Отзиви за PALETTE

  • 48 157
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 419
на времето като бях руса се плесках с палете 219 и ми ставаше супер цвят, пепеляв и равномерен. Сега мисля в скоро време пак да се поизсветля, ама ще трябва да поизчакам кестенявото да падне. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв  с червеникав пигмент и единствено палете ми докарваше читаво русо Peace
Корените ти по-тъмни ли ставаха от дължината като се прави с 219 на палете?Моите все имат разлика от дължината с каквото и да ги намажа  Tired

# 31
  • Мнения: 1
на времето като бях руса се плесках с палете 219 и ми ставаше супер цвят, пепеляв и равномерен. Сега мисля в скоро време пак да се поизсветля, ама ще трябва да поизчакам кестенявото да падне. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв  с червеникав пигмент и единствено палете ми докарваше читаво русо Peace
Корените ти по-тъмни ли ставаха от дължината като се прави с 219 на палете?Моите все имат разлика от дължината с каквото и да ги намажа  Tired
Ами да ти кажа, аз се боядисвах по-често (около 2-3 пъти месечно) и кой знае каква разлика нямаше. А иначе косата ми расте с около 1 см. и половина на месец. Освен това цветът ми ставаше един такъв с блясък...перлен.. мммм направо съм за бой, че се потъмних и вече 2 год. ходене по мъките. Искам си палетеното 219-тско русоооо  newsm45

# 32
  • Мнения: 3 419
на времето като бях руса се плесках с палете 219 и ми ставаше супер цвят, пепеляв и равномерен. Сега мисля в скоро време пак да се поизсветля, ама ще трябва да поизчакам кестенявото да падне. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв  с червеникав пигмент и единствено палете ми докарваше читаво русо Peace
Корените ти по-тъмни ли ставаха от дължината като се прави с 219 на палете?Моите все имат разлика от дължината с каквото и да ги намажа  Tired
Ами да ти кажа, аз се боядисвах по-често (около 2-3 пъти месечно) и кой знае каква разлика нямаше. А иначе косата ми расте с около 1 см. и половина на месец. Освен това цветът ми ставаше един такъв с блясък...перлен.. мммм направо съм за бой, че се потъмних и вече 2 год. ходене по мъките. Искам си палетеното русоооо  newsm45
Мила,никога не е късно да станеш пак блонди.Трябва да пробвам и аз с тази боя,обаче съм сигурна,че корените ще са по-тъмни от дължината...   love001

# 33
  • Мнения: 1
на времето като бях руса се плесках с палете 219 и ми ставаше супер цвят, пепеляв и равномерен. Сега мисля в скоро време пак да се поизсветля, ама ще трябва да поизчакам кестенявото да падне. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв  с червеникав пигмент и единствено палете ми докарваше читаво русо Peace
Корените ти по-тъмни ли ставаха от дължината като се прави с 219 на палете?Моите все имат разлика от дължината с каквото и да ги намажа  Tired
Ами да ти кажа, аз се боядисвах по-често (около 2-3 пъти месечно) и кой знае каква разлика нямаше. А иначе косата ми расте с около 1 см. и половина на месец. Освен това цветът ми ставаше един такъв с блясък...перлен.. мммм направо съм за бой, че се потъмних и вече 2 год. ходене по мъките. Искам си палетеното русоооо  newsm45
Мила,никога не е късно да станеш пак блонди.Трябва да пробвам и аз с тази боя,обаче съм сигурна,че корените ще са по-тъмни от дължината...   love001

Да и аз се успокоявам че ще дойдат и "по-светли" времена. Пожелавам ти и при теб да се получи страхотен цвят, както и при мен преди време. Ето така изглежда кутийката  http://www.ivis-bg.com/images/PNC_Blond_219_Pack.jpg

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 12:15 от berlina

# 34
  • Мнения: 0
боже немога повече изчетох толкова форуми за руси коси бои маски всичко ...!!!!!! преди два месеца бях чернокоса цял живот съм се каносвала ,боядисвала черно и пак черно сега вече съм руса  Laughing... но уви пак имам петна които са тъмно кестеняви а косата ми е толкова хубава и здрава заради боите които съм използвала подхранващите маски но ме е страх да използвам обезцветител да разкарам тея кафяви петна ... информативно питам има ли боя за изрусяване на коса която да покрие тези петна възможно най- най -силната без наличие на тон перхидрол ... >!?наясно съм с всички бои но уви изникне нещо нечувано   Praynig Laughing Grinning Grinning Grinning Joy

# 35
БОИТЕ ЗА КОСА ПАЛЕТЕ СА УЖАСНИ. ИЗПОЛЗВАХ INTENSIVE COLOR CREAM РУС НЮАНС И СКАЛПА НА ГЛАВАТА МИ ИЗГОРЯ, ИЗМИХ КОСАТА 10 МИНУТИ СЛЕД НАНАСЯНЕТО И И ВЪПРЕКИ ТОВА ТАМ КЪДЕТО БЕШЕ СТОЯЛА НАЙ - МНОГО ВРЕМЕ СТАНА НА МАЛКИ МЕХУРЧЕТА КОИТО БОЛЯТ УЖАСНО А ПО ПРИНЦИП ТРЯВАШЕ ДА СТОИ 40 МИНУТИ. НЕ ИСКАМ ДА ЗНАМ ТОГАВА КАКВО ЩЕШЕ ДА Е.

# 36
  • Мнения: 4
Аз от години използвам Палете за червените си коси, но смея да кажа че бързо пада. Харесвам цветът RF15 или нещо такова беше за тъмни коси. Не я сменям защото не съм алергична и ми харесва, но ако си намеря по-дълготрайна мога да пробвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 53
Ползвала съм различни бои, но след като си сложих палете, главата започна ужасно да ме сърби. Първоначално, не се сетих, че е възможно да е реакция от боята, но когато отидох на фризьор да се подстрижа и и се оплаках, тя ме попита да не съм се боядисвала с Палете, защото много често се е получавала такава реакция.

# 38
  • Мнения: 161
Запис  Peace Момичета,някоя от вас да е ползвала Палете Мока ,че съм се спряла на нея,защото ми допада тази марка,не ми пада боята,а мисля да ползвам този цвят,понеже ми хареса как стои на косата на една позната.. Благодаря предварително   bouquet

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5
Без амонячната боя на Palette e много добра.

# 40
  • Мнения: 81
От 3-4г. ползвам само Палете, 2-3 пъти съм сменяла боята и после съм съжелявала за това Crossing Arms
Никоя друга боя не може да ми докара така цвета, както Палетето.
Може и да е много силна, но с подходящи маска + балсам + кристали + спрей за термична обработка + спрей за блясък + подхранващи продукти всичко е ОК.
За мен и моята коса това е най-подходящата боя!
Не ми е опадала, не ми седи суха и няма проблем корени - дължина!

Не забравяйте ,че за да изглежда добре една коса се изисква полагане на много грижи за нея!

Прилагам и снимка

# 41
  • Мнения: 0
Уау... а кой номер по-точно използваш? Косата ти е със страхотен цвят! И браво, че се грижиш за нея!   bouquet

# 42
  • По света и у нас! Най - често у нас!
  • Мнения: 69
Аз също съм много доволна от палете, използвала съм и 10 минутната, но тя ми идва силна. Обикновенно се боядисвам с Делукс. Добре ми действа, но аз и доста грижи полагам за косата си.

# 43
  • Мнения: 0
 Взех си скандинавското русо на Palette permanent natural colors, защото ми трябва супер изсветляващ нюанс. Дано не стане жълта, ще пиша отзиви като я пробвам!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1
Майка ми използва тази марка от доста време. Имат нюанса тъмен махагон, които е доста капризен цвят - черно с червени оттенъци.  Но тя е доволна и от цвета, и от самата боя. Тъмният махагон на другите марки не й стои толкова добре ... предполагам, че е различно при всяка коса, но си струва да се опита :}

Общи условия

Активация на акаунт