Отзиви за PALETTE

  • 48 058
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 53
Преди време бях се боядисвала с Палете, резултат - кожата на главата ми се обели /дори съм го споделила във форума/, след което започнах да използвам Лореал кастинг, доволна съм от нея, но цветът ми пада бързо. Преди 3 дни реших да се боядисам за пореден път, но понеже нямаше моят номер Лореал, продавачката ме посъветва да си взема безамонячната на Палете. Е, взех я и резултат - белене на черепа ми. Не знам колко е безамонячна, обаче повече никога Палете!!! newsm11

# 46
  • София
  • Мнения: 1 185
Взех си скандинавското русо на Palette permanent natural colors, защото ми трябва супер изсветляващ нюанс. Дано не стане жълта, ще пиша отзиви като я пробвам!  Mr. Green

Интересно ми е какво се е получило? Аз вчера се боядисах с въпросното скандинавско русо, основата ми беше пепелно русо с пораснали около 2см кестеняви корени. Резултата беше плачевен  Crossing Arms, бях толкова ярко жълта, че ми се дорева. Освен това силно ме щипеше (от други бои не е така) и след отмиването имах обрив около ушите и силна чувствителност на скалпа. В отчаянието си от цветя си взех на Гарние пепелно русо, боядисах се и стана тъмно русо, силно пепелно, но предполагам, че ще се отмие сивото и цвета ще стане по-мек!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 8
След серия щадящи и нови бои ,пак се върнах на Палете.Не знам ,дали е по-силна, но е по-трайна и това ми е достатъчно . Аман от реклама на фризьорки във форума,че само те трябва да ни боядисват и само с техните "професионални "бои......

# 48
  • Мнения: 0
   Аз съм ползвала на Палете бои от всичките серии. Моето мнение е следното: боята е стабилна - силна, но и трайна. Наистина докарва блестящ и дълбок цвят, който не се отмива за две измивания - а на който му се бели, лющи и не знам какво още главата, просто да спазва инструкциите за употреба и да си прави тест за чувствителност. Освен това боядисаната коса действително изисква специални грижи, без тях винаги ще е суха. Ролята на боята не е да подхранва, а да боядисва, все пак...  Joy Всички плачем за траен цвят, е, има си и цена - повече подхранване преди и след боядисването и всичко е ок!

# 49
  • Мнения: 183
Аз съм доволна.
По-силна е, но и по-трайна.
Проблеми със скалпа не съм имала.

# 50
  • Мнения: 3 675
Най-доволна съм от крем-маска Гарниер Нутрис.Сега съм взела Палете без амоняк, ще видя дали ще щипе, защото първата което споменах не щипеше.А дали покрива бели коси, че като гледам напоследък доста съм побеляла.Взела съм си нюанс Ледена Мока, като се боядисам, ще дам отзиви дали боята е хубава и е "хванала"

# 51
  • Мнения: 0
Ами чух, че някои не са доволни от цвета които са постигнали, искам да кажа че боята не е виновна Simple Smile просто трябва да се посъветвате със специалист, можете да го направите във много магазини за бои, или във фризьорски салони, това ти го препоръчвам и на теб Simple Smile за да не ви се получи, цвят който не искате по добре се консултурайте с някой Simple Smile аз ползвам palette от много време и съм много доволна истинският ми цвят е между русо и кафяво но реших да се боядисам черна от първия път нищо не стана но от 2, 3 стана много красиво черно Simple Smile доволна съм  .. сега ми омръзна и реших да се боядисам във предишния ми цвят между русо и кафяво но ми казаха че нищо няма да стане .. трябва да се наслоява от по тъмна към по светла боя Simple Smile аз съм доволна и ти я препоръчвам

# 52
Отвратителна боя е Palette.
Скоро много бях харесала един цвят от новите. Дори се бях замислила да го пробвам - не знам си какви масла, подхранване, ала-бала... Отказах се все пак да пробвам и вярвам, че е било чудесно решение.
Съгласна съм, че ако не се грижиш за боядисаната коса, тя ще е съсипана от каквато и да е боя. Ноо, в никакъв случай не мога да се съглася, че както и да се грижиш за нея, можеш да й помогнеш, ако си и слагал Palette.  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 432
Вчера се подлъгах и си купих две промоционални опаковки Палетте -синьо-черно. В момента целият ми скалп и около ушите и челото е син  Joy Да се смея или да плача не знам  Crazy

# 54
  • Мнения: 1
Ииииииискам Palette V3! Продавачите по козметичните магазини казват, че са я спрели от производство! А ми беше любимият цвят и всичко!

Иначе сте прави, че изсушава адски много, затова си давах почивка от около половин година на косата!

Сега им писах на сайта и чакам отговор, ако трябва специално заради мен да произведат една опаковка. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте !! Днес реших да се боядисам с боя Palette Rl5-червена . За пръв път си боядисвам косата с боя , до сега винаги съм се каносвала , но от 5 месеца не съм . Реших , че черно ми омръзна и че искам да е червена . По-странното беше , че където ми е естествената коса изобщо не хвана боята а там където е къната на места . Боята хвана мястото , където от естествения ми цвят започва къната и отдолу  корените към врата . Сега съм леко шарена  Grinning Grinning Знаете ли на какво се дължи това ? На някой друг случвало ли му се е ??   newsm78

# 56
  • Мнения: 1
Моля всички жени да не ползват тази боя отвратителна е .... повече никога не бих си купила от нея...💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

# 57
  • Мнения: 2 039
Боята е много силна и ми докара траен косопад!!!

# 58
  • Мнения: 1
Олеее притеснихте мее ии аз мисля че се докарах с косопад от тъпатааа бояяя

Общи условия

Активация на акаунт