76
  • Мнения: 304
Галиа, на 19.03. съм родена. В понеделник се е падало през годината, когато съм родена. Гледали ли сте руската комедия Диамантената ръка? Там има една песен за родените в понеделник. Майка ми ми е разправяла, че когато ме родила се сетила, че е понеделник и започнала да си тананика именно тази песен...  Confused

# 77
  • Мнения: 1 001
Щи аз съм 2 дена след теб затова питах Hug
Соф, имаш и моите стиснати палчета Praynig
Кате  Hug

# 78
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен, отдавна не съм писала, но се старая да ви чета.
На всички видели двете чертички честито  bouquet
Ралче и аз спрях цигарките, не си сама  Laughing

# 79
  • Мнения: 1 247
Браво kalinka79 от колко дни не пушиш

# 80
  • Мнения: 1 765
Ралюхина  Hug
Щи, пожелавам ти по-скоро да смениш работата с нова  Peace

Стискам палци на всички, за каквото им е необходимо Simple Smile

# 81
  • Мнения: 417
Браво kalinka79 от колко дни не пушиш
Не ги броя ама някъде две седмици, но при мен положението с цигарите е доста странно, пуша спирам като ми писне и така, последни път ги пуших 6 месеца, на приливи и отливи съм Flutter

# 82
  • Мнения: 3 695
момичета, прибрах се от лекаря и няма да ми правят кюртаж - изчистила съм се сама, това малко ме успокой  Rolling Eyes

хайде чакаме хубави новини  Hug

# 83
  • Мнения: 1 247
неземната гуш
 Hug Hug Hug

# 84
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
неземната, това, което казваш, е много добре! Значи няма да се налга дълго изчакване и други неприятни процедури

Имам все пак шанс другия месец да бременея заедно с теб, нали? Пускаш ли ме? ;0;0;0

# 85
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен сладки,поздравления на всички щастливки които са видели + тестчета а на другите като мен -кураж и на нашата улица ще изгрее слънце.
Аз напълно потвърждавам думите на MILADY че здравето и живота ни са най важни всичко друко постигнато след това си е жив късмет.
В неделя вечер бяхме на гости в моите родители както си стояхме на масата и си пийвахме и хапвахме на мъжът ми му стана лошо ,имахме късмет че комшийката е медицинско лице и веднага я помолих да му измери кръвното.Още като и видях изражението на лицето разбрах че нещо не е наред а мъжът ми лежейки на леглото беше пребледнял като платно.Тя само ми каза "извикай бърза помощ"аз се разтреперах цялата и дори не можах да се сетя какъв е номерът.Тя грабна телефона и започна да звъни ,дали защото я познават в местната болница или това че бяхме близо до болницата- екипа дойде веднага сложиха му някаква инжекция и го прехвърлихме в линейката .И така постояхме около 2 часа  в бърза помощ пуснаха му кардиограма и т.н. стабилизираха го и мъжът ми пожела да си тръгваме.Когато по късно обсъждахме случилото се комшийката /мед.лице/ каза че не му е усещала пулса.Няма да ви кажа  когато заспаха сина ми и мъжа ми как се наревах като се прибрахме в нашия си апартамент .Стоях до леглото му часова наред за да го наблюдавам дали диша.
Границата м/у смъртта и живота е толкова тънка че не си заслужава да си хабим нервите за глупости, а за съжаление живота е толкова  труден.
Малко дългичко стана извинете ме ,но исках да споделя и наистина да ви пожелая  да изживяваме всеки наш ден като за последно с усмивка и добро настроение.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
неземната, добре, че всичко е наред при теб и не се налага кюртаж.  Hug
Аз се вьрнах преди малко от София - взеха ми крьв, утре ще се работят пробите и в Четвьртьк ще са готови резултатите. Разговарях с доцента и ми каза, че по принцип не е обичайно да се задьржат толкова дьлго положителни титири ИгМ, но пьк и не сьм единствен случай. В литературата имало описани такива случаи. Док е имал пациентка, която е чакала за инвитро и две години е била с високи показатели. Освен това ми обясни, че може да си ми останат така персистиращи увеличени тези титри, без реално да ми пречи това и дори не би било опасно за бьдеща бременност, тьй като вече е минал достатьчно дьльг период от заразяването.Пуснаха ми един специфичен показател ИгМ Авида - това е процентно измерване, така ще имаме по-ясна картина как се движат нещата. Ако има проблем ще пия верочтно антибиотици , които ще трябва да тьрся от чужбина. Доц.Харизанов обаче е на мнение, че при положение, че нямам изявени физиологични проблеми от токсото / увеличени лимфни вьзли и проблеми с очите, фебрилитет/ не е желателно да пия тези препарати. Незнам, ще стане ясно вдругиден, така че задрьжте палчетата  Praynig Praynig Praynig
Благодаря на всички, които ме подкрепят  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 14:26 от soff

# 87
  • Мнения: 304
Малката мамаHug съжалявам за тревогите, които си преживяла. Дано всичко бъде наред за напред.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Здрасти и от мен, отдавна не съм писала... Котка в Лодка бях в някоя предишна тема, но си смених ника.
Доста съм се отчаяла тези дни, втори месец бях на Дуфастон заради нередовен цикъл, миналия месец всичко беше наред, но този ми закъснява вече 6 дни (в сравнение с миналия), затова пък няколкото теста, които правих, са все отрицателни. Не таях особени надежди за този месец, но очаквах всичко да е наред след лекарството. Пфу  Sad

# 89
  • Мнения: 9 131
Шунка, след спиране на Дуфастона М. идва след 4 до 6 дни - така че ако не ти идва, пак направи тест. успех Praynig

Соф - радвам се, че разсъжденията ми не са се потвърдили от лекарите в София, явно просто си е специфичен случай, който обаче не е притеснителен!!! Супер са новините, значи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт