Отчет на набор 2003 - 44!

  • 11 490
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 687
Етиа, бях писала и пак ще напиша. На Вики зъбите са точно както ги описваш при вас. Аз също много се притеснявам именно заради скоби. На мен точно това ми казаха, че устата й била малка и след време ще си дойдат по местата. Не знам дали сте забелязали при вашите деца, но при Вики когато почна да се клати зъб видях че има място между него и другия т.е. явно наистина си правят място. Сега вече почти 9 месеца от както е паднало първото зъбче нещата са по нормални отколкото тогава. Пак са криви но някак по поносимо. Тук много рядко вземам по драстични мерки. Изчакват до последно и ако нещо не е както трябва тогава вече се намесват. Същото стана и за пастата, която покрива зъбите. Питах и ми се отговори, че се прави много рядко. Ако зъбите се мият редовно няма смисъл от такова покритие. Извинявам се за повторението.

# 286
  • Мнения: 343
Браво на всички герои с паднали зъбчета. На нас НИТО ЕДНО не е паднало все още. Даже няма и клатещо се зъбче, но това едва ли е тема за притеснение.

# 287
  • Мнения: 4 292
Браво на всички герои с паднали зъбчета. На нас НИТО ЕДНО не е паднало все още. Даже няма и клатещо се зъбче, но това едва ли е тема за притеснение.
Хич даже. Кристиян има няколко, вече даже не знам колко точно, май пет сменени, ама какво от това. По-важното е да са здрави, пък кога ще се сменят.. И това ще стане.  Peace
Вчера му купихме скейтборд. Аз бях против, ама баща му нали е едно голямо дете. Крстиян три пъти падна и е с ожулена брадичка.

# 288
  • Мнения: 215
        При нас сменените зъбчета са две, а още едно се клати. На Марти първо му изникнаха долните два резеца, зад млечните зъби и баща му помогна да паднат. Иначе и на зъболекар го водих да му ги извадят, ама не искаха, казаха да не се притеснявам  - сами щели да си дойдат на мястото.
      Осмомартенското ни тържество в детската градина ще е утре и е поканил мен и леля си.

# 289
  • Мнения: 468
Dani-ela  извинявай за закъснението.Честито ти рожденник. (на патерици).Да расте здрав , щастлив и много късмет.

# 290
  • Мнения: 298
Добро утро  Hug

 Вики смени две зъбчета и сега е в застой.Вчера се върнахме от гости при баба свеки и днес я изпратих на градина.Оказа се че електромера и върти на празни обороти......махаме бушоните и пак върти милата като чу сметката от 320лв щеше да умре в коридора  hahaha  Жената хем и обясни че ще засекат и ще си плати нормална сметка,но тя чу само цифрата и започна да нарежда,а Вики взе нещата в свои ръце и каза .....Като си изхабила тока ще си го платиш,стига мънга наду ми главата  Crazy 

# 291
  • Мнения: 343
и каза .....Като си изхабила тока ще си го платиш,стига мънга наду ми главата  Crazy 

Малеее, точно това е искала да чуе свекито. Представяш ли си как го е изживяла в последствие след като сте си заминали.  Joy

# 292
  • Мнения: 22 908
Добро утро.Днес моето детет не пожела да отиде на градина,такъв рев удари,че изпадна в истерия.Не знам какво да го правя.Как ще ходи на предучилищна?Не мога и да го местя,ще му е четвърта група вече.Много съм объркана.

# 293
  • Мнения: 343
Деси пита ли детето на какво се дължи това нежелание. Да не го притеснява нещо в градината?

# 294
  • Мнения: 22 908
Деси пита ли детето на какво се дължи това нежелание. Да не го притеснява нещо в градината?
Не му харесвали госпожите.Ама и госпожите в предишната гпупа не му харесваха.Явно проблемът е в детето,не в градината.

# 295

Общи условия

Активация на акаунт